MENU

VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5, Pulje 6 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
919548 Kl. 10:45 Allerød Fodbold Klub 3 Hareskov IF
919549 Kl. 10:45 Gladsaxe-Hero BK Herlev IF 3
919550 Kl. 11:10 Hareskov IF Herlev IF 3
919551 Kl. 11:10 Allerød Fodbold Klub 3 Gladsaxe-Hero BK
919552 Kl. 11:35 Allerød Fodbold Klub 3 Herlev IF 3
919553 Kl. 11:35 Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
919560 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 FB 1 1
919561 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Stefan 2 1
919562 Kl. 10:25 FB 1 Stefan 2 1
919563 Kl. 10:25 Vanløse IF 6 Nørrebro United 2 1
919564 Kl. 10:50 Vanløse IF 6 Stefan 2 1
919565 Kl. 10:50 FB 1 Nørrebro United 2 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
919554 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 Brønshøj BK 1
919555 Kl. 10:00 Vanløse IF 5 BK Fix 3
919556 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 BK Fix 3
919557 Kl. 10:25 IF Bytoften 2 Vanløse IF 5
919558 Kl. 10:50 IF Bytoften 2 BK Fix 3
919559 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 5
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Gladsaxe skole Ræveholmen 1 2860 Søborg
919566 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 IF Bytoften 2
919567 Kl. 10:00 FB 1 Stefan 2
919617 Kl. 10:25 IF Bytoften 2 Stefan 2 1
919871 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 FB 1
919872 Kl. 10:50 IF Bytoften 2 FB 1 1
919873 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Stefan 2
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
919910 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 6
919911 Kl. 10:00 Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK
919874 Kl. 10:00 Vanløse IF 5 BK Fix 3
919875 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Herlev IF 3
919876 Kl. 10:25 BK Fix 3 Herlev IF 3
919907 Kl. 10:25 Vanløse IF 5 Nørrebro United 2
919912 Kl. 10:25 Vanløse IF 6 Gladsaxe-Hero BK
919913 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 Hareskov IF
919914 Kl. 10:50 Vanløse IF 6 Hareskov IF
919915 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Gladsaxe-Hero BK
919908 Kl. 10:50 BK Fix 3 Nørrebro United 2
919909 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 Herlev IF 3
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Gladsaxe Stadion Kunstgræsbane 1A Gladsaxevej 200 2860 Søborg
919916 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Gladsaxe-Hero BK Kunstgræsbane 1A
919917 Kl. 10:00 BK Fix 3 Stefan 2 Kunstgræsbane 1B
919918 Kl. 10:25 Gladsaxe-Hero BK Stefan 2 Kunstgræsbane 1A
920072 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 BK Fix 3 Kunstgræsbane 1B
920073 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Stefan 2 Kunstgræsbane 1B
920074 Kl. 10:50 Gladsaxe-Hero BK BK Fix 3 Kunstgræsbane 1A
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5B - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
920454 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 Vanløse IF 5 Bane 5B - (Gl. Kunst)
920455 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 Herlev IF 3 Bane 5B - (Gl. Kunst)
920456 Kl. 10:25 Vanløse IF 5 Herlev IF 3 Bane 5B - (Gl. Kunst)
920457 Kl. 10:25 IF Bytoften 2 Vanløse IF 6 Bane 5B - (Gl. Kunst)
920458 Kl. 10:50 IF Bytoften 2 Herlev IF 3 Bane 5B - (Gl. Kunst)
920459 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 Vanløse IF 6 Bane 5B - (Gl. Kunst)
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
920075 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 FB 1
920076 Kl. 10:00 Hareskov IF Nørrebro United 2
920077 Kl. 10:25 FB 1 Nørrebro United 2
920078 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 Hareskov IF
920079 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Nørrebro United 2
920080 Kl. 10:50 FB 1 Hareskov IF
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Gladsaxe skole 1 Ræveholmen 1 2860 Søborg
920466 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 FB 1 1
920467 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK BK Fix 3
920468 Kl. 10:25 FB 1 BK Fix 3
920469 Kl. 10:25 IF Bytoften 2 Gladsaxe-Hero BK 1
920470 Kl. 10:50 IF Bytoften 2 BK Fix 3 1
920471 Kl. 10:50 FB 1 Gladsaxe-Hero BK
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
920460 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Hareskov IF 1
ANN

Kampen annulleret

920461 Kl. 10:00 Stefan 2 Herlev IF 3 1
ANN

Kampen annulleret

920462 Kl. 10:25 Hareskov IF Herlev IF 3 1
ANN

Kampen annulleret

920463 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 Stefan 2 1
ANN

Kampen annulleret

920464 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Herlev IF 3 1
ANN

Kampen annulleret

920465 Kl. 10:50 Hareskov IF Stefan 2 1
ANN

Kampen annulleret

Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
920472 Kl. 11:30 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 5 1
920473 Kl. 11:30 Vanløse IF 6 Nørrebro United 2 1
920474 Kl. 11:55 Vanløse IF 5 Nørrebro United 2 1
920475 Kl. 11:55 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 6 1
920476 Kl. 12:20 Allerød Fodbold Klub 3 Nørrebro United 2 1
920477 Kl. 12:20 Vanløse IF 5 Vanløse IF 6 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5A - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
920490 Kl. 10:00 FB 1 Hareskov IF Bane 5A - (Gl. Kunst)
920491 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK Herlev IF 3 Bane 5A - (Gl. Kunst)
920492 Kl. 10:25 Hareskov IF Herlev IF 3 Bane 5A - (Gl. Kunst)
920493 Kl. 10:25 FB 1 Gladsaxe-Hero BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
920494 Kl. 10:50 FB 1 Herlev IF 3 Bane 5A - (Gl. Kunst)
920495 Kl. 10:50 Hareskov IF Gladsaxe-Hero BK Bane 5A - (Gl. Kunst)
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
920484 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Brønshøj BK 1
920485 Kl. 10:00 Vanløse IF 5 Stefan 2
920486 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 Stefan 2
920487 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 5
920488 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Stefan 2
920489 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 5
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
920478 Kl. 10:00 IF Bytoften 2 Vanløse IF 6 1
920479 Kl. 10:00 BK Fix 3 Nørrebro United 2
920480 Kl. 10:25 Vanløse IF 6 Nørrebro United 2
920481 Kl. 10:25 IF Bytoften 2 BK Fix 3 1
920482 Kl. 10:50 IF Bytoften 2 Nørrebro United 2 1
920483 Kl. 10:50 Vanløse IF 6 BK Fix 3
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Gladsaxe Stadion Kunstgræsbane 1A Gladsaxevej 200 2860 Søborg
920496 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK Nørrebro United 2 Kunstgræsbane 1A
920497 Kl. 10:00 Stefan 2 Herlev IF 3 Kunstgræsbane 1B
920498 Kl. 10:25 Nørrebro United 2 Herlev IF 3 Kunstgræsbane 1B
920932 Kl. 10:25 Gladsaxe-Hero BK Stefan 2 Kunstgræsbane 1A
920933 Kl. 10:50 Gladsaxe-Hero BK Herlev IF 3 Kunstgræsbane 1A
920934 Kl. 10:50 Nørrebro United 2 Stefan 2 Kunstgræsbane 1B
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Birkevang 1 Birkevang 17 3500 Værløse
920935 Kl. 09:00 IF Bytoften 2 Vanløse IF 5 1
920936 Kl. 09:00 FB 1 Hareskov IF
920937 Kl. 09:25 Vanløse IF 5 Hareskov IF
920938 Kl. 09:25 IF Bytoften 2 FB 1 1
920939 Kl. 09:50 IF Bytoften 2 Hareskov IF 1
920940 Kl. 09:50 Vanløse IF 5 FB 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
920941 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 Brønshøj BK 1 1
920942 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 BK Fix 3 1
920943 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 BK Fix 3 1
920944 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 6 1
920945 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 BK Fix 3 1
920946 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 6 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Allerød Idrætspark Kunstgræs Møllemosevej 5 3450 Allerød
920947 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 3 IF Bytoften 2 Kunstgræs
920948 Kl. 10:00 Vanløse IF 6 Herlev IF 3 Kunstgræs
920949 Kl. 10:25 IF Bytoften 2 Herlev IF 3 Kunstgræs
920950 Kl. 10:25 Allerød Fodbold Klub 3 Vanløse IF 6 Kunstgræs
920951 Kl. 10:50 Allerød Fodbold Klub 3 Herlev IF 3 Kunstgræs
920952 Kl. 10:50 IF Bytoften 2 Vanløse IF 6 Kunstgræs
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter Grøndal, kunst 5M D Hvidkildevej 64 2400 København NV
920953 Kl. 10:00 Hareskov IF BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Grøndal, kunst 5M D
920954 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Stefan 2 Grøndal, kunst 5M C
920955 Kl. 10:25 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
Stefan 2 Grøndal, kunst 5M D
920956 Kl. 10:25 Hareskov IF Nørrebro United 2 Grøndal, kunst 5M C
920957 Kl. 10:50 Hareskov IF Stefan 2 Grøndal, kunst 5M C
920958 Kl. 10:50 BK Fix 3 Nørrebro United 2 Grøndal, kunst 5M D
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
920959 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 5
920960 Kl. 10:00 FB 1 Gladsaxe-Hero BK
920961 Kl. 10:25 Vanløse IF 5 Gladsaxe-Hero BK
920962 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 FB 1
920963 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Gladsaxe-Hero BK
920964 Kl. 10:50 Vanløse IF 5 FB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind