MENU

U16 Piger/11 (2007) - DBU Jylland Pokal //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
436144 1 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Tjørring IF (L2/834) MorsØ FC (L2/Vente) Hessel Arena
Udehold taberdømt
436145 1 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Ribe BK (L2/840) HIF/SSK (L2/839) Frøs Arena
0
-
5
436146 1 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Sønderborg Q (L2/840) Kolding B (L2/839) Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
5
-
1
436148
1 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Vejle B (L2/837) Ry Fodbold (L2/836) VB Parken
1
-
3
436149
1 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Aabenraa BK (L2/840) FC Skanderborg (L2/836) Aabenraa Kunstgræsbane
7
-
2
436147
1
11-09 2022
Kl. 12:00
Vinding SF (L2/837) GØJS (L2/836) Vinding Kunstgræsbane
2
-
4
720858
2 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Støvring IF (L1/821) IF Lyseng (L1/841) Støvring Stadion
1
-
4
720860
2 on
05-10 2022
Kl. 17:15
GØJS (L2/836) Randers Q (L1/821) Sejs Stadion
0
-
6
720856 2 on
05-10 2022
Kl. 18:30
HIF/SSK (L2/839) Sønderborg Q (L2/840) BDO Arena Hjertinghus
4
-
0
720857
2 on
05-10 2022
Kl. 19:15
Ry Fodbold (L2/836) Tjørring IF (L2/834) Ry Fodbold Kunstgræsbane
5
-
6
720859
2
23-10 2022
Kl. 16:00
Aabenraa BK (L2/840) FC Horsens (L1/822) Aabenraa Stadion
1
-
8
720855
2 on
26-10 2022
Kl. 17:15
Vodskov IF (L2/831) Aalborg KFUM (L1/821) Luksusbaby Kunst (Vodskov)
0
-
3
720861 2 to
27-10 2022
Kl. 19:15
FyrkatQ (L1/821) FC Djursland (L1/822) DS Arena (Hobro)
Udehold taberdømt
810244
3
05-11 2022
Kl. 14:10
Randers Q (L1/821) IF Lyseng (L1/841) Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
0
-
3
810246
3 to
10-11 2022
Kl. 19:00
Tjørring IF (L2/834) Kolding IF (DM) Hessel Arena
0
-
13
810242
3
12-11 2022
Kl. 11:00
FyrkatQ (L1/821) AGF (DM) DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
0
-
3
810243
3
12-11 2022
Kl. 14:15
Viborg Q (DM) AaB (DM) Kunstgræs Liseborg
3
-
2
810247
3
13-11 2022
Kl. 12:00
HIF/SSK (L2/839) Vildbjerg (DM) Guldager IC Kunstgræbane
1
-
13
810248
3
13-11 2022
Kl. 15:00
FC Horsens (L1/822) Varde (DM) Designa Arena
10
-
11
810227
3
13-11 2022
Kl. 15:00
Aalborg KFUM (L1/821) FC Thy Piger - Skyum (DM) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0
-
8
810245 3
11-02 2023
Kl. 13:00
Silkeborg IF Q (DM) Fortuna Hjørring (DM) Søholt Idrætsanlæg
323191 4 on
12-04 2023
Kl. 18:00
IF Lyseng (L1/841) Vildbjerg (DM) Lyseng Idrætspark
323192 4 on
12-04 2023
Kl. 19:00
Varde (DM) AGF (DM) Vestjysk Bank Stadion (Varde)
320874 4 on
12-04 2023
Kl. 19:00
Kolding IF (DM) Viborg Q (DM) Fynske Bank Arena (kunst)
320892 4 on
12-04 2023
Kl. 19:00
FC Thy Piger - Skyum (DM) Vinder kamp 810245 Silkeborg IF Q - Fortuna Hjørri Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelse her.

Log ind