U7 piger 3-mands (15-16) - 18.juni Medaljestævne, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
253259
18-06 2022
10:00 Taastrup FC (1) Køge BK NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
10:00
Taastrup FC (1)
Køge BK
253260
18-06 2022
10:00 Stenlille IF Greve Fodbold (2) NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
10:00
Stenlille IF
Greve Fodbold (2)
253261
18-06 2022
10:25 Sorø Freja Taastrup FC (2) NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
10:25
Sorø Freja
Taastrup FC (2)
253360
18-06 2022
10:25 Greve Fodbold (2) Taastrup FC (1) NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
10:25
Greve Fodbold (2)
Taastrup FC (1)
253361
18-06 2022
10:50 Køge BK Sorø Freja NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
10:50
Køge BK
Sorø Freja
253362
18-06 2022
10:50 Taastrup FC (2) Stenlille IF NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
10:50
Taastrup FC (2)
Stenlille IF
253363
18-06 2022
11:15 Greve Fodbold (2) Køge BK NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
11:15
Greve Fodbold (2)
Køge BK
253364
18-06 2022
11:15 Taastrup FC (1) Taastrup FC (2) NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
11:15
Taastrup FC (1)
Taastrup FC (2)
253366
18-06 2022
11:40 Stenlille IF Sorø Freja NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
11:40
Stenlille IF
Sorø Freja
253367
18-06 2022
11:40 Køge BK Taastrup FC (2) NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
11:40
Køge BK
Taastrup FC (2)
253368
18-06 2022
12:05 Sorø Freja Greve Fodbold (2) NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
12:05
Sorø Freja
Greve Fodbold (2)
253369
18-06 2022
12:05 Stenlille IF Taastrup FC (1) NyBolig Park Taastrup FC
18. jun 2022
12:05
Stenlille IF
Taastrup FC (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind