MENU

Herre S4.2 - Forår 2022 (11M/9M), Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
479312
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Kauslunde IF Højby S & G MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
3
-
1
479256
02-04 2022
Kl. 11:00
FC Broby Oversidder FC Broby Arena
479255
02-04 2022
Kl. 14:00
B1913 (2) Nr. Aaby IK Campus Road
2
-
3
479257
03-04 2022
Kl. 12:00
BIF/FHIF BK Vestfyn Harndrup Stadion
3
-
0
479254
ma
04-04 2022
Kl. 18:15
Flemløse Haarby Gelsted G & IF Haarby Stadion
1
-
2
479700
09-04 2022
Kl. 11:00
BK Vestfyn Kauslunde IF Strøjer Arena
2
-
6
479708
09-04 2022
Kl. 12:30
Nr. Aaby IK FC Broby Nr.Aaby Idrætspark
5
-
1
479701
09-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder BIF/FHIF
479699
10-04 2022
Kl. 15:00
Højby S & G FC Odense Højby Skole
1
-
4
479698 ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Flemløse Haarby B1913 (2) Haarby Stadion
Udehold taberdømt
479711
16-04 2022
Kl. 11:00
FC Broby Flemløse Haarby FC Broby Arena
6
-
4
479712
17-04 2022
Kl. 12:00
BIF/FHIF Nr. Aaby IK Harndrup Stadion
1
-
3
479775
17-04 2022
Kl. 12:00
FC Odense BK Vestfyn Svanereden
2
-
0
479713 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Kauslunde IF Oversidder Axel Knudsen Park
479783
23-04 2022
Kl. 13:00
Gelsted G & IF Højby S & G Rishøj Stadion Gelsted
Udehold taberdømt
479778
23-04 2022
Kl. 14:00
B1913 (2) FC Broby Campus Road
Udehold taberdømt
479782
24-04 2022
Kl. 13:00
Nr. Aaby IK Kauslunde IF Nr.Aaby Idrætspark
2
-
2
479781
24-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder FC Odense
479777
ma
25-04 2022
Kl. 18:45
Flemløse Haarby BIF/FHIF Haarby Stadion
4
-
0
479787
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
FC Odense Nr. Aaby IK Svanereden
4
-
1
479786 fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Kauslunde IF Flemløse Haarby Axel Knudsen Park
Udehold taberdømt
479784
30-04 2022
Kl. 11:00
FC Broby Gelsted G & IF FC Broby Arena
2
-
2
479788
01-05 2022
Kl.
Dalum IF Oversidder Rema 1000 Park - Dalum
479785
01-05 2022
Kl. 12:00
BIF/FHIF B1913 (2) Brenderup Stadion
2
-
3
479789
01-05 2022
Kl. 15:00
Højby S & G BK Vestfyn Højby Skole
14
-
0
479792
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
FC Broby BIF/FHIF FC Broby Arena
1
-
4
479793
07-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Højby S & G
479795
07-05 2022
Kl. 13:00
Gelsted G & IF BK Vestfyn Rishøj Stadion Gelsted
3
-
0
479791
07-05 2022
Kl. 14:00
B1913 (2) Kauslunde IF Campus Road
2
-
0
479313
to
12-05 2022
Kl. 18:45
Dalum IF FC Odense Rema 1000 Park - Dalum
6
-
4
479797 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Kauslunde IF FC Broby Axel Knudsen Park
Udehold taberdømt
493109
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Højby S & G Nr. Aaby IK Højby Skole
6
-
1
493110
14-05 2022
Kl. 11:00
BK Vestfyn Oversidder Strøjer Arena
479796
15-05 2022
Kl. 12:00
BIF/FHIF Gelsted G & IF Harndrup Stadion
2
-
2
493107
15-05 2022
Kl. 13:00
FC Odense B1913 (2) Svanereden
3
-
2
493108
15-05 2022
Kl. 15:00
Dalum IF Flemløse Haarby Rema 1000 Park - Dalum
Udehold taberdømt
479776
ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Højby S & G Dalum IF Højby Skole
4
-
2
493113
21-05 2022
Kl. 11:00
FC Broby FC Odense FC Broby Arena
4
-
1
493115
21-05 2022
Kl. 13:00
Nr. Aaby IK BK Vestfyn Nr.Aaby Idrætspark
6
-
0
493114
22-05 2022
Kl. 12:00
BIF/FHIF Kauslunde IF Harndrup Stadion
1
-
2
493116
22-05 2022
Kl. 13:00
Gelsted G & IF Oversidder Rishøj Stadion Gelsted
493111 ma
23-05 2022
Kl. 18:45
Flemløse Haarby Højby S & G Haarby Stadion
Hjemmehold taberdømt
493112
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
B1913 (2) Dalum IF Campus Road
1
-
2
493117
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Kauslunde IF Gelsted G & IF Axel Knudsen Park
1
-
6
493121
28-05 2022
Kl. 11:00
BK Vestfyn Flemløse Haarby Strøjer Arena
1
-
4
493122
28-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Nr. Aaby IK
493119
29-05 2022
Kl. 11:00
Dalum IF FC Broby Rema 1000 Park - Dalum
Udehold taberdømt
493118
29-05 2022
Kl. 11:30
FC Odense BIF/FHIF Svanereden
3
-
3
493120
29-05 2022
Kl. 16:00
Højby S & G B1913 (2) Højby Skole
Udehold taberdømt
479709
ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Gelsted G & IF Dalum IF Rishøj Stadion Gelsted
3
-
0
479794
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Dalum IF Nr.Aaby Idrætspark
2
-
6
493124
on
08-06 2022
Kl. 18:30
B1913 (2) BK Vestfyn Campus Road
2
-
1
493127
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Kauslunde IF FC Odense Axel Knudsen Park
4
-
3
493128
to
09-06 2022
Kl. 18:45
Gelsted G & IF Nr. Aaby IK Rishøj Stadion Gelsted
1
-
1
493125
11-06 2022
Kl. 11:00
FC Broby Højby S & G FC Broby Arena
2
-
9
493126
12-06 2022
Kl. 12:00
BIF/FHIF Dalum IF Harndrup Stadion
Hjemmehold taberdømt
493123 ma
13-06 2022
Kl. 18:45
Flemløse Haarby Oversidder Haarby Stadion
479790
ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Flemløse Haarby FC Odense Haarby Stadion
1
-
4
479710 ti
14-06 2022
Kl. 18:30
B1913 (2) Gelsted G & IF Campus Road
Udehold taberdømt
479779
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
BK Vestfyn Dalum IF Strøjer Arena
1
-
5
500376
to
16-06 2022
Kl. 18:30
Højby S & G BIF/FHIF Højby Skole
6
-
1
493129
18-06 2022
Kl. 11:00
FC Odense Gelsted G & IF Svanereden
3
-
2
500377
18-06 2022
Kl. 11:00
BK Vestfyn FC Broby Strøjer Arena
3
-
0
500378
18-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder B1913 (2)
493130
18-06 2022
Kl. 13:30
Dalum IF Kauslunde IF Rema 1000 Park - Dalum
3
-
2
500379
18-06 2022
Kl. 15:00
Nr. Aaby IK Flemløse Haarby Nr.Aaby Idrætspark
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
26.05.2022: Nyborg G & IF trukket

08.03.22: Kerte GF trukket.

28.03.22: Glamsbjerg IF trukket.

29.04.22: Dalum IF eftertilmeldt.

Log ind