MENU

U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
289034 Kl. 11:30 B 1908 4 BK Vestia 4
289035 Kl. 11:30 Oversidder FB 5
289036 Kl. 11:50 B 1908 4 AB Tårnby 2
289037 Kl. 11:50 FB 5 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
289038 Kl. 12:10 AB Tårnby 2 Oversidder
289039 Kl. 12:10 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
BK Vestia 4 1
289040 Kl. 12:30 Oversidder B 1908 4
289041 Kl. 12:30 BK Vestia 4 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
289042 Kl. 12:50 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole 1 Else Alfelts Vej 2 2770 Kastrup
289025 Kl. 14:15 AB Tårnby 1 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
1
289026 Kl. 14:15 Hvidovre IF 4 Ørestad IF 2
289027 Kl. 14:35 AB Tårnby 1 Sundby BK 3
289028 Kl. 14:35 Ørestad IF 2 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
289029 Kl. 14:55 Sundby BK 3 Hvidovre IF 4
289030 Kl. 14:55 KB 12 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
1
289031 Kl. 15:15 Hvidovre IF 4 AB Tårnby 1
289032 Kl. 15:15 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Ørestad IF 2 1
289033 Kl. 15:35 Sundby BK 3 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
289060 Kl. 09:00 Sundby BK 3 BK Vestia 4 Nandrupsvej Bane 1-3
289061 Kl. 09:00 Hvidovre IF 2 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
289062 Kl. 09:20 Sundby BK 3 FA 2000 6 Nandrupsvej Bane 1-3
289063 Kl. 09:20 Oversidder Hvidovre IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
289064 Kl. 09:40 FA 2000 6 Hvidovre IF 2 Nandrupsvej Bane 1-3
289065 Kl. 09:40 Hvidovre IF 4 BK Vestia 4 Nandrupsvej Bane 1-3
289066 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Sundby BK 3 Nandrupsvej Bane 1-3
289068 Kl. 10:00 BK Vestia 4 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
289069 Kl. 10:20 FA 2000 6 Hvidovre IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
289043 Kl. 14:00 AB Tårnby 1 Ørestad IF 2
289044 Kl. 14:00 AB Tårnby 2 FB 5 1
289045 Kl. 14:20 AB Tårnby 1 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
289046 Kl. 14:20 FB 5 B 1908 4 1
289055 Kl. 14:40 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
AB Tårnby 2 1
289056 Kl. 14:40 B 1908 4 Ørestad IF 2
289057 Kl. 15:00 AB Tårnby 2 AB Tårnby 1
289058 Kl. 15:00 Ørestad IF 2 FB 5
289059 Kl. 15:20 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
B 1908 4 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
289078 Kl. 12:00 Hvidovre IF 4 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
289079 Kl. 12:00 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 2
289080 Kl. 12:20 Hvidovre IF 4 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 2
289081 Kl. 12:20 AB Tårnby 1 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 2
289082 Kl. 12:40 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Gemmas 5-mandsbane 2
289083 Kl. 12:40 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 1
289084 Kl. 13:00 Hvidovre IF 2 Hvidovre IF 4 Gemmas 5-mandsbane 2
289085 Kl. 13:00 AB Tårnby 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 2
289087 Kl. 13:20 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
BK Vestia 4 Gemmas 5-mandsbane 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2770 Kastrup
289088 Kl. 14:15 Sundby BK 3 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
289089 Kl. 14:15 B 1908 4 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
289090 Kl. 14:35 Sundby BK 3 Ørestad IF 2 Kalvebod Fælled Skole
289091 Kl. 14:35 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
FB 5 Kalvebod Fælled Skole
289093 Kl. 14:55 Ørestad IF 2 B 1908 4 Kalvebod Fælled Skole
289095 Kl. 14:55 FB 5 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
289096 Kl. 15:15 B 1908 4 Sundby BK 3 Kalvebod Fælled Skole
289097 Kl. 15:15 Oversidder FA 2000 6 Kalvebod Fælled Skole
289099 Kl. 15:35 Ørestad IF 2 FB 5 Kalvebod Fælled Skole
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
289100 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 FB 5 Bane 4
289101 Kl. 10:00 B 1908 4 Hvidovre IF 4 Bane 4
289102 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2 Bane 4
289103 Kl. 10:25 Hvidovre IF 4 KB 12 Bane 4
289104 Kl. 10:50 Hvidovre IF 2 B 1908 4 Bane 4
289105 Kl. 10:50 KB 12 FB 5 Bane 4
289106 Kl. 11:15 B 1908 4 AB Tårnby 1 Bane 4
289107 Kl. 11:15 FB 5 Hvidovre IF 4 Bane 4
289108 Kl. 11:40 Hvidovre IF 2 KB 12 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mands græs C Kløvermarksvej 50 2300 København S
289109 Kl. 12:00 BK Vestia 4 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
3 mands græs C
289110 Kl. 12:00 AB Tårnby 2 Sundby BK 3 3 mands græs D
289111 Kl. 12:20 BK Vestia 4 Ørestad IF 2 3 mands græs C
289112 Kl. 12:20 Sundby BK 3 Oversidder 3 mands græs D
289113 Kl. 12:40 Ørestad IF 2 AB Tårnby 2 3 mands græs C
289114 Kl. 12:40 Oversidder FA 2000 6 3 mands græs D
289115 Kl. 13:00 AB Tårnby 2 BK Vestia 4 3 mands græs C
289116 Kl. 13:00 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Sundby BK 3 3 mands græs D
289117 Kl. 13:20 Ørestad IF 2 Oversidder 3 mands græs C
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mands græs C Kløvermarksvej 50 2300 København S
289352 Kl. 12:00 Sundby BK 3 FB 5 3 mands græs C
289353 Kl. 12:00 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 2 3 mands græs D
289354 Kl. 12:20 Sundby BK 3 Hvidovre IF 4 3 mands græs C
289355 Kl. 12:20 Hvidovre IF 2 BK Vestia 4 3 mands græs D
289366 Kl. 12:40 Hvidovre IF 4 Ørestad IF 2 3 mands græs C
289367 Kl. 12:40 BK Vestia 4 FB 5 3 mands græs D
289368 Kl. 13:00 Ørestad IF 2 Sundby BK 3 3 mands græs C
289370 Kl. 13:00 FB 5 Hvidovre IF 2 3 mands græs D
289371 Kl. 13:20 Hvidovre IF 4 BK Vestia 4 3 mandsgræs B
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 3v3 Enghavevej 90 2450 København SV
289118 Kl. 12:00 AB Tårnby 1 FA 2000 6 Bane 3v3
289344 Kl. 12:00 Oversidder AB Tårnby 2
289345 Kl. 12:20 AB Tårnby 1 KB 12 Bane 3v3
289346 Kl. 12:20 AB Tårnby 2 B 1908 4 Bane 3v3
289347 Kl. 12:40 KB 12 Oversidder
289348 Kl. 12:40 B 1908 4 FA 2000 6 Bane 3v3
289349 Kl. 13:00 Oversidder AB Tårnby 1
289350 Kl. 13:00 FA 2000 6 AB Tårnby 2 Bane 3v3
289351 Kl. 13:20 KB 12 B 1908 4 Bane 3v3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind