MENU

Herre S4.1 - Forår 2022 (11M/9M), Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
465229
fr
01-04 2022
Kl. 18:15
Søhus Stige Strib IF Rema 1000 Arena Søhus
1
-
2
465225
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Posten Morud/Veflinge BK Posten Park
3
-
1
465227
02-04 2022
Kl. 13:00
OKS (1) Sanderum BK OKSON-Park
6
-
2
465226
02-04 2022
Kl. 14:00
BK Vestfyn BIF/FHIF Strøjer Arena
5
-
6
465224
03-04 2022
Kl. 13:00
DSIO Odense Foxes Provstegårdsskolen
1
-
2
465228
03-04 2022
Kl. 13:00
Ubberud IF B 67 Løvtop Road (Ubberud)
2
-
2
465230
on
06-04 2022
Kl. 18:00
DSIO Posten Provstegårdsskolen
2
-
4
465231
09-04 2022
Kl. 11:30
Søhus Stige B 67 Rema 1000 Arena Søhus
5
-
4
465233
09-04 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF OKS (1) Harndrup Stadion
1
-
6
465234
10-04 2022
Kl. 13:00
Morud/Veflinge BK Vestfyn Veflinge Stadion
2
-
3
465241 fr
15-04 2022
Kl. 13:00
Strib IF B 67 Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
6
465237
16-04 2022
Kl. 14:00
BK Vestfyn DSIO Strøjer Arena
2
-
3
465239
16-04 2022
Kl. 15:30
Ubberud IF BIF/FHIF Løvtop Road (Ubberud)
1
-
5
465238
17-04 2022
Kl. 13:00
OKS (1) Morud/Veflinge OKSON-Park
7
-
2
465240
ma
18-04 2022
Kl. 18:00
Søhus Stige Sanderum BK Rema 1000 Arena Søhus
2
-
4
465236
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Posten Odense Foxes BK Posten Park
3
-
0
472393
to
21-04 2022
Kl. 19:30
Sanderum BK Strib IF Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
2
-
4
472395 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Morud/Veflinge Ubberud IF Veflinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
465243
23-04 2022
Kl. 11:00
Posten BK Vestfyn BK Posten Park
4
-
0
472394
23-04 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF Søhus Stige Harndrup Stadion
1
-
3
465242
24-04 2022
Kl. 11:00
DSIO OKS (1) Provstegårdsskolen
0
-
4
472396
24-04 2022
Kl. 13:15
Odense Foxes B 67 Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
4
472402
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK B 67 Vestfalen Stadion
1
-
1
472400
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Søhus Stige Morud/Veflinge Rema 1000 Arena Søhus
6
-
1
472401
30-04 2022
Kl. 12:00
Strib IF BIF/FHIF Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
2
472397
30-04 2022
Kl. 14:00
BK Vestfyn Odense Foxes Strøjer Arena
7
-
1
472398
30-04 2022
Kl. 14:00
OKS (1) Posten OKSON-Park
4
-
1
472399
30-04 2022
Kl. 15:00
Ubberud IF DSIO Løvtop Road (Ubberud)
6
-
4
472408
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Odense Foxes Sanderum BK Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
3
472405
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
BK Vestfyn OKS (1) Strøjer Arena
4
-
1
472403
07-05 2022
Kl. 11:00
DSIO Søhus Stige Provstegårdsskolen
1
-
7
472404
07-05 2022
Kl. 11:00
Posten Ubberud IF BK Posten Park
5
-
4
472406
07-05 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF B 67 Harndrup Stadion
1
-
6
465235
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Odense Foxes Strib IF Firmaidrættens idrætsanlæg
1
-
3
472412
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige Posten Rema 1000 Arena Søhus
2
-
1
472415
to
12-05 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK BIF/FHIF Vestfalen Stadion
3
-
1
472414
fr
13-05 2022
Kl. 11:00
B 67 Morud/Veflinge B 67-Parken
8
-
0
472411
14-05 2022
Kl. 15:30
Ubberud IF BK Vestfyn Løvtop Road (Ubberud)
4
-
4
472407
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
Morud/Veflinge Strib IF Veflinge Stadion
4
-
2
479235
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Odense Foxes BIF/FHIF Firmaidrættens idrætsanlæg
0
-
4
479232
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
BK Vestfyn Søhus Stige Strøjer Arena
6
-
2
472416
21-05 2022
Kl. 11:00
DSIO B 67 Provstegårdsskolen
1
-
5
479231
21-05 2022
Kl. 11:00
Posten Strib IF BK Posten Park
7
-
1
479234
21-05 2022
Kl. 14:00
Morud/Veflinge Sanderum BK Veflinge Stadion
1
-
5
479233
22-05 2022
Kl. 15:00
OKS (1) Ubberud IF OKSON-Park
2
-
6
479236
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Ubberud IF Odense Foxes Løvtop Road (Ubberud)
4
-
2
479237
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige OKS (1) Rema 1000 Arena Søhus
1
-
1
479240
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK DSIO Vestfalen Stadion
2
-
2
479238
28-05 2022
Kl. 13:00
Strib IF BK Vestfyn Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
6
479241
to
02-06 2022
Kl. 18:30
BIF/FHIF Morud/Veflinge Harndrup Stadion
3
-
4
472410
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
OKS (1) Odense Foxes OKSON-Park
3
-
4
465232
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK Ubberud IF Vestfalen Stadion
4
-
1
472413 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Strib IF DSIO Strib fritids- & aktivitetscenter
Udehold taberdømt
479243
fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Posten Sanderum BK BK Posten Park
3
-
3
479247
11-06 2022
Kl. 12:00
Odense Foxes Morud/Veflinge Firmaidrættens idrætsanlæg
6
-
1
479244
11-06 2022
Kl. 14:00
BK Vestfyn B 67 Strøjer Arena
3
-
3
479245
11-06 2022
Kl. 15:00
OKS (1) Strib IF OKSON-Park
Udehold taberdømt
479242
12-06 2022
Kl. 13:00
DSIO BIF/FHIF Provstegårdsskolen
0
-
2
479246
12-06 2022
Kl. 13:00
Ubberud IF Søhus Stige Løvtop Road (Ubberud)
5
-
7
479239
on
15-06 2022
Kl. 18:45
Posten B 67 BK Posten Park
4
-
3
479251
to
16-06 2022
Kl. 19:00
Sanderum BK BK Vestfyn Vestfalen Stadion
3
-
2
479253 fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Morud/Veflinge DSIO Veflinge Stadion
2
-
1
479248 fr
17-06 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige Odense Foxes Rema 1000 Arena Søhus
Udehold taberdømt
479249
18-06 2022
Kl. 12:00
Strib IF Ubberud IF Strib fritids- & aktivitetscenter
3
-
1
479250
18-06 2022
Kl. 13:00
B 67 OKS (1) B 67-Parken
4
-
3
479252
19-06 2022
Kl. 13:00
BIF/FHIF Posten Harndrup Stadion
0
-
7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind