MENU

VinterBold U8 Drenge 3 (14) 5v5, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
497020 Kl. 10:00 B93 7 BK Skjold 4
497021 Kl. 10:00 GVI 3 HIK 2
497022 Kl. 10:20 BK Skjold 4 HIK 2
497023 Kl. 10:20 B93 7 GVI 3
497024 Kl. 10:40 B93 7 HIK 2
497025 Kl. 10:40 BK Skjold 4 GVI 3
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Fredensborg Stadion Bane 2A - Kunststofbanen - 8-mands Kastanievej 16A 3480 Fredensborg
497014 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 Fredensborg BI Bane 2A - Kunststofbanen - 8-mands
497015 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK Herlev IF 2 Bane 2A - Kunststofbanen - 8-mands
497016 Kl. 10:20 Fredensborg BI Herlev IF 2 Bane 2A - Kunststofbanen - 8-mands
497017 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 Nivå-Kokkedal FK Bane 2A - Kunststofbanen - 8-mands
497018 Kl. 10:40 Bagsværd BK 2 Herlev IF 2 Bane 2A - Kunststofbanen - 8-mands
497019 Kl. 10:40 Fredensborg BI Nivå-Kokkedal FK Bane 2A - Kunststofbanen - 8-mands
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadion - Bane 2. Gl. Kunst Stadionvej 80 2600 Glostrup
497026 Kl. 10:00 Glostrup 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
497027 Kl. 10:00 BK Rødovre BK Fix 2 Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
497028 Kl. 10:20 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
BK Fix 2 Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
497029 Kl. 10:20 Glostrup 2 BK Rødovre Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
497030 Kl. 10:40 Glostrup 2 BK Fix 2 Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
497031 Kl. 10:40 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
BK Rødovre Stadion - Bane 2. Gl. Kunst
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg Ryparken - Bane 4A Lyngbyvej 110 2100 København Ø
497044 Kl. 10:00 BK Skjold 4 Glostrup 2 Ryparken - Bane 4A
497045 Kl. 10:00 Fredensborg BI Nivå-Kokkedal FK Ryparken - Bane 4B
497046 Kl. 10:20 Glostrup 2 Nivå-Kokkedal FK Ryparken - Bane 4B
497047 Kl. 10:20 BK Skjold 4 Fredensborg BI Ryparken - Bane 4A
497048 Kl. 10:40 Glostrup 2 Fredensborg BI Ryparken - Bane 4A
497049 Kl. 10:40 BK Skjold 4 Nivå-Kokkedal FK Ryparken - Bane 4A
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
497032 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 B93 7 Bane 5B
497033 Kl. 10:00 B 1903 3 BK Fix 2 Bane 5A
497034 Kl. 10:20 B93 7 BK Fix 2 Bane 5B
497035 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 B 1903 3 Bane 5A
497036 Kl. 10:40 B93 7 B 1903 3 Bane 5A
497037 Kl. 10:40 Bagsværd BK 2 BK Fix 2 Bane 5B
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
497038 Kl. 10:00 GVI 3 HIK 2
497039 Kl. 10:00 BK Rødovre Herlev IF 2
497040 Kl. 10:20 HIK 2 Herlev IF 2
497041 Kl. 10:20 GVI 3 BK Rødovre
497042 Kl. 10:40 HIK 2 BK Rødovre
497043 Kl. 10:40 GVI 3 Herlev IF 2
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
497056 Kl. 11:30 BK Skjold 4 B 1903 3
497057 Kl. 11:30 Fredensborg BI BK Rødovre
497058 Kl. 11:55 B 1903 3 BK Rødovre
497059 Kl. 11:55 BK Skjold 4 Fredensborg BI
497060 Kl. 12:20 BK Skjold 4 BK Rødovre
497061 Kl. 12:20 B 1903 3 Fredensborg BI
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2) Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
497050 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 Nivå-Kokkedal FK Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
497051 Kl. 10:00 HIK 2 BK Fix 2 Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
497052 Kl. 10:20 Nivå-Kokkedal FK BK Fix 2 Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
497053 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 HIK 2 Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
497054 Kl. 10:40 Bagsværd BK 2 BK Fix 2 Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
497055 Kl. 10:40 Nivå-Kokkedal FK HIK 2 Bagsværd Kunstbane 11 M. (Bane 2)
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Herlev IF Oasen Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A) Tvedvangen 200 2730 Herlev
497062 Kl. 10:00 B93 7 GVI 3 Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
497063 Kl. 10:00 Glostrup 2 Herlev IF 2 Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
497064 Kl. 10:20 GVI 3 Herlev IF 2 Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
497065 Kl. 10:20 B93 7 Glostrup 2 Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
497066 Kl. 10:40 B93 7 Herlev IF 2 Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
497067 Kl. 10:40 GVI 3 Glostrup 2 Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Karsemosegård Møllevej 4 2990 Nivå
497074 Kl. 10:00 B93 7 B 1903 3
497075 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK HIK 2
497076 Kl. 10:40 B 1903 3 HIK 2
497077 Kl. 10:40 B93 7 Nivå-Kokkedal FK
497078 Kl. 10:40 B93 7 HIK 2
497079 Kl. 10:40 B 1903 3 Nivå-Kokkedal FK
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
497068 Kl. 09:00 BK Skjold 4 Fredensborg BI 1
497069 Kl. 09:00 BK Fix 2 Herlev IF 2 1
497070 Kl. 09:25 Fredensborg BI Herlev IF 2 1
497071 Kl. 09:25 BK Skjold 4 BK Fix 2 1
497072 Kl. 09:50 BK Skjold 4 Herlev IF 2 1
497073 Kl. 09:50 Fredensborg BI BK Fix 2 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Glostrup Idrætspark Kunstgræs Stadion - Bane 3. Ny kunst Stadionvej 80 2600 Glostrup
497080 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 GVI 3 Stadion - Bane 3. Ny kunst
497081 Kl. 10:00 Glostrup 2 BK Rødovre Stadion - Bane 3. Ny kunst
497082 Kl. 10:20 GVI 3 BK Rødovre Stadion - Bane 3. Ny kunst
497083 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 Glostrup 2 Stadion - Bane 3. Ny kunst
497084 Kl. 10:40 Bagsværd BK 2 BK Rødovre Stadion - Bane 3. Ny kunst
497085 Kl. 10:40 GVI 3 Glostrup 2 Stadion - Bane 3. Ny kunst
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
497092 Kl. 11:15 Bagsværd BK 2 BK Skjold 4 4
497093 Kl. 11:15 GVI 3 BK Fix 2 4
497094 Kl. 11:35 BK Skjold 4 BK Fix 2 4
497095 Kl. 11:35 Bagsværd BK 2 GVI 3 4
497096 Kl. 11:55 Bagsværd BK 2 BK Fix 2 4
497097 Kl. 11:55 BK Skjold 4 GVI 3 4
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
497098 Kl. 13:00 B 1903 3 Fredensborg BI Bane 5A
497099 Kl. 13:00 Nivå-Kokkedal FK Herlev IF 2 Bane 5B
497100 Kl. 13:20 Fredensborg BI Herlev IF 2 Bane 5A
497101 Kl. 13:20 B 1903 3 Nivå-Kokkedal FK Bane 5B
497102 Kl. 13:40 B 1903 3 Herlev IF 2 Bane 5A
497103 Kl. 13:40 Fredensborg BI Nivå-Kokkedal FK Bane 5B
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
497086 Kl. 11:30 B93 7 Glostrup 2 1
497087 Kl. 11:30 HIK 2 BK Rødovre
497088 Kl. 11:50 Glostrup 2 BK Rødovre 1
497089 Kl. 11:50 B93 7 HIK 2 1
497090 Kl. 12:10 B93 7 BK Rødovre 1
497091 Kl. 12:10 Glostrup 2 HIK 2 1
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
497110 Kl. 10:00 B93 7 GVI 3 1
497111 Kl. 10:00 B 1903 3 Fredensborg BI 1
497112 Kl. 10:25 GVI 3 Fredensborg BI 1
497113 Kl. 10:25 B93 7 B 1903 3 1
497114 Kl. 10:50 B93 7 Fredensborg BI 1
497115 Kl. 10:50 GVI 3 B 1903 3 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Herlev IF Oasen Bane 5B - (Gl. Kunst) Tvedvangen 200 2730 Herlev
497104 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK BK Rødovre Bane 5B - (Gl. Kunst)
497105 Kl. 10:00 BK Fix 2 Herlev IF 2 Bane 5B - (Gl. Kunst)
497106 Kl. 10:20 BK Rødovre Herlev IF 2 Bane 5B - (Gl. Kunst)
497107 Kl. 10:20 Nivå-Kokkedal FK BK Fix 2 Bane 5B - (Gl. Kunst)
497108 Kl. 10:40 Nivå-Kokkedal FK Herlev IF 2 Bane 5B - (Gl. Kunst)
497109 Kl. 10:40 BK Rødovre BK Fix 2 Bane 5B - (Gl. Kunst)
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
497116 Kl. 11:30 Bagsværd BK 2 BK Skjold 4 1
497117 Kl. 11:30 Glostrup 2
!
NB: Glostrup 2 er taberdømt
HIK 2 1
497118 Kl. 11:50 BK Skjold 4 HIK 2 1
497119 Kl. 11:50 Bagsværd BK 2 Glostrup 2
!
NB: Glostrup 2 er taberdømt
1
497120 Kl. 12:10 Bagsværd BK 2 HIK 2 1
497121 Kl. 12:10 BK Skjold 4 Glostrup 2
!
NB: Glostrup 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd Kunstbane Bagsværd Hovedgade 86 2880 Bagsværd
497122 Kl. 10:00 Bagsværd BK 2 B93 7 Bagsværd Kunstbane
497123 Kl. 10:00 Glostrup 2 Herlev IF 2
497124 Kl. 10:20 B93 7 Herlev IF 2
497125 Kl. 10:20 Bagsværd BK 2 Glostrup 2 Bagsværd Kunstbane
497126 Kl. 10:40 Bagsværd BK 2 Herlev IF 2 Bagsværd Kunstbane
497127 Kl. 10:40 B93 7 Glostrup 2
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Karsemosegård 1 Møllevej 4 2990 Nivå
497134 Kl. 10:00 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
GVI 3 1
497135 Kl. 10:00 B 1903 3 Nivå-Kokkedal FK
497136 Kl. 10:20 GVI 3 Nivå-Kokkedal FK
497137 Kl. 10:20 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
B 1903 3 1
497138 Kl. 10:40 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 1
497139 Kl. 10:40 GVI 3 B 1903 3
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
497128 Kl. 12:00 Fredensborg BI HIK 2 1
497129 Kl. 12:00 BK Rødovre BK Fix 2
497130 Kl. 12:20 HIK 2 BK Fix 2
497131 Kl. 12:20 Fredensborg BI BK Rødovre 1
497132 Kl. 12:40 Fredensborg BI BK Fix 2
497133 Kl. 12:40 HIK 2 BK Rødovre 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind