U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
265568 14:30 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1
14:30
Fremad Valby 1
Kastrup BK 1
265569 14:30 HIK 2 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
1
14:30
HIK 2
BK Vestia 1
265570 14:55 Fremad Valby 1 BK Skjold 1
14:55
Fremad Valby 1
BK Skjold 1
265571 14:55 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
FA 2000 1 1
14:55
BK Vestia 1
FA 2000 1
265572 15:20 BK Skjold 1 HIK 2
15:20
BK Skjold 1
HIK 2
265573 15:20 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 1
15:20
FA 2000 1
Kastrup BK 1
265574 15:45 HIK 2 Fremad Valby 1
15:45
HIK 2
Fremad Valby 1
265575 15:45 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
1
15:45
Kastrup BK 1
BK Vestia 1
265576 16:10 BK Skjold 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
16:10
BK Skjold 1
FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
265577 14:30 Sundby BK 1 Oversidder
14:30
Sundby BK 1
Oversidder
265578 14:30 BK Fix 1 Dragør BK 2
14:30
BK Fix 1
Dragør BK 2
265579 14:55 Sundby BK 1 BK Hellas 2
14:55
Sundby BK 1
BK Hellas 2
265580 14:55 Dragør BK 2 Oversidder
14:55
Dragør BK 2
Oversidder
265581 15:20 BK Hellas 2 BK Fix 1
15:20
BK Hellas 2
BK Fix 1
265582 15:20 Oversidder Oversidder
15:20
Oversidder
Oversidder
265584 15:45 BK Fix 1 Sundby BK 1
15:45
BK Fix 1
Sundby BK 1
265585 15:45 Oversidder Dragør BK 2
15:45
Oversidder
Dragør BK 2
265586 16:10 BK Hellas 2 Oversidder
16:10
BK Hellas 2
Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
265587 10:00 Fremad Valby 1 BK Vestia 1 1
10:00
Fremad Valby 1
BK Vestia 1
266052 10:00 BK Hellas 2 Dragør BK 2 1
10:00
BK Hellas 2
Dragør BK 2
266053 10:25 Fremad Valby 1 FA 2000 1 1
10:25
Fremad Valby 1
FA 2000 1
266054 10:25 Dragør BK 2 Sundby BK 1 1
10:25
Dragør BK 2
Sundby BK 1
266055 10:50 FA 2000 1 BK Hellas 2 1
10:50
FA 2000 1
BK Hellas 2
266056 10:50 Sundby BK 1 BK Vestia 1 1
10:50
Sundby BK 1
BK Vestia 1
266057 11:15 BK Hellas 2 Fremad Valby 1 1
11:15
BK Hellas 2
Fremad Valby 1
266058 11:15 BK Vestia 1 Dragør BK 2 1
11:15
BK Vestia 1
Dragør BK 2
266059 11:40 FA 2000 1 Sundby BK 1 1
11:40
FA 2000 1
Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
266060 12:15 BK Skjold 1 Oversidder
12:15
BK Skjold 1
Oversidder
266061 12:15 Oversidder BK Fix 1
12:15
Oversidder
BK Fix 1
266062 12:40 BK Skjold 1 Kastrup BK 1
12:40
BK Skjold 1
Kastrup BK 1
266063 12:40 BK Fix 1 HIK 2
12:40
BK Fix 1
HIK 2
266064 13:05 Kastrup BK 1 Oversidder
13:05
Kastrup BK 1
Oversidder
266065 13:05 HIK 2 Oversidder
13:05
HIK 2
Oversidder
266066 13:30 Oversidder BK Skjold 1
13:30
Oversidder
BK Skjold 1
266067 13:30 Oversidder BK Fix 1
13:30
Oversidder
BK Fix 1
266068 13:55 Kastrup BK 1 HIK 2
13:55
Kastrup BK 1
HIK 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
266069 10:00 HIK 2 BK Hellas 2 Kunst 7B
10:00
HIK 2
BK Hellas 2
266070 10:00 Oversidder Fremad Valby 1 Kunst 7B
10:00
Oversidder
Fremad Valby 1
266071 10:25 HIK 2 FA 2000 1 Kunst 7B
10:25
HIK 2
FA 2000 1
266073 10:25 Fremad Valby 1 Oversidder Kunst 7B
10:25
Fremad Valby 1
Oversidder
266074 10:50 FA 2000 1 Oversidder Kunst 7B
10:50
FA 2000 1
Oversidder
266075 10:50 Oversidder BK Hellas 2 Kunst 7B
10:50
Oversidder
BK Hellas 2
266076 11:15 Oversidder HIK 2 Kunst 7B
11:15
Oversidder
HIK 2
266077 11:15 BK Hellas 2 Fremad Valby 1 Kunst 7B
11:15
BK Hellas 2
Fremad Valby 1
266078 11:40 FA 2000 1 Oversidder Kunst 7B
11:40
FA 2000 1
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
266079 10:00 BK Skjold 1 BK Fix 1 Kunst 5 mands 2A
10:00
BK Skjold 1
BK Fix 1
266080 10:00 Sundby BK 1 Kastrup BK 1 Kunst 5 mands 2B
10:00
Sundby BK 1
Kastrup BK 1
266081 10:25 BK Skjold 1 BK Vestia 1 Kunst 5 mands 2A
10:25
BK Skjold 1
BK Vestia 1
266082 10:25 Kastrup BK 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2B
10:25
Kastrup BK 1
Dragør BK 2
266085 10:50 BK Vestia 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
10:50
BK Vestia 1
Sundby BK 1
266086 10:50 Dragør BK 2 BK Fix 1 Kunst 5 mands 2B
10:50
Dragør BK 2
BK Fix 1
266087 11:15 Sundby BK 1 BK Skjold 1 Kunst 5 mands 2A
11:15
Sundby BK 1
BK Skjold 1
266088 11:15 BK Fix 1 Kastrup BK 1 Kunst 5 mands 2B
11:15
BK Fix 1
Kastrup BK 1
266090 11:40 BK Vestia 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2A
11:40
BK Vestia 1
Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
266091 14:30 Fremad Valby 1 Dragør BK 2
14:30
Fremad Valby 1
Dragør BK 2
266092 14:30 Sundby BK 1 HIK 2
14:30
Sundby BK 1
HIK 2
266097 14:55 Fremad Valby 1 Oversidder
14:55
Fremad Valby 1
Oversidder
266098 14:55 HIK 2 FA 2000 1
14:55
HIK 2
FA 2000 1
266099 15:20 Oversidder Sundby BK 1
15:20
Oversidder
Sundby BK 1
266100 15:20 FA 2000 1 Dragør BK 2
15:20
FA 2000 1
Dragør BK 2
266101 15:45 Sundby BK 1 Fremad Valby 1
15:45
Sundby BK 1
Fremad Valby 1
266102 15:45 Dragør BK 2 HIK 2
15:45
Dragør BK 2
HIK 2
266103 16:10 Oversidder FA 2000 1
16:10
Oversidder
FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
266104 10:00 Oversidder Kastrup BK 1
10:00
Oversidder
Kastrup BK 1
266105 10:00 BK Hellas 2 BK Skjold 1 Bane 1A
10:00
BK Hellas 2
BK Skjold 1
266106 10:25 Oversidder BK Vestia 1
10:25
Oversidder
BK Vestia 1
266107 10:25 BK Skjold 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 2A
10:25
BK Skjold 1
BK Fix 1
266108 10:50 BK Vestia 1 BK Hellas 2
10:50
BK Vestia 1
BK Hellas 2
266109 10:50 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 2A
10:50
BK Fix 1
Kastrup BK 1
266110 11:15 BK Hellas 2 Oversidder
11:15
BK Hellas 2
Oversidder
266111 11:15 Kastrup BK 1 BK Skjold 1 Bane 2A
11:15
Kastrup BK 1
BK Skjold 1
266112 11:40 BK Vestia 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 2A
11:40
BK Vestia 1
BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
266113 10:00 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1
10:00
Fremad Valby 1
Kastrup BK 1
266114 10:00 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
BK Hellas 2 1
10:00
BK Fix 1
BK Hellas 2
266115 10:25 Fremad Valby 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
10:25
Fremad Valby 1
FA 2000 1
266116 10:25 BK Hellas 2 Sundby BK 1
10:25
BK Hellas 2
Sundby BK 1
266117 10:50 FA 2000 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
1
10:50
FA 2000 1
BK Fix 1
266118 10:50 Sundby BK 1 Kastrup BK 1
10:50
Sundby BK 1
Kastrup BK 1
266119 11:15 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
11:15
BK Fix 1
Fremad Valby 1
266120 11:15 Kastrup BK 1 BK Hellas 2
11:15
Kastrup BK 1
BK Hellas 2
266121 11:40 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Sundby BK 1 1
11:40
FA 2000 1
Sundby BK 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
266122 14:30 BK Skjold 1 Dragør BK 2 HIK Græs
14:30
BK Skjold 1
Dragør BK 2
266123 14:30 BK Vestia 1 Oversidder HIK Græs 5M
14:30
BK Vestia 1
Oversidder
266124 14:55 BK Skjold 1 HIK 2 HIK Græs
14:55
BK Skjold 1
HIK 2
266125 14:55 Oversidder Oversidder HIK Græs 5M
14:55
Oversidder
Oversidder
266126 15:20 HIK 2 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
HIK Græs
15:20
HIK 2
BK Vestia 1
266127 15:20 Oversidder Dragør BK 2 HIK Græs 5M
15:20
Oversidder
Dragør BK 2
266128 15:45 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
BK Skjold 1 HIK Græs
15:45
BK Vestia 1
BK Skjold 1
266129 15:45 Dragør BK 2 Oversidder HIK Græs 5M
15:45
Dragør BK 2
Oversidder
266130 16:10 HIK 2 Oversidder HIK Græs 5M
16:10
HIK 2
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind