U10 Piger (13) 2 5v5 Efterår (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
266414 10:00 Sundby BK 1 Oversidder
10:00
Sundby BK 1
Oversidder
266415 10:00 Østerbro IF 1 Dragør BK 1
10:00
Østerbro IF 1
Dragør BK 1
266416 10:25 Sundby BK 1 Østerbro IF 2
10:25
Sundby BK 1
Østerbro IF 2
266417 10:25 Dragør BK 1 B 93 1
10:25
Dragør BK 1
B 93 1
266418 10:50 Østerbro IF 2 Østerbro IF 1
10:50
Østerbro IF 2
Østerbro IF 1
266419 10:50 B 93 1 Oversidder
10:50
B 93 1
Oversidder
266420 11:15 Østerbro IF 1 Sundby BK 1
11:15
Østerbro IF 1
Sundby BK 1
266421 11:15 Oversidder Dragør BK 1
11:15
Oversidder
Dragør BK 1
266422 11:40 Østerbro IF 2 B 93 1
11:40
Østerbro IF 2
B 93 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
266405 12:15 GVI 1 Hvidovre IF 1
12:15
GVI 1
Hvidovre IF 1
266406 12:15 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
12:15
Tårnby FF 1
BK Vestia 1
266407 12:40 GVI 1 BK Hekla 1
12:40
GVI 1
BK Hekla 1
266408 12:40 BK Vestia 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
12:40
BK Vestia 1
FA 2000 1
266409 13:05 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
13:05
BK Hekla 1
Tårnby FF 1
266410 13:05 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 1
13:05
FA 2000 1
Hvidovre IF 1
266411 13:30 Tårnby FF 1 GVI 1
13:30
Tårnby FF 1
GVI 1
266412 13:30 Hvidovre IF 1 BK Vestia 1
13:30
Hvidovre IF 1
BK Vestia 1
266413 13:55 BK Hekla 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
13:55
BK Hekla 1
FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
266423 14:30 GVI 1 BK Vestia 1
14:30
GVI 1
BK Vestia 1
266424 14:30 Østerbro IF 2 Dragør BK 1
14:30
Østerbro IF 2
Dragør BK 1
266425 14:55 GVI 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
14:55
GVI 1
FA 2000 1
266426 14:55 Dragør BK 1 Sundby BK 1
14:55
Dragør BK 1
Sundby BK 1
266427 15:20 FA 2000 1 Østerbro IF 2 1
15:20
FA 2000 1
Østerbro IF 2
266428 15:20 Sundby BK 1 BK Vestia 1
15:20
Sundby BK 1
BK Vestia 1
266429 15:45 Østerbro IF 2 GVI 1
15:45
Østerbro IF 2
GVI 1
266430 15:45 BK Vestia 1 Dragør BK 1
15:45
BK Vestia 1
Dragør BK 1
266431 16:10 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Sundby BK 1 1
16:10
FA 2000 1
Sundby BK 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner 1 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
266432 14:30 BK Hekla 1 Oversidder 1
14:30
BK Hekla 1
Oversidder
266433 14:30 B 93 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 4
14:30
B 93 1
Østerbro IF 1
266434 14:55 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 4
14:55
BK Hekla 1
Hvidovre IF 1
266435 14:55 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 4
14:55
Østerbro IF 1
Tårnby FF 1
266436 15:20 Hvidovre IF 1 B 93 1 Bane 4
15:20
Hvidovre IF 1
B 93 1
266437 15:20 Tårnby FF 1 Oversidder 1
15:20
Tårnby FF 1
Oversidder
266438 15:45 B 93 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Bane 4
15:45
B 93 1
BK Hekla 1
266439 15:45 Oversidder Østerbro IF 1 1
15:45
Oversidder
Østerbro IF 1
266440 16:10 Hvidovre IF 1 Tårnby FF 1 Bane 4
16:10
Hvidovre IF 1
Tårnby FF 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
266441 10:00 Tårnby FF 1 Østerbro IF 2 Kunst 8A
10:00
Tårnby FF 1
Østerbro IF 2
266442 10:00 B 93 1 GVI 1 Kunst 8A
10:00
B 93 1
GVI 1
266443 10:25 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
FA 2000 1 Kunst 8A
10:25
Tårnby FF 1
FA 2000 1
266444 10:25 GVI 1 Oversidder Kunst 8A
10:25
GVI 1
Oversidder
266445 10:50 FA 2000 1 B 93 1 Kunst 8A
10:50
FA 2000 1
B 93 1
266446 10:50 Oversidder Østerbro IF 2 Kunst 8A
10:50
Oversidder
Østerbro IF 2
266447 11:15 B 93 1 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Kunst 8A
11:15
B 93 1
Tårnby FF 1
266448 11:15 Østerbro IF 2 GVI 1 Kunst 8A
11:15
Østerbro IF 2
GVI 1
266449 11:40 FA 2000 1 Oversidder Kunst 8A
11:40
FA 2000 1
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 8 Artillerivej 190 2300 København S
266450 14:30 BK Hekla 1 Østerbro IF 1 Bane 8
14:30
BK Hekla 1
Østerbro IF 1
266451 14:30 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 7
14:30
Sundby BK 1
Hvidovre IF 1
266452 14:55 BK Hekla 1 BK Vestia 1 Bane 8
14:55
BK Hekla 1
BK Vestia 1
266453 14:55 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Bane 7
14:55
Hvidovre IF 1
Dragør BK 1
266454 15:20 BK Vestia 1 Sundby BK 1 Bane 5
15:20
BK Vestia 1
Sundby BK 1
266455 15:20 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 6
15:20
Dragør BK 1
Østerbro IF 1
266456 15:45 Sundby BK 1 BK Hekla 1 Bane 5
15:45
Sundby BK 1
BK Hekla 1
266457 15:45 Østerbro IF 1 Hvidovre IF 1 Bane 6
15:45
Østerbro IF 1
Hvidovre IF 1
266458 16:10 BK Vestia 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Bane 5
16:10
BK Vestia 1
Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
266459 10:00 GVI 1 Dragør BK 1
10:00
GVI 1
Dragør BK 1
266460 10:00 Sundby BK 1 Tårnby FF 1
10:00
Sundby BK 1
Tårnby FF 1
266461 10:25 GVI 1 B 93 1
10:25
GVI 1
B 93 1
266462 10:25 Tårnby FF 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
10:25
Tårnby FF 1
FA 2000 1
266463 10:50 B 93 1 Sundby BK 1
10:50
B 93 1
Sundby BK 1
266464 10:50 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Dragør BK 1 1
10:50
FA 2000 1
Dragør BK 1
266465 11:15 Sundby BK 1 GVI 1
11:15
Sundby BK 1
GVI 1
266466 11:15 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
11:15
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
266467 11:40 B 93 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
11:40
B 93 1
FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2A Enghavevej 90 2450 København SV
266468 12:15 Oversidder Hvidovre IF 1 Bane 2A
12:15
Oversidder
Hvidovre IF 1
266469 12:15 Østerbro IF 2 BK Hekla 1 Bane 2A
12:15
Østerbro IF 2
BK Hekla 1
266470 12:40 Oversidder BK Vestia 1 Bane 2A
12:40
Oversidder
BK Vestia 1
266471 12:40 BK Hekla 1 Østerbro IF 1 Bane 2A
12:40
BK Hekla 1
Østerbro IF 1
266472 13:05 BK Vestia 1 Østerbro IF 2 Bane 2A
13:05
BK Vestia 1
Østerbro IF 2
266473 13:05 Østerbro IF 1 Hvidovre IF 1 Bane 2A
13:05
Østerbro IF 1
Hvidovre IF 1
266474 13:30 Østerbro IF 2 Oversidder
13:30
Østerbro IF 2
Oversidder
266475 13:30 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1 Bane 2A
13:30
Hvidovre IF 1
BK Hekla 1
266476 13:55 BK Vestia 1 Østerbro IF 1 Bane 2A
13:55
BK Vestia 1
Østerbro IF 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
266477 12:15 GVI 1 Hvidovre IF 1
12:15
GVI 1
Hvidovre IF 1
266478 12:15 Østerbro IF 1 Østerbro IF 2
12:15
Østerbro IF 1
Østerbro IF 2
266479 12:40 GVI 1 FA 2000 1
12:40
GVI 1
FA 2000 1
266480 12:40 Østerbro IF 2 Sundby BK 1
12:40
Østerbro IF 2
Sundby BK 1
266481 13:05 FA 2000 1 Østerbro IF 1
13:05
FA 2000 1
Østerbro IF 1
266482 13:05 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1
13:05
Sundby BK 1
Hvidovre IF 1
266483 13:30 Østerbro IF 1 GVI 1
13:30
Østerbro IF 1
GVI 1
266484 13:30 Hvidovre IF 1 Østerbro IF 2
13:30
Hvidovre IF 1
Østerbro IF 2
266485 13:55 FA 2000 1 Sundby BK 1
13:55
FA 2000 1
Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
266486 12:15 BK Hekla 1 Dragør BK 1
12:15
BK Hekla 1
Dragør BK 1
266487 12:15 BK Vestia 1 B 93 1
12:15
BK Vestia 1
B 93 1
266488 12:40 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
12:40
BK Hekla 1
Tårnby FF 1
266489 12:40 B 93 1 Oversidder
12:40
B 93 1
Oversidder
266490 13:05 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
13:05
Tårnby FF 1
BK Vestia 1
266491 13:05 Oversidder Dragør BK 1
13:05
Oversidder
Dragør BK 1
266492 13:30 BK Vestia 1 BK Hekla 1
13:30
BK Vestia 1
BK Hekla 1
266493 13:30 Dragør BK 1 B 93 1
13:30
Dragør BK 1
B 93 1
266494 13:55 Tårnby FF 1 Oversidder
13:55
Tårnby FF 1
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind