MENU

U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
265568 Kl. 14:30 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1
265569 Kl. 14:30 HIK 2 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
1
265570 Kl. 14:55 Fremad Valby 1 BK Skjold 1
265571 Kl. 14:55 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
FA 2000 1 1
265572 Kl. 15:20 BK Skjold 1 HIK 2
265573 Kl. 15:20 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 1
265574 Kl. 15:45 HIK 2 Fremad Valby 1
265575 Kl. 15:45 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
1
265576 Kl. 16:10 BK Skjold 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
265577 Kl. 14:30 Sundby BK 1 Oversidder
265578 Kl. 14:30 BK Fix 1 Dragør BK 2
265579 Kl. 14:55 Sundby BK 1 BK Hellas 2
265580 Kl. 14:55 Dragør BK 2 Oversidder
265581 Kl. 15:20 BK Hellas 2 BK Fix 1
265582 Kl. 15:20 Oversidder Oversidder
265584 Kl. 15:45 BK Fix 1 Sundby BK 1
265585 Kl. 15:45 Oversidder Dragør BK 2
265586 Kl. 16:10 BK Hellas 2 Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
265587 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 BK Vestia 1 1
266052 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Dragør BK 2 1
266053 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 FA 2000 1 1
266054 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Sundby BK 1 1
266055 Kl. 10:50 FA 2000 1 BK Hellas 2 1
266056 Kl. 10:50 Sundby BK 1 BK Vestia 1 1
266057 Kl. 11:15 BK Hellas 2 Fremad Valby 1 1
266058 Kl. 11:15 BK Vestia 1 Dragør BK 2 1
266059 Kl. 11:40 FA 2000 1 Sundby BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
266060 Kl. 12:15 BK Skjold 1 Oversidder
266061 Kl. 12:15 Oversidder BK Fix 1
266062 Kl. 12:40 BK Skjold 1 Kastrup BK 1
266063 Kl. 12:40 BK Fix 1 HIK 2
266064 Kl. 13:05 Kastrup BK 1 Oversidder
266065 Kl. 13:05 HIK 2 Oversidder
266066 Kl. 13:30 Oversidder BK Skjold 1
266067 Kl. 13:30 Oversidder BK Fix 1
266068 Kl. 13:55 Kastrup BK 1 HIK 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
266069 Kl. 10:00 HIK 2 BK Hellas 2 Kunst 7B
266070 Kl. 10:00 Oversidder Fremad Valby 1 Kunst 7B
266071 Kl. 10:25 HIK 2 FA 2000 1 Kunst 7B
266073 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 Oversidder Kunst 7B
266074 Kl. 10:50 FA 2000 1 Oversidder Kunst 7B
266075 Kl. 10:50 Oversidder BK Hellas 2 Kunst 7B
266076 Kl. 11:15 Oversidder HIK 2 Kunst 7B
266077 Kl. 11:15 BK Hellas 2 Fremad Valby 1 Kunst 7B
266078 Kl. 11:40 FA 2000 1 Oversidder Kunst 7B
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
266079 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Fix 1 Kunst 5 mands 2A
266080 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Kastrup BK 1 Kunst 5 mands 2B
266081 Kl. 10:25 BK Skjold 1 BK Vestia 1 Kunst 5 mands 2A
266082 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2B
266085 Kl. 10:50 BK Vestia 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
266086 Kl. 10:50 Dragør BK 2 BK Fix 1 Kunst 5 mands 2B
266087 Kl. 11:15 Sundby BK 1 BK Skjold 1 Kunst 5 mands 2A
266088 Kl. 11:15 BK Fix 1 Kastrup BK 1 Kunst 5 mands 2B
266090 Kl. 11:40 BK Vestia 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2A
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
266091 Kl. 14:30 Fremad Valby 1 Dragør BK 2
266092 Kl. 14:30 Sundby BK 1 HIK 2
266097 Kl. 14:55 Fremad Valby 1 Oversidder
266098 Kl. 14:55 HIK 2 FA 2000 1
266099 Kl. 15:20 Oversidder Sundby BK 1
266100 Kl. 15:20 FA 2000 1 Dragør BK 2
266101 Kl. 15:45 Sundby BK 1 Fremad Valby 1
266102 Kl. 15:45 Dragør BK 2 HIK 2
266103 Kl. 16:10 Oversidder FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
266104 Kl. 10:00 Oversidder Kastrup BK 1
266105 Kl. 10:00 BK Hellas 2 BK Skjold 1 Bane 1A
266106 Kl. 10:25 Oversidder BK Vestia 1
266107 Kl. 10:25 BK Skjold 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 2A
266108 Kl. 10:50 BK Vestia 1 BK Hellas 2
266109 Kl. 10:50 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 2A
266110 Kl. 11:15 BK Hellas 2 Oversidder
266111 Kl. 11:15 Kastrup BK 1 BK Skjold 1 Bane 2A
266112 Kl. 11:40 BK Vestia 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 2A
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
266113 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1
266114 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Hellas 2
266115 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 FA 2000 1
266116 Kl. 10:25 BK Hellas 2 Sundby BK 1
266117 Kl. 10:50 FA 2000 1 BK Fix 1
266118 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Kastrup BK 1
266119 Kl. 11:15 BK Fix 1 Fremad Valby 1
266120 Kl. 11:15 Kastrup BK 1 BK Hellas 2
266121 Kl. 11:40 FA 2000 1 Sundby BK 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
266122 Kl. 14:30 BK Skjold 1 Dragør BK 2 HIK Græs
266123 Kl. 14:30 BK Vestia 1 Oversidder HIK Græs 5M
266124 Kl. 14:55 BK Skjold 1 HIK 2 HIK Græs
266125 Kl. 14:55 Oversidder Oversidder HIK Græs 5M
266126 Kl. 15:20 HIK 2 BK Vestia 1 HIK Græs
266127 Kl. 15:20 Oversidder Dragør BK 2 HIK Græs 5M
266128 Kl. 15:45 BK Vestia 1 BK Skjold 1 HIK Græs
266129 Kl. 15:45 Dragør BK 2 Oversidder HIK Græs 5M
266130 Kl. 16:10 HIK 2 Oversidder HIK Græs 5M
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind