MENU

VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
880021 Kl. 11:30 Hørsholm-Usserød IK HIK 1 Gl. Kunst 2
880168 Kl. 11:30 Fremad Valby 2 Fix Gl. Kunst 2
880169 Kl. 11:55 Fremad Valby 2 Hørsholm-Usserød IK Gl. Kunst 2
880170 Kl. 11:55 HIK 1 Fix Gl. Kunst 2
880171 Kl. 12:20 Hørsholm-Usserød IK Fix Gl. Kunst 2
880172 Kl. 12:20 HIK 1 Fremad Valby 2 Gl. Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
879616 Kl. 11:30 Glostrup B 1903 Bane 5A
880010 Kl. 11:30 Lyngby Boldklub 1921 1 IF Skjold Birkerød Bane 5B
880011 Kl. 11:55 IF Skjold Birkerød Glostrup Bane 5A
880012 Kl. 11:55 B 1903 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 5B
880013 Kl. 12:20 Glostrup Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 5B
880014 Kl. 12:20 B 1903 IF Skjold Birkerød Bane 5A
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
880015 Kl. 10:00 Hellas BK Frem 1 Kunstbane 6
880016 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
880017 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 Hellas Kunstbane 6
880018 Kl. 10:25 BK Frem 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
880019 Kl. 10:50 Hellas FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
880020 Kl. 10:50 BK Frem 1 Fremad Valby 1
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
879610 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 B 93 1
879611 Kl. 10:00 GVI 1 BK Skjold 1
879612 Kl. 10:25 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
879613 Kl. 10:25 B 93 1 GVI 1
879614 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 GVI 1
879615 Kl. 10:50 B 93 1 BK Skjold 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Lyngby Stadion Kunst 2 (Hockey) Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
881197 Kl. 13:00 BK Skjold 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst 2 (Hockey)
881198 Kl. 13:00 BK Frem 1 HIK 1 Kunst 2 (Hockey)
881199 Kl. 13:25 BK Frem 1 BK Skjold 1 Kunst 2 (Hockey)
881200 Kl. 13:25 HIK 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst 2 (Hockey)
881201 Kl. 13:50 BK Skjold 1 HIK 1 Kunst 2 (Hockey)
881202 Kl. 13:50 Lyngby Boldklub 1921 1 BK Frem 1 Kunst 2 (Hockey)
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
880173 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Glostrup
880174 Kl. 10:00 FB 1 Hørsholm-Usserød IK
880175 Kl. 10:25 FB 1 Vanløse IF 1
880176 Kl. 10:25 Glostrup Hørsholm-Usserød IK
880177 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Hørsholm-Usserød IK
880178 Kl. 10:50 Glostrup FB 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
881203 Kl. 08:45 GVI 1 B 1903 Kunstbane 6
881204 Kl. 08:45 Fremad Valby 2 Hellas Kunstbane 6
881205 Kl. 09:10 Hellas GVI 1 Kunstbane 6
881206 Kl. 09:10 B 1903 Fremad Valby 2 Kunstbane 6
881207 Kl. 09:35 GVI 1 Fremad Valby 2 Kunstbane 6
881208 Kl. 09:35 B 1903 Hellas Kunstbane 6
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
880179 Kl. 10:00 B 93 1 IF Skjold Birkerød
880217 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 B 93 1
880773 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød Fremad Valby 1
880216 Kl. 12:00 Fremad Valby 1 Fix
880218 Kl. 12:25 Fix IF Skjold Birkerød
880219 Kl. 12:50 B 93 1 Fix
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
881275 Kl. 13:45 BK Skjold 1 Glostrup 4
881276 Kl. 13:45 Fix Hellas 4
881277 Kl. 14:05 Hellas BK Skjold 1 4
881278 Kl. 14:05 Glostrup Fix 4
881279 Kl. 14:20 BK Skjold 1 Fix 4
881280 Kl. 14:20 Glostrup Hellas 4
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Birkerød Stadion K2 Bistrupvej 1 3460 Birkerød
881263 Kl. 10:00 GVI 1 IF Skjold Birkerød K2
881264 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK BK Frem 1 K2
881265 Kl. 10:25 BK Frem 1 GVI 1 K2
881266 Kl. 10:25 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK K2
881267 Kl. 10:50 GVI 1 Hørsholm-Usserød IK K2
881268 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød BK Frem 1 K2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 2 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
881269 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunstbane 2
881270 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 Fremad Valby 1 Kunstbane 2
881271 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 Vanløse IF 1 Kunstbane 2
881272 Kl. 10:25 Lyngby Boldklub 1921 1 Fremad Valby 2 Kunstbane 2
881273 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Fremad Valby 2 Kunstbane 2
881274 Kl. 10:50 Lyngby Boldklub 1921 1 Fremad Valby 1 Kunstbane 2
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
881209 Kl. 10:00 B 93 1 B 1903 1
881210 Kl. 10:00 HIK 1 FB 1
881211 Kl. 10:25 FB 1 B 93 1 1
881212 Kl. 10:25 B 1903 HIK 1 1
881213 Kl. 10:50 B 93 1 HIK 1 1
881262 Kl. 10:50 B 1903 FB 1 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Kunst 2 (Hockey) Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
881287 Kl. 10:00 B 93 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst 2 (Hockey)
881288 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK Hellas Kunst 2 (Hockey)
881289 Kl. 10:25 Hellas B 93 1 Kunst 2 (Hockey)
881290 Kl. 10:25 Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK Kunst 2 (Hockey)
881291 Kl. 10:50 B 93 1 Hørsholm-Usserød IK Kunst 2 (Hockey)
881292 Kl. 10:50 Lyngby Boldklub 1921 1 Hellas Kunst 2 (Hockey)
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
881281 Kl. 10:00 BK Skjold 1 IF Skjold Birkerød
881282 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 FB 1
881283 Kl. 10:25 FB 1 BK Skjold 1
881284 Kl. 10:25 IF Skjold Birkerød Fremad Valby 2
881285 Kl. 10:50 BK Skjold 1 Fremad Valby 2
881286 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød FB 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Kunst 3 Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
881293 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 B 1903 Kunst 3
881294 Kl. 10:00 Fix BK Frem 1 Kunst 3
881295 Kl. 10:25 BK Frem 1 Vanløse IF 1 Kunst 3
893351 Kl. 10:25 B 1903 Fix Kunst 3
893352 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Fix Kunst 3
893353 Kl. 10:50 B 1903 BK Frem 1 Kunst 3
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadion - Bane 3. Ny kunst Stadionvej 80 2600 Glostrup
893354 Kl. 10:00 GVI 1 Glostrup Stadion - Bane 3. Ny kunst
893355 Kl. 10:00 HIK 1 Fremad Valby 1 Stadion - Bane 3. Ny kunst
893356 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 GVI 1 Stadion - Bane 3. Ny kunst
893365 Kl. 10:25 Glostrup HIK 1 Stadion - Bane 3. Ny kunst
893366 Kl. 10:50 GVI 1 HIK 1 Stadion - Bane 3. Ny kunst
893367 Kl. 10:50 Glostrup Fremad Valby 1 Stadion - Bane 3. Ny kunst
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
893386 Kl. 11:30 BK Skjold 1 B 1903 Bane 5A
893387 Kl. 11:30 Hørsholm-Usserød IK Fremad Valby 1 Bane 5B
893388 Kl. 11:55 Fremad Valby 1 BK Skjold 1 Bane 5B
893389 Kl. 11:55 B 1903 Hørsholm-Usserød IK Bane 5A
893390 Kl. 12:20 BK Skjold 1 Hørsholm-Usserød IK Bane 5B
893391 Kl. 12:20 B 1903 Fremad Valby 1 Bane 5A
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
893374 Kl. 11:30 B 93 1 Glostrup 1
893375 Kl. 11:30 Fremad Valby 2 BK Frem 1 1
893376 Kl. 11:55 BK Frem 1 B 93 1 1
893377 Kl. 11:55 Glostrup Fremad Valby 2 1
893378 Kl. 12:20 B 93 1 Fremad Valby 2 1
893379 Kl. 12:20 Glostrup BK Frem 1 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
893380 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 IF Skjold Birkerød 1
893381 Kl. 10:00 HIK 1 Hellas 1
893382 Kl. 10:25 Hellas Vanløse IF 1 1
893383 Kl. 10:25 IF Skjold Birkerød HIK 1 1
893384 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 HIK 1 1
893385 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
893368 Kl. 10:00 GVI 1 Lyngby Boldklub 1921 1
893369 Kl. 10:00 Fix FB 1
893370 Kl. 10:25 FB 1 GVI 1
893371 Kl. 10:25 Lyngby Boldklub 1921 1 Fix
893372 Kl. 10:50 GVI 1 Fix
893373 Kl. 10:50 Lyngby Boldklub 1921 1 FB 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Birkerød Stadion K2 Bistrupvej 1 3460 Birkerød
893392 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Frem 1 K2
893393 Kl. 10:00 Glostrup IF Skjold Birkerød K2
893394 Kl. 10:25 BK Skjold 1 IF Skjold Birkerød K2
893395 Kl. 10:25 Glostrup BK Frem 1 K2
893396 Kl. 10:50 BK Skjold 1 Glostrup K2
893397 Kl. 10:50 IF Skjold Birkerød BK Frem 1 K2
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
893410 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 FB 1 1
893411 Kl. 10:00 HIK 1 Fix 1
893412 Kl. 10:25 FB 1 Fix 1
893413 Kl. 10:25 Vanløse IF 1 HIK 1 1
893414 Kl. 10:50 FB 1 HIK 1 1
893415 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Fix 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 2 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
893404 Kl. 10:00 Hellas Fremad Valby 1 Kunstbane 2
893405 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK Fremad Valby 2 Kunstbane 2
893406 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 Fremad Valby 2
893407 Kl. 10:25 Hellas Hørsholm-Usserød IK Kunstbane 6
893408 Kl. 10:50 Fremad Valby 1 Hørsholm-Usserød IK
893409 Kl. 10:50 Hellas Fremad Valby 2 Kunstbane 6
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
893398 Kl. 12:30 B 93 1 GVI 1 1
893399 Kl. 12:30 B 1903 Lyngby Boldklub 1921 1 1
893400 Kl. 12:55 GVI 1 Lyngby Boldklub 1921 1 1
893401 Kl. 12:55 B 93 1 B 1903 1
893402 Kl. 13:20 GVI 1 B 1903 1
893403 Kl. 13:20 B 93 1 Lyngby Boldklub 1921 1 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
893509 Kl. 13:00 IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 1
893510 Kl. 13:00 Hørsholm-Usserød IK HIK 1
893511 Kl. 13:25 Lyngby Boldklub 1921 1 HIK 1
893512 Kl. 13:25 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK
893513 Kl. 13:50 Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK
893514 Kl. 13:50 IF Skjold Birkerød HIK 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
893416 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 B 93 1
893417 Kl. 10:00 Hellas BK Frem 1
893418 Kl. 10:25 B 93 1 BK Frem 1
893419 Kl. 10:25 Vanløse IF 1 Hellas
893420 Kl. 10:50 B 93 1 Hellas
893421 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 BK Frem 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 2 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
893422 Kl. 10:00 BK Skjold 1 GVI 1 Kunstbane 2
893423 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FB 1 Kunstbane 2
893424 Kl. 10:25 GVI 1 FB 1
893425 Kl. 10:25 BK Skjold 1 Fremad Valby 1
893426 Kl. 10:50 GVI 1 Fremad Valby 1
893427 Kl. 10:50 BK Skjold 1 FB 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadion - Bane 3. Ny kunst Stadionvej 80 2600 Glostrup
893428 Kl. 10:00 Glostrup B 1903 Stadion - Bane 3. Ny kunst
893504 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 Fix Stadion - Bane 3. Ny kunst
893505 Kl. 10:25 B 1903 Fix Stadion - Bane 3. Ny kunst
893506 Kl. 10:25 Glostrup Fremad Valby 2 Stadion - Bane 3. Ny kunst
893507 Kl. 10:50 B 1903 Fremad Valby 2 Stadion - Bane 3. Ny kunst
893508 Kl. 10:50 Glostrup Fix Stadion - Bane 3. Ny kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind