MENU

8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
797264 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF B. 1973, Herlev Lyngehallen
1
-
1
797262 on
06-04 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Grantoften IF Lyngehallen Kunstgræs
Udehold taberdømt
797982 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Nivå-Kokkedal Elverroad
0
-
1
797267 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK (2) Virumgård kunstgræsbane
1
-
0
797269
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion
1
-
2
797268 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Grantoften IF FIF, Hillerød (1) Grantofteparken
Udehold taberdømt
797984 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Grantoften IF Virum Stadion
13
-
2
797985 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub B. 1973, Herlev Allerød Idrætspark
2
-
0
797986 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Oversidder Karsemosegård
797987
on
27-04 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (1) Frederikssund IK FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
3
797988 on
27-04 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK (2) Lynge-Uggeløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
1
797991 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal Lyngehallen
1
-
2
797993 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
797989 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Grantoften IF Bagsværd BK (2) Grantofteparken
0
-
2
797992 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev FIF, Hillerød (1) Elverroad
0
-
0
797990 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Virum-Sorgenfri BK Frederikssund Stadion
3
-
2
797266 ma
09-05 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK (2) Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
797996 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Grantoften IF Frederikssund IK Grantofteparken
0
-
2
797995 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
7
-
0
797997 on
11-05 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (1) Oversidder FIF-Stadion Kunstgræs
797998 on
11-05 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK (2) Nivå-Kokkedal Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
0
797994 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virum Stadion
0
-
2
798008 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF FIF, Hillerød (1) Lyngehallen
2
-
0
798010 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
798009 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Grantoften IF Elverroad
Udehold taberdømt
798006 ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Allerød Fodbold Klub Karsemosegård
1
-
0
798007 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Bagsværd BK (2) Frederikssund Stadion
1
-
2
797983 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Lynge-Uggeløse IF
797265 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (1) Virum-Sorgenfri BK FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
2
798012 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Grantoften IF Oversidder Grantofteparken
798011 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Lynge-Uggeløse IF Virum Stadion
0
-
0
798013 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK B. 1973, Herlev Frederikssund Stadion
2
-
1
798014 on
25-05 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (1) Nivå-Kokkedal FIF-Stadion Kunstgræs
0
-
1
798015 on
25-05 2022
Kl. 19:15
Bagsværd BK (2) Allerød Fodbold Klub Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
5
798016 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub FIF, Hillerød (1) Allerød Idrætspark
0
-
3
798018 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Grantoften IF Lyngehallen
Udehold taberdømt
798020 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Frederikssund IK
798017 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Virum-Sorgenfri BK Karsemosegård
Udehold taberdømt
797263 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Frederikssund IK Karsemosegård
2
-
3
798022 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Grantoften IF Nivå-Kokkedal Grantofteparken
0
-
3
798025 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad
798023 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
0
-
1
798024 on
08-06 2022
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (1) Bagsværd BK (2) FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
1
798021 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virum Stadion
0
-
1
798019 ma
13-06 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK (2) B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind