MENU

U6 Drenge (17) 3v3 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
284954 Kl. 12:00 B 93 1 KB 3
284955 Kl. 12:00 Brønshøj BK 1 BK Vestia 2
284956 Kl. 12:20 B 93 1 B 93 3
284957 Kl. 12:20 BK Vestia 2 FA 2000 4
284958 Kl. 12:40 B 93 3 Brønshøj BK 1
284959 Kl. 12:40 FA 2000 4 KB 3
284960 Kl. 13:00 Brønshøj BK 1 B 93 1
284961 Kl. 13:00 KB 3 BK Vestia 2
284962 Kl. 13:20 B 93 3 FA 2000 4
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
284963 Kl. 10:00 BK Skjold 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
284964 Kl. 10:00 B 1903 1 BK Fix 1
284965 Kl. 10:20 BK Skjold 1 GVI 1
284966 Kl. 10:20 BK Fix 1 Hvidovre IF 3
284967 Kl. 10:40 GVI 1 B 1903 1
284968 Kl. 10:40 Hvidovre IF 3 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
1
284969 Kl. 11:00 B 1903 1 BK Skjold 1
284970 Kl. 11:00 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
BK Fix 1 1
284971 Kl. 11:20 GVI 1 Hvidovre IF 3
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
284972 Kl. 12:00 KB 7 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
1
284979 Kl. 12:00 KFUM 1 HIK 1 1
284980 Kl. 12:20 KB 7 BK Frem 2 1
284981 Kl. 12:20 HIK 1 KB 1 1
284982 Kl. 12:40 BK Frem 2 KFUM 1 1
284983 Kl. 12:40 KB 1 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
1
284984 Kl. 13:00 KFUM 1 KB 7 1
284985 Kl. 13:00 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
HIK 1 1
284986 Kl. 13:20 BK Frem 2 KB 1 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
284997 Kl. 10:00 B 93 3 BK Frem 2
284998 Kl. 10:00 GVI 1 FB 1
284999 Kl. 10:20 B 93 3 KB 3
285000 Kl. 10:20 FB 1 FA 2000 2
285001 Kl. 10:40 KB 3 GVI 1
285002 Kl. 10:40 FA 2000 2 BK Frem 2
285005 Kl. 11:00 GVI 1 B 93 3
285006 Kl. 11:00 BK Frem 2
!
NB: BK Frem 2 er taberdømt
FB 1
285007 Kl. 11:20 KB 3 FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
285008 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 KFUM 1
285009 Kl. 10:00 B 1903 1 Hvidovre IF 3
285010 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 FA 2000 4
285011 Kl. 10:25 Hvidovre IF 3 KB 1
285012 Kl. 10:50 FA 2000 4 B 1903 1
285013 Kl. 10:50 KB 1 KFUM 1
285014 Kl. 11:15 B 1903 1 Brønshøj BK 1
285015 Kl. 11:15 KFUM 1 Hvidovre IF 3
285016 Kl. 11:40 FA 2000 4 KB 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
284987 Kl. 10:00 B 93 1 KB 7
284989 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Fix 1
284990 Kl. 10:20 B 93 1 BK Vestia 2
284991 Kl. 10:20 BK Fix 1 HIK 1
284992 Kl. 10:40 BK Vestia 2 BK Skjold 1
284993 Kl. 10:40 HIK 1 KB 7
284994 Kl. 11:00 BK Skjold 1 B 93 1
284995 Kl. 11:00 KB 7 BK Fix 1
284996 Kl. 11:20 BK Vestia 2 HIK 1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
285025 Kl. 12:00 B 93 3 KB 7
285026 Kl. 12:00 FB 1 B 1903 1
285027 Kl. 12:20 B 93 3 BK Vestia 2
285028 Kl. 12:20 B 1903 1 KB 1
285050 Kl. 12:40 BK Vestia 2 FB 1
285051 Kl. 12:40 KB 1 KB 7
285052 Kl. 13:00 FB 1 B 93 3
285053 Kl. 13:00 KB 7 B 1903 1
285054 Kl. 13:20 BK Vestia 2 KB 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
285064 Kl. 10:00 B 93 1 BK Frem 2
285065 Kl. 10:00 BK Fix 1 GVI 1
285066 Kl. 10:20 B 93 1 FA 2000 4
285079 Kl. 10:20 GVI 1 HIK 1
285080 Kl. 10:40 FA 2000 4 BK Fix 1
285081 Kl. 10:40 HIK 1 BK Frem 2
285082 Kl. 11:00 BK Fix 1 B 93 1
285083 Kl. 11:00 BK Frem 2 GVI 1
285084 Kl. 11:20 FA 2000 4 HIK 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
285055 Kl. 10:00 KB 3 KFUM 1 Bane 4
285056 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 BK Skjold 1 Bane 4
285057 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 KB 3 Bane 4
285058 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 FA 2000 2 Bane 4
285059 Kl. 10:40 KB 3 Brønshøj BK 1 Bane 4
285060 Kl. 10:40 BK Skjold 1 FA 2000 2 Bane 4
285061 Kl. 11:00 Brønshøj BK 1 Hvidovre IF 3 Bane 4
285062 Kl. 11:00 FA 2000 2 KFUM 1 Bane 4
285063 Kl. 11:20 KFUM 1 BK Skjold 1 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
285110 Kl. 10:00 B 93 3 BK Skjold 1 1
285111 Kl. 10:00 FA 2000 2 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
285112 Kl. 10:20 B 93 3 Hvidovre IF 3 1
285113 Kl. 10:20 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
BK Frem 2 1
285114 Kl. 10:40 Hvidovre IF 3 FA 2000 2 1
285115 Kl. 10:40 BK Frem 2 BK Skjold 1 1
285116 Kl. 11:00 FA 2000 2 B 93 3 1
285117 Kl. 11:00 BK Skjold 1 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
1
285118 Kl. 11:20 Hvidovre IF 3 BK Frem 2 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
285085 Kl. 10:00 B 93 1 FB 1
285086 Kl. 10:00 KB 1 Brønshøj BK 1
285087 Kl. 10:20 B 93 1 GVI 1
285088 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 KB 7
285089 Kl. 10:40 GVI 1 KB 1
285090 Kl. 10:40 KB 7 FB 1
285107 Kl. 11:00 KB 1 B 93 1
285108 Kl. 11:00 FB 1 Brønshøj BK 1
285109 Kl. 11:20 GVI 1 KB 7
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 3v3 Enghavevej 90 2450 København SV
285119 Kl. 12:00 KB 3 BK Fix 1 Bane 3v3
285120 Kl. 12:00 HIK 1 BK Vestia 2 Bane 3v3
285121 Kl. 12:20 KB 3 B 1903 1 Bane 3v3
285122 Kl. 12:20 BK Vestia 2 KFUM 1 Bane 3v3
285123 Kl. 12:40 B 1903 1 HIK 1 Bane 3v3
285124 Kl. 12:40 KFUM 1 BK Fix 1 Bane 3v3
285125 Kl. 13:00 HIK 1 KB 3 Bane 3v3
285126 Kl. 13:00 BK Fix 1 BK Vestia 2 Bane 3v3
285127 Kl. 13:20 B 1903 1 KFUM 1 Bane 3v3
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
285137 Kl. 10:00 FA 2000 4 GVI 1 Nandrupsvej Bane 1-3
285138 Kl. 10:00 KB 7 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
285139 Kl. 10:00 FA 2000 4 Hvidovre IF 3 Nandrupsvej Bane 1-3
285140 Kl. 10:00 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
FA 2000 2 Nandrupsvej Bane 1-3
285141 Kl. 10:40 Hvidovre IF 3 KB 7 Nandrupsvej Bane 1-3
286012 Kl. 10:40 FA 2000 2 GVI 1 Nandrupsvej Bane 1-3
286013 Kl. 11:00 KB 7 FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
286015 Kl. 11:00 GVI 1 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
286016 Kl. 11:20 Hvidovre IF 3 FA 2000 2 Nandrupsvej Bane 1-3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
286017 Kl. 10:00 B 93 1 B 1903 1 Bane 5A
286018 Kl. 10:00 KFUM 1 B 93 3 Bane 5B
286019 Kl. 10:20 B 93 1 BK Fix 1 Bane 5A
286020 Kl. 10:20 B 93 3 KB 1 Bane 5B
286021 Kl. 10:40 BK Fix 1 KFUM 1 Bane 5A
286022 Kl. 10:40 KB 1 B 1903 1 Bane 5B
286023 Kl. 11:00 KFUM 1 B 93 1 Bane 5B
286024 Kl. 11:00 B 1903 1 B 93 3 Bane 5A
286025 Kl. 11:20 BK Fix 1 KB 1 Bane 5A
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
285128 Kl. 10:00 KB 3 BK Skjold 1
285129 Kl. 10:00 BK Frem 2 Brønshøj BK 1
285130 Kl. 10:20 KB 3 FB 1
285131 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 HIK 1
285132 Kl. 10:40 FB 1 BK Frem 2
285133 Kl. 10:40 HIK 1 BK Skjold 1
285134 Kl. 11:00 BK Frem 2 KB 3
285135 Kl. 11:00 BK Skjold 1 Brønshøj BK 1
285136 Kl. 11:20 FB 1 HIK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind