MENU

8-Herresenior Mester - Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
929207 ti
12-04 2022
Kl. 18:00
Grantoften IF B. 1973, Herlev Grantofteparken
0
-
0
929205 on
13-04 2022
Kl. 18:30
FC Hvidovre Oversidder Avedøre Stadion
929208 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Herlev IF Albertslund IF Herlev IF Engen
1
-
1
929204 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder SIF Oldboys/Girls
929210
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Grantoften IF Frederikssund Stadion
2
-
8
929211 on
20-04 2022
Kl. 18:30
SIF Oldboys/Girls AC Hillerød Torvevej
1
-
1
929212 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
929213 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF FC Hvidovre Albertslund Stadion
2
-
0
929530
ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Grantoften IF SIF Oldboys/Girls Grantofteparken
0
-
0
929214 ti
26-04 2022
Kl. 19:30
B. 1973, Herlev Frederikssund IK Elverroad
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
929215 on
27-04 2022
Kl. 19:00
AC Hillerød Oversidder KBK Hillerød Øst-huset
929216 to
28-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Albertslund IF
929531 to
28-04 2022
Kl. 19:00
Herlev IF FC Hvidovre Herlev IF Engen
0
-
2
929534 on
04-05 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls B. 1973, Herlev Torvevej
2
-
2
929537 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Grantoften IF
929538 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF AC Hillerød Albertslund Stadion
6
-
4
929533 to
05-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Herlev IF Frederikssund Stadion
1
-
1
929536
08-05 2022
Kl. 12:00
FC Hvidovre Oversidder Avedøre Stadion
929547
ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Grantoften IF Albertslund IF Grantofteparken
2
-
1
929541 ti
10-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad
929544 on
11-05 2022
Kl. 19:00
AC Hillerød FC Hvidovre KBK Hillerød Øst-huset
2
-
3
929546 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK SIF Oldboys/Girls Frederikssund Stadion
2
-
6
929548 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Herlev IF Oversidder Herlev IF Engen
929209 to
12-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev Herlev IF Elverroad
6
-
0
929203 on
18-05 2022
Kl. 19:00
AC Hillerød Frederikssund IK KBK Hillerød Øst-huset
2
-
2
929563 on
18-05 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Herlev IF Torvevej
2
-
0
929565 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Frederikssund IK
930772 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion
4
-
3
929562 to
19-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder AC Hillerød
929564
22-05 2022
Kl. 12:00
FC Hvidovre Grantoften IF Avedøre Stadion
1
-
6
930773 ti
24-05 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev FC Hvidovre Elverroad
8
-
2
930774 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Albertslund IF Frederikssund Stadion
2
-
3
930775 on
25-05 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls Oversidder Torvevej
930776 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Grantoften IF Oversidder Grantofteparken
930777 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Herlev IF AC Hillerød Herlev IF Engen
4
-
1
930778
on
01-06 2022
Kl. 19:00
AC Hillerød Grantoften IF KBK Hillerød Øst-huset
1
-
8
932031 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Albertslund IF SIF Oldboys/Girls Albertslund Stadion
3
-
1
932016 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder B. 1973, Herlev
932030 to
02-06 2022
Kl. 19:00
Herlev IF Oversidder Herlev IF Engen
932017
05-06 2022
Kl. 12:00
FC Hvidovre Frederikssund IK Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
932038
ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Grantoften IF Herlev IF Grantofteparken
6
-
2
932034 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Oversidder Frederikssund Stadion
932032 ti
07-06 2022
Kl. 19:50
B. 1973, Herlev AC Hillerød Elverroad
7
-
3
932037 on
08-06 2022
Kl. 19:00
SIF Oldboys/Girls FC Hvidovre Torvevej
1
-
0
932041 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Albertslund IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Finale
Søndag den 19. juni kl. 12.00 i Borup. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind