MENU

U7 Piger (16) 3v3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
267457 Kl. 11:15 Oversidder AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
267458 Kl. 11:15 FA 2000 1 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
267459 Kl. 11:15 Oversidder Hvidovre IF Gemmas 5-mandsbane 2
267460 Kl. 11:15 Dragør BK 1 Oversidder
267461 Kl. 11:35 AB Tårnby 1 Dragør BK 1 Gemmas 5-mandsbane 1
267462 Kl. 11:35 BK Vestia Oversidder Gemmas 5-mandsbane 2
267463 Kl. 11:35 Hvidovre IF FA 2000 1 Gemmas 5-mandsbane 3
267464 Kl. 11:35 Oversidder Oversidder
267465 Kl. 11:55 Oversidder BK Vestia Gemmas 5-mandsbane 2
267466 Kl. 11:55 FA 2000 1 Oversidder
267467 Kl. 11:55 Oversidder AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
267468 Kl. 11:55 Dragør BK 1 Hvidovre IF Gemmas 5-mandsbane 3
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
267469 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Bane 4
267470 Kl. 10:00 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 4
267471 Kl. 10:00 Hvidovre IF Oversidder Bane 4
267472 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder Bane 4
267473 Kl. 10:20 Oversidder FA 2000 1 Bane 4
267474 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Bane 4
267475 Kl. 10:20 Oversidder Dragør BK 1 Bane 4
267476 Kl. 10:20 Hvidovre IF Oversidder 1
267477 Kl. 10:40 FA 2000 1 Oversidder Bane 4
267478 Kl. 10:40 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Hvidovre IF Bane 4
267479 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Oversidder Bane 4
267480 Kl. 10:40 Oversidder AB Tårnby 1 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
267481 Kl. 10:00 BK Vestia Oversidder
267482 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
267483 Kl. 10:00 Hvidovre IF AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 3v3
267484 Kl. 10:00 Dragør BK 1 FA 2000 1 Bane 3v3
267485 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Oversidder Bane 1B
267486 Kl. 10:20 BK Vestia FA 2000 1 Bane 3v3
267487 Kl. 10:20 Hvidovre IF Oversidder
267488 Kl. 10:20 Oversidder Dragør BK 1
267489 Kl. 10:40 Oversidder Oversidder
267490 Kl. 10:40 FA 2000 1 Hvidovre IF Bane 3v3
267491 Kl. 10:40 Oversidder BK Vestia
267492 Kl. 10:40 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 3v3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
267493 Kl. 11:30 AB Tårnby 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267494 Kl. 11:30 BK Vestia Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267495 Kl. 11:30 Hvidovre IF Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
267496 Kl. 11:30 Oversidder FA 2000 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267497 Kl. 11:50 Oversidder Hvidovre IF Nandrupsvej Bane 1-3
267498 Kl. 11:50 FA 2000 1 AB Tårnby 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267499 Kl. 11:50 Oversidder Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267500 Kl. 11:50 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
BK Vestia Nandrupsvej Bane 1-3
267501 Kl. 12:10 FA 2000 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267502 Kl. 12:10 BK Vestia AB Tårnby 1 Nandrupsvej Bane 1-3
267503 Kl. 12:10 Dragør BK 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
267504 Kl. 12:10 Oversidder Hvidovre IF Nandrupsvej Bane 1-3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
267505 Kl. 12:30 Oversidder Dragør BK 1
267506 Kl. 12:30 AB Tårnby 1 Oversidder
267507 Kl. 12:30 Oversidder FA 2000 1
267508 Kl. 12:30 Hvidovre IF BK Vestia
267509 Kl. 12:50 Oversidder Oversidder
267510 Kl. 12:50 AB Tårnby 1 Hvidovre IF
267511 Kl. 12:50 FA 2000 1 Dragør BK 1
267512 Kl. 12:50 Oversidder BK Vestia
267513 Kl. 13:10 Oversidder AB Tårnby 1
267514 Kl. 13:10 FA 2000 1 BK Vestia
267515 Kl. 13:10 Oversidder Hvidovre IF
267516 Kl. 13:10 Dragør BK 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind