MENU

M+32 1 - 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
823661
ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Næstved I.F. Brøndby Stadion
1
-
4
823662
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Holbæk United Taastrup FC Tuse Kunstgræsbane
1
-
2
823673 on
13-04 2022
Kl. 19:30
Oversidder Vallensbæk IF
823676
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Ballerup BK BK Friheden Ballerup Idrætsby
1
-
0
823674 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Oversidder NyBolig Park
823675 ti
19-04 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Holbæk United Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
823677 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. LSF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
823680
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Næstved I.F. Strandmarkens Fritidscenter
1
-
3
823679
ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Torpedo Vestegnen NyBolig Park
2
-
1
823681 on
27-04 2022
Kl. 19:00
LSF Vallensbæk IF Smørum Idrætscenter
3
-
1
823682 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Holbæk United Ballerup BK Tuse Kunstgræsbane
823683 on
27-04 2022
Kl. 19:30
Oversidder Brøndbyernes IF
Udehold taberdømt
823685
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Ballerup BK Taastrup FC Ballerup Idrætsby
0
-
3
823686 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF LSF Brøndby Stadion
2
-
2
823688 ma
02-05 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
1
-
2
823684 ti
03-05 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
823687 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Holbæk United Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
823689 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Næstved I.F. NyBolig Park
1
-
3
823691 ti
10-05 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Ballerup BK Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
823692 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Holbæk United Vallensbæk IF Tuse Kunstgræsbane
2
-
5
823693 on
11-05 2022
Kl. 19:30
Oversidder LSF
823694 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
LSF BK Friheden Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
823695 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Ballerup BK Oversidder Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
823696 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Holbæk United Brøndby Stadion
823698 ma
16-05 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
823697 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Torpedo Vestegnen Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
823701 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Ballerup BK Næstved I.F. Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
823699 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Brøndbyernes IF NyBolig Park
4
-
1
823700 ti
24-05 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Vallensbæk IF Vallensbæk Idrætscenter
2
-
3
823702 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Holbæk United LSF Tuse Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
823703 on
25-05 2022
Kl. 19:30
Oversidder BK Friheden
823704 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Holbæk United Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
823705 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
LSF Taastrup FC Smørum Idrætscenter
1
-
3
823706 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Torpedo Vestegnen Brøndby Stadion
Hjemmehold taberdømt
823708 ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF Ballerup BK Vallensbæk Idrætscenter
1
-
1
823707 on
01-06 2022
Kl. 19:30
Oversidder Næstved I.F.
823709 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC BK Friheden NyBolig Park
Udehold taberdømt
823711 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Ballerup BK Brøndbyernes IF Ballerup Idrætsby
823710 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen LSF Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
823712 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Holbæk United Oversidder Tuse Kunstgræsbane
Hjemmehold taberdømt
823723 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Vallensbæk IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
1
823929 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Ballerup BK LSF Ballerup Idrætsby
9
-
0
823964 ma
13-06 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
823927 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC Holbæk United NyBolig Park
Udehold taberdømt
823928 ti
14-06 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
823930 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Brøndbyernes IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
823965 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Ballerup BK Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
823966 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
LSF Næstved I.F. Smørum Idrætscenter
1
-
3
823967 ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion
Hjemmehold taberdømt
823969 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Taastrup FC
823968
26-06 2022
Kl. 12:00
Holbæk United Torpedo Vestegnen Tuse Kunstgræsbane
2
-
1
823678 ma
27-06 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
823690 on
10-08 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Brøndbyernes IF Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
823971 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Ballerup BK Holbæk United Ballerup Idrætsby
823972 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Oversidder Brøndby Stadion
Hjemmehold taberdømt
823974 ma
15-08 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter
2
-
4
823970 ti
16-08 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Taastrup FC Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
823973 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. BK Friheden Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
823976 ma
22-08 2022
Kl. 18:45
BK Friheden Vallensbæk IF Strandmarkens Fritidscenter
0
-
0
823975 ti
23-08 2022
Kl. 20:00
Taastrup FC Ballerup BK NyBolig Park
Udehold taberdømt
823977 on
24-08 2022
Kl. 19:00
LSF Brøndbyernes IF Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
823978 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Holbæk United Næstved I.F. Tuse Kunstgræsbane
Hjemmehold taberdømt
824006 on
24-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Torpedo Vestegnen
824008 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Ballerup BK Torpedo Vestegnen Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
824009 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
Hjemmehold taberdømt
824011 ma
29-08 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF Holbæk United Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
824007 on
31-08 2022
Kl. 19:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
824010 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Taastrup FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
0
824013 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
BK Friheden LSF Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
824012 ti
06-09 2022
Kl. 20:00
Taastrup FC Vallensbæk IF NyBolig Park - Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
824014 ti
06-09 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Næstved I.F. Vallensbæk Idrætscenter
3
-
1
824016 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Ballerup BK
Udehold taberdømt
824015 on
07-09 2022
Kl. 19:30
Holbæk United Brøndbyernes IF Tuse Kunstgræsbane
824055 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Taastrup FC Brøndby Stadion
Hjemmehold taberdømt
824017 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Oversidder Avedøre Stadion Kunstgræs
824018 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
LSF Holbæk United Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
824057 ma
12-09 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF Torpedo Vestegnen Vallensbæk Idrætscenter
4
-
0
824056 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Ballerup BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
824060 ma
19-09 2022
Kl. 17:45
Ballerup BK Vallensbæk IF Ballerup Idrætsby
Hjemmehold taberdømt
824058 ti
20-09 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC LSF NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
2
824059 ti
20-09 2022
Kl. 20:00
Torpedo Vestegnen Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
824062 on
21-09 2022
Kl. 19:00
Næstved I.F. Oversidder Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
824061 on
21-09 2022
Kl. 19:30
Holbæk United BK Friheden Tuse Kunstgræsbane
Hjemmehold taberdømt
824065 ma
26-09 2022
Kl. 17:30
Brøndbyernes IF Ballerup BK Brøndby Stadion
824063 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Taastrup FC Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
824067 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Vallensbæk IF Næstved I.F. Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
824066 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Holbæk United
Udehold taberdømt
824064 on
28-09 2022
Kl. 20:30
LSF Torpedo Vestegnen Smørum Idrætscenter
823659 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Torpedo Vestegnen Avedøre Stadion Kunstgræs
823660 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
LSF Ballerup BK Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 2. oktober 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester og rykker op i Øst rækken med DBU København

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind