U9 drenge 5-mands (13) 2 - 21. maj, Pulje 8 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
602897
21-05 2022
10:30 FC Holte B. 1973, Herlev Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
10:30
FC Holte
B. 1973, Herlev
602898
21-05 2022
10:30 Vallensbæk IF (2) Værløse BK Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
10:30
Vallensbæk IF (2)
Værløse BK
602899
21-05 2022
10:50 Vallensbæk IF (1) Taastrup FC Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
10:50
Vallensbæk IF (1)
Taastrup FC
602900
21-05 2022
10:50 Herstedøster IC FC Holte Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
10:50
Herstedøster IC
FC Holte
602901
21-05 2022
11:10 Værløse BK Vallensbæk IF (1) Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
11:10
Værløse BK
Vallensbæk IF (1)
602902
21-05 2022
11:10 B. 1973, Herlev Vallensbæk IF (2) Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
11:10
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF (2)
602903
21-05 2022
11:30 Taastrup FC Herstedøster IC Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
11:30
Taastrup FC
Herstedøster IC
602904
21-05 2022
11:30 FC Holte Vallensbæk IF (2) Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
11:30
FC Holte
Vallensbæk IF (2)
602905
21-05 2022
11:50 Vallensbæk IF (1) Herstedøster IC Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
11:50
Vallensbæk IF (1)
Herstedøster IC
602906
21-05 2022
11:50 B. 1973, Herlev Værløse BK Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
11:50
B. 1973, Herlev
Værløse BK
602907
21-05 2022
12:10 Vallensbæk IF (2) Taastrup FC Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
12:10
Vallensbæk IF (2)
Taastrup FC
602908
21-05 2022
12:10 Vallensbæk IF (1) FC Holte Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
12:10
Vallensbæk IF (1)
FC Holte
602909
21-05 2022
12:30 Værløse BK Taastrup FC Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
12:30
Værløse BK
Taastrup FC
602910
21-05 2022
12:30 Herstedøster IC B. 1973, Herlev Elverroad B. 1973, Herlev
21. maj 2022
12:30
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævner, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind