U7 Piger (16) 3v3 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
267457 11:15 Oversidder AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
11:15
Oversidder
AB Tårnby 1
267458 11:15 FA 2000 1 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
11:15
FA 2000 1
BK Vestia
267459 11:15 Oversidder Hvidovre IF Gemmas 5-mandsbane 2
11:15
Oversidder
Hvidovre IF
267460 11:15 Dragør BK 1 Oversidder
11:15
Dragør BK 1
Oversidder
267461 11:35 AB Tårnby 1 Dragør BK 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:35
AB Tårnby 1
Dragør BK 1
267462 11:35 BK Vestia Oversidder Gemmas 5-mandsbane 2
11:35
BK Vestia
Oversidder
267463 11:35 Hvidovre IF FA 2000 1 Gemmas 5-mandsbane 3
11:35
Hvidovre IF
FA 2000 1
267464 11:35 Oversidder Oversidder
11:35
Oversidder
Oversidder
267465 11:55 Oversidder BK Vestia Gemmas 5-mandsbane 2
11:55
Oversidder
BK Vestia
267466 11:55 FA 2000 1 Oversidder
11:55
FA 2000 1
Oversidder
267467 11:55 Oversidder AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:55
Oversidder
AB Tårnby 1
267468 11:55 Dragør BK 1 Hvidovre IF Gemmas 5-mandsbane 3
11:55
Dragør BK 1
Hvidovre IF
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
267469 10:00 AB Tårnby 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Bane 4
10:00
AB Tårnby 1
FA 2000 1
267470 10:00 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 4
10:00
BK Vestia
Dragør BK 1
267471 10:00 Hvidovre IF Oversidder Bane 4
10:00
Hvidovre IF
Oversidder
267472 10:00 Oversidder Oversidder Bane 4
10:00
Oversidder
Oversidder
267473 10:20 Oversidder FA 2000 1 Bane 4
10:20
Oversidder
FA 2000 1
267474 10:20 AB Tårnby 1 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Bane 4
10:20
AB Tårnby 1
BK Vestia
267475 10:20 Oversidder Dragør BK 1 Bane 4
10:20
Oversidder
Dragør BK 1
267476 10:20 Hvidovre IF Oversidder 1
10:20
Hvidovre IF
Oversidder
267477 10:40 FA 2000 1 Oversidder Bane 4
10:40
FA 2000 1
Oversidder
267478 10:40 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
Hvidovre IF Bane 4
10:40
BK Vestia
Hvidovre IF
267479 10:40 Dragør BK 1 Oversidder Bane 4
10:40
Dragør BK 1
Oversidder
267480 10:40 Oversidder AB Tårnby 1 Bane 4
10:40
Oversidder
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
267481 10:00 BK Vestia Oversidder
10:00
BK Vestia
Oversidder
267482 10:00 Oversidder Oversidder
10:00
Oversidder
Oversidder
267483 10:00 Hvidovre IF AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 3v3
10:00
Hvidovre IF
AB Tårnby 1
267484 10:00 Dragør BK 1 FA 2000 1 Bane 3v3
10:00
Dragør BK 1
FA 2000 1
267485 10:20 AB Tårnby 1 Oversidder Bane 1B
10:20
AB Tårnby 1
Oversidder
267486 10:20 BK Vestia FA 2000 1 Bane 3v3
10:20
BK Vestia
FA 2000 1
267487 10:20 Hvidovre IF Oversidder
10:20
Hvidovre IF
Oversidder
267488 10:20 Oversidder Dragør BK 1
10:20
Oversidder
Dragør BK 1
267489 10:40 Oversidder Oversidder
10:40
Oversidder
Oversidder
267490 10:40 FA 2000 1 Hvidovre IF Bane 3v3
10:40
FA 2000 1
Hvidovre IF
267491 10:40 Oversidder BK Vestia
10:40
Oversidder
BK Vestia
267492 10:40 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 3v3
10:40
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
267493 11:30 AB Tårnby 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
11:30
AB Tårnby 1
Oversidder
267494 11:30 BK Vestia Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
11:30
BK Vestia
Oversidder
267495 11:30 Hvidovre IF Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
11:30
Hvidovre IF
Dragør BK 1
267496 11:30 Oversidder FA 2000 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:30
Oversidder
FA 2000 1
267497 11:50 Oversidder Hvidovre IF Nandrupsvej Bane 1-3
11:50
Oversidder
Hvidovre IF
267498 11:50 FA 2000 1 AB Tårnby 1 Nandrupsvej Bane 1-3
11:50
FA 2000 1
AB Tårnby 1
267499 11:50 Oversidder Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
11:50
Oversidder
Oversidder
267500 11:50 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
BK Vestia Nandrupsvej Bane 1-3
11:50
Dragør BK 1
BK Vestia
267501 12:10 FA 2000 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
12:10
FA 2000 1
Oversidder
267502 12:10 BK Vestia AB Tårnby 1 Nandrupsvej Bane 1-3
12:10
BK Vestia
AB Tårnby 1
267503 12:10 Dragør BK 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
12:10
Dragør BK 1
Oversidder
267504 12:10 Oversidder Hvidovre IF Nandrupsvej Bane 1-3
12:10
Oversidder
Hvidovre IF
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
267505 12:30 Oversidder Dragør BK 1
12:30
Oversidder
Dragør BK 1
267506 12:30 AB Tårnby 1 Oversidder
12:30
AB Tårnby 1
Oversidder
267507 12:30 Oversidder FA 2000 1
12:30
Oversidder
FA 2000 1
267508 12:30 Hvidovre IF BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
1
12:30
Hvidovre IF
BK Vestia
267509 12:50 Oversidder Oversidder
12:50
Oversidder
Oversidder
267510 12:50 AB Tårnby 1 Hvidovre IF
12:50
AB Tårnby 1
Hvidovre IF
267511 12:50 FA 2000 1 Dragør BK 1
12:50
FA 2000 1
Dragør BK 1
267512 12:50 Oversidder BK Vestia
12:50
Oversidder
BK Vestia
267513 13:10 Oversidder AB Tårnby 1
13:10
Oversidder
AB Tårnby 1
267514 13:10 FA 2000 1 BK Vestia
!
NB: BK Vestia er taberdømt
1
13:10
FA 2000 1
BK Vestia
267515 13:10 Oversidder Hvidovre IF
13:10
Oversidder
Hvidovre IF
267516 13:10 Dragør BK 1 Oversidder
13:10
Dragør BK 1
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind