MENU

U11 drenge A (født 2011), forår 2022 Turnering, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
502390
02-04 2022
Kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst BBB (U10) Marienlystcentret
502388
02-04 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Kerteminde BK Intersport Arena Otterup
502389
03-04 2022
Kl. 10:00
OB (2) Højby S & G OB-Ådalen
502394
03-04 2022
Kl. 15:00
Kværndrup BK Oversidder Kværndrup Stadion
502395
09-04 2022
Kl. 09:30
Kerteminde BK Højby S & G ALBANI Kerteminde Stadion
502396
09-04 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub OB (2) Intersport Arena Otterup
502399
09-04 2022
Kl. 11:00
Boldklubben Marienlyst Kværndrup BK Marienlystcentret
502397
10-04 2022
Kl. 09:30
BBB (U10) Oversidder Bellinge Stadion
502403 on
20-04 2022
Kl. 17:30
BBB (U10) Kværndrup BK Bellinge Stadion
502404
23-04 2022
Kl. 10:00
Oversidder Boldklubben Marienlyst
502401
23-04 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Otterup Bold- og Idrætsklub Højby Skole
502400
23-04 2022
Kl. 11:30
OB (2) Kerteminde BK OB-Ådalen
502410 on
27-04 2022
Kl. 17:30
BBB (U10) Otterup Bold- og Idrætsklub Bellinge Stadion
502406
01-05 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Boldklubben Marienlyst Intersport Arena Otterup
502408
01-05 2022
Kl. 11:00
OB (2) Kværndrup BK OB-Ådalen
502409
07-05 2022
Kl. 11:00
Boldklubben Marienlyst Kerteminde BK Marienlystcentret
502412
08-05 2022
Kl. 09:30
Oversidder OB (2)
502411
08-05 2022
Kl. 15:00
Kværndrup BK Højby S & G Kværndrup Stadion
502407 on
11-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder Højby S & G
502405
15-05 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK BBB (U10) ALBANI Kerteminde Stadion
502415 ma
16-05 2022
Kl. 17:00
Højby S & G BBB (U10) Højby Skole
502414 ti
17-05 2022
Kl. 18:00
Kværndrup BK Otterup Bold- og Idrætsklub Kværndrup Stadion
502413 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Kerteminde BK Oversidder ALBANI Kerteminde Stadion
502421 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Kerteminde BK Otterup Bold- og Idrætsklub ALBANI Kerteminde Stadion
502416 on
18-05 2022
Kl. 18:15
OB (2) Boldklubben Marienlyst OB-Ådalen
502418 to
19-05 2022
Kl. 18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena Otterup
502419
21-05 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Boldklubben Marienlyst Højby Skole
502417
22-05 2022
Kl. 15:00
Kværndrup BK Kerteminde BK Kværndrup Stadion
502420 on
25-05 2022
Kl. 17:15
BBB (U10) OB (2) Bellinge Stadion
502424 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Oversidder Kværndrup BK
502423 fr
10-06 2022
Kl. 17:00
BBB (U10) Boldklubben Marienlyst Bellinge Stadion
502746
11-06 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Kerteminde BK Højby Skole
502747
11-06 2022
Kl. 13:00
OB (2) Otterup Bold- og Idrætsklub OB-Ådalen
502748
12-06 2022
Kl. 10:00
Oversidder BBB (U10)
502422 ti
14-06 2022
Kl. 18:00
Højby S & G OB (2) Højby Skole
502749 to
16-06 2022
Kl. 17:30
Boldklubben Marienlyst Kværndrup BK Marienlystcentret
502751
18-06 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Højby S & G Intersport Arena Otterup
502753
18-06 2022
Kl. 11:00
Boldklubben Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
502750
19-06 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK OB (2) ALBANI Kerteminde Stadion
502752
19-06 2022
Kl. 15:00
Kværndrup BK BBB (U10) Kværndrup Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
26.04.22: Glamsbjerg IF udtrukket.

Log ind