MENU

U6 Drenge (17) 3v3 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
288911 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 KB 6 1
288912 Kl. 10:00 B 1903 4 BK Vestia 1 1
288913 Kl. 10:20 BK Rødovre 1 AB Tårnby 2 1
288914 Kl. 10:20 BK Vestia 1 BK Frem 1 1
288915 Kl. 10:40 AB Tårnby 2 B 1903 4 1
288916 Kl. 10:40 BK Frem 1 KB 6 1
288917 Kl. 11:00 B 1903 4 BK Rødovre 1 1
288918 Kl. 11:00 KB 6 BK Vestia 1 1
288919 Kl. 11:20 AB Tårnby 2 BK Frem 1 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
288944 Kl. 12:00 Oversidder BK Pioneren 1
288945 Kl. 12:00 B.1908 2 Fremad Amager 2
288946 Kl. 12:20 Oversidder Vanløse IF 1
288947 Kl. 12:20 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2
288948 Kl. 12:40 Vanløse IF 1 B.1908 2
288949 Kl. 12:40 Hvidovre IF 2 BK Pioneren 1
288950 Kl. 13:00 B.1908 2 Oversidder
288951 Kl. 13:00 BK Pioneren 1 Fremad Amager 2
288952 Kl. 13:20 Vanløse IF 1 Hvidovre IF 2
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
288962 Kl. 12:00 AB Tårnby 2 BK Pioneren 1
288963 Kl. 12:00 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
B.1908 2 1
288964 Kl. 12:20 AB Tårnby 2 KB 6
288965 Kl. 12:20 B.1908 2 B 1903 4
288966 Kl. 12:40 KB 6 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
288967 Kl. 12:40 B 1903 4 BK Pioneren 1
288968 Kl. 13:00 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
AB Tårnby 2 1
288969 Kl. 13:00 BK Pioneren 1 B.1908 2
288970 Kl. 13:20 KB 6 B 1903 4
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
288953 Kl. 12:00 BK Rødovre 1 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
1
288954 Kl. 12:00 Vanløse IF 1 Fremad Amager 2
288955 Kl. 12:20 BK Rødovre 1 BK Frem 1
288956 Kl. 12:20 Fremad Amager 2 Oversidder
288957 Kl. 12:40 BK Frem 1 Vanløse IF 1
288958 Kl. 12:40 Oversidder BK Vestia 1
288959 Kl. 13:00 Vanløse IF 1 BK Rødovre 1
288960 Kl. 13:00 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
288961 Kl. 13:20 BK Frem 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
288980 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 B.1908 2 Gemmas 5-mandsbane 1
288981 Kl. 10:00 Oversidder KB 6 Gemmas 5-mandsbane 2
288982 Kl. 10:20 AB Tårnby 2 BK Vestia 1 Gemmas 5-mandsbane 2
288983 Kl. 10:20 KB 6 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 2
288984 Kl. 10:40 BK Vestia 1 Oversidder Gemmas 5-mandsbane 2
288985 Kl. 10:40 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
B.1908 2 Gemmas 5-mandsbane 2
288986 Kl. 11:00 Oversidder AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
288987 Kl. 11:00 B.1908 2 KB 6 Gemmas 5-mandsbane 2
288988 Kl. 11:20 BK Vestia 1 Fremad Amager 2 Gemmas 5-mandsbane 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
288971 Kl. 10:00 B 1903 4 Vanløse IF 1
288972 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
BK Rødovre 1 1
288973 Kl. 10:20 B 1903 4 BK Frem 1
288974 Kl. 10:20 BK Rødovre 1 BK Pioneren 1
288975 Kl. 10:40 BK Frem 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
288976 Kl. 10:40 BK Pioneren 1 Vanløse IF 1
288977 Kl. 11:00 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
B 1903 4 1
288978 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 BK Rødovre 1
288979 Kl. 11:20 BK Frem 1 BK Pioneren 1
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
288989 Kl. 10:20 BK Rødovre 1 Fremad Amager 2
288990 Kl. 10:20 Oversidder B 1903 4
288991 Kl. 10:45 BK Rødovre 1 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
288992 Kl. 10:45 B 1903 4 BK Frem 1
288993 Kl. 11:10 Hvidovre IF 2 Oversidder
288994 Kl. 11:10 BK Frem 1 Fremad Amager 2
288995 Kl. 11:35 Oversidder BK Rødovre 1
288996 Kl. 11:35 Fremad Amager 2 B 1903 4
288997 Kl. 12:00 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
BK Frem 1 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 3v3 Enghavevej 90 2450 København SV
288998 Kl. 10:00 BK Pioneren 1 KB 6 Bane 3v3
288999 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 AB Tårnby 2 Bane 3v3
289000 Kl. 10:20 BK Pioneren 1 BK Vestia 1 Bane 3v3
289001 Kl. 10:20 AB Tårnby 2 B.1908 2 Bane 3v3
289002 Kl. 10:40 BK Vestia 1 Vanløse IF 1 Bane 3v3
289003 Kl. 10:40 B.1908 2 KB 6 Bane 3v3
289004 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 BK Pioneren 1 Bane 3v3
289005 Kl. 11:00 KB 6 AB Tårnby 2 Bane 3v3
289006 Kl. 11:20 BK Vestia 1 B.1908 2 Bane 3v3
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
289016 Kl. 12:00 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2 1
289017 Kl. 12:00 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
Hvidovre IF 2 1
289018 Kl. 12:25 AB Tårnby 2 B 1903 4 1
289019 Kl. 12:25 Hvidovre IF 2 BK Pioneren 1 1
289020 Kl. 12:50 B 1903 4 BK Vestia 1 1
289021 Kl. 12:50 BK Pioneren 1 Fremad Amager 2 1
289022 Kl. 13:15 BK Vestia 1
!
NB: BK Vestia 1 er taberdømt
AB Tårnby 2 1
289023 Kl. 13:15 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2 1
289024 Kl. 13:40 B 1903 4 BK Pioneren 1 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
289007 Kl. 11:30 BK Rødovre 1 KB 6
289008 Kl. 11:30 B.1908 2 Vanløse IF 1
289009 Kl. 11:50 BK Rødovre 1 BK Frem 1
289010 Kl. 11:50 Vanløse IF 1 Oversidder
289011 Kl. 12:10 BK Frem 1 B.1908 2
289012 Kl. 12:10 Oversidder KB 6
289013 Kl. 12:30 B.1908 2 BK Rødovre 1
289014 Kl. 12:30 KB 6 Vanløse IF 1
289015 Kl. 12:50 BK Frem 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind