U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne, Pulje 20 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
252537
18-06 2022
10:00 Brøndbyernes IF (5) Vallensbæk IF (4) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
10:00
Brøndbyernes IF (5)
Vallensbæk IF (4)
252557
18-06 2022
10:00 Brøndbyernes IF (4) Himmelev-Veddelev BK (2) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
10:00
Brøndbyernes IF (4)
Himmelev-Veddelev BK (2)
252559
18-06 2022
10:20 Taastrup FC (2) Karlslunde IF (1) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
10:20
Taastrup FC (2)
Karlslunde IF (1)
252560
18-06 2022
10:20 Greve Fodbold (4) Brøndbyernes IF (5) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
10:20
Greve Fodbold (4)
Brøndbyernes IF (5)
252561
18-06 2022
10:40 Himmelev-Veddelev BK (2) Taastrup FC (2) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
10:40
Himmelev-Veddelev BK (2)
Taastrup FC (2)
252562
18-06 2022
10:40 Vallensbæk IF (4) Brøndbyernes IF (4) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
10:40
Vallensbæk IF (4)
Brøndbyernes IF (4)
252563
18-06 2022
11:00 Karlslunde IF (1) Greve Fodbold (4) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
11:00
Karlslunde IF (1)
Greve Fodbold (4)
252564
18-06 2022
11:00 Brøndbyernes IF (5) Brøndbyernes IF (4) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
11:00
Brøndbyernes IF (5)
Brøndbyernes IF (4)
252565
18-06 2022
11:20 Taastrup FC (2) Greve Fodbold (4) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
11:20
Taastrup FC (2)
Greve Fodbold (4)
252566
18-06 2022
11:20 Vallensbæk IF (4) Himmelev-Veddelev BK (2) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
11:20
Vallensbæk IF (4)
Himmelev-Veddelev BK (2)
252567
18-06 2022
11:40 Brøndbyernes IF (4) Karlslunde IF (1) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
11:40
Brøndbyernes IF (4)
Karlslunde IF (1)
252568
18-06 2022
11:40 Taastrup FC (2) Brøndbyernes IF (5) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
11:40
Taastrup FC (2)
Brøndbyernes IF (5)
252570
18-06 2022
12:00 Himmelev-Veddelev BK (2) Karlslunde IF (1) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
12:00
Himmelev-Veddelev BK (2)
Karlslunde IF (1)
252572
18-06 2022
12:00 Greve Fodbold (4) Vallensbæk IF (4) Greve Idræts Center Greve Fodbold
18. jun 2022
12:00
Greve Fodbold (4)
Vallensbæk IF (4)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 3-mands: 6 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind