MENU

U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 5 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 22 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
283990 Kl. 10:00 Valby BK 2 BK Vestia 3 Bane 22
283991 Kl. 10:00 KB 13 FB 3 Bane 22
283992 Kl. 10:20 Valby BK 2 Nørrebro United 5 Bane 22
283993 Kl. 10:20 FB 3 Oversidder Bane 22
283994 Kl. 10:40 Nørrebro United 5 KB 13 Bane 22
283995 Kl. 10:40 Oversidder BK Vestia 3
283996 Kl. 11:00 KB 13 Valby BK 2 Bane 22
284007 Kl. 11:00 BK Vestia 3 FB 3
284008 Kl. 11:20 Nørrebro United 5 Oversidder
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
283981 Kl. 10:00 KB 10 FA 2000 4 1
283982 Kl. 10:00 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
283983 Kl. 10:20 KB 10 BK Hellas 1
283984 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 Nørrebro United 3
283985 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
1
283986 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 FA 2000 4
283987 Kl. 11:00 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
KB 10 1
283988 Kl. 11:00 FA 2000 4 Fremad Valby 1
283989 Kl. 11:20 BK Hellas 1 Nørrebro United 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
284018 Kl. 09:00 BK Hellas 1 BK Vestia 3 Nandrupsvej Bane 1-3
284019 Kl. 09:00 Oversidder KB 13 Nandrupsvej Bane 1-3
284020 Kl. 09:20 BK Hellas 1 FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
284021 Kl. 09:20 KB 13 Vanløse IF 3 Nandrupsvej Bane 1-3
284023 Kl. 09:40 FA 2000 4 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
284024 Kl. 09:40 Vanløse IF 3 BK Vestia 3 Nandrupsvej Bane 1-3
284025 Kl. 10:00 Oversidder BK Hellas 1 Nandrupsvej Bane 1-3
284026 Kl. 10:00 BK Vestia 3 KB 13 Nandrupsvej Bane 1-3
284027 Kl. 10:20 FA 2000 4 Vanløse IF 3 Nandrupsvej Bane 1-3
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
284009 Kl. 10:00 KB 10 Fremad Valby 1
284010 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 FB 3
284011 Kl. 10:20 KB 10 Nørrebro United 3
284012 Kl. 10:20 FB 3 Valby BK 2
284013 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 Nørrebro United 5
284014 Kl. 10:40 Valby BK 2 Fremad Valby 1
284015 Kl. 11:00 Nørrebro United 5 KB 10
284016 Kl. 11:00 Fremad Valby 1 FB 3
284017 Kl. 11:20 Nørrebro United 3 Valby BK 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Podebane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
284037 Kl. 10:00 BK Hellas 1 KB 13 Podebane 1
284038 Kl. 10:00 Valby BK 2 FA 2000 4 Podebane 2
284039 Kl. 10:20 BK Hellas 1 Fremad Valby 1 Podebane 1
284040 Kl. 10:20 FA 2000 4 FB 3 Podebane 2
284041 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 Valby BK 2 Podebane 2
284042 Kl. 10:40 FB 3 KB 13 Podebane 1
284043 Kl. 11:00 Valby BK 2 BK Hellas 1 Podebane 1
284044 Kl. 11:00 KB 13 FA 2000 4 Podebane 2
284045 Kl. 11:20 Fremad Valby 1 FB 3 Podebane 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
284028 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Nørrebro United 5
284029 Kl. 10:00 Oversidder KB 10
284030 Kl. 10:20 Vanløse IF 3 Nørrebro United 3
284031 Kl. 10:20 KB 10 BK Vestia 3
284032 Kl. 10:50 Nørrebro United 3 Oversidder
284033 Kl. 10:50 BK Vestia 3 Nørrebro United 5
284034 Kl. 11:15 Oversidder Vanløse IF 3
284035 Kl. 11:15 Nørrebro United 5 KB 10
284036 Kl. 11:40 Nørrebro United 3 BK Vestia 3
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
284055 Kl. 10:00 BK Vestia 3 FA 2000 4
284056 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 BK Hellas 1
284057 Kl. 10:20 BK Vestia 3 Fremad Valby 1
284058 Kl. 10:20 BK Hellas 1 KB 13
284059 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 Nørrebro United 5
284060 Kl. 10:40 KB 13 FA 2000 4
284061 Kl. 11:00 Nørrebro United 5 BK Vestia 3
284062 Kl. 11:00 FA 2000 4 BK Hellas 1
284063 Kl. 11:20 Fremad Valby 1 KB 13
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
284046 Kl. 12:00 KB 10 FB 3
284047 Kl. 12:00 Valby BK 2 Vanløse IF 3
284048 Kl. 12:20 KB 10 Oversidder
284049 Kl. 12:20 Vanløse IF 3 Nørrebro United 3
284050 Kl. 12:40 Oversidder Valby BK 2
284051 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 FB 3
284052 Kl. 13:00 Valby BK 2 KB 10
284053 Kl. 13:00 FB 3 Vanløse IF 3
284054 Kl. 13:20 Oversidder Nørrebro United 3
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
284064 Kl. 12:00 KB 10 FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
284065 Kl. 12:00 KB 13 Nørrebro United 5 Nandrupsvej Bane 1-3
284066 Kl. 12:20 KB 10 Nørrebro United 3 Nandrupsvej Bane 1-3
284107 Kl. 12:20 Nørrebro United 5 Valby BK 2 Nandrupsvej Bane 1-3
284108 Kl. 12:40 Nørrebro United 3 KB 13 Nandrupsvej Bane 1-3
284109 Kl. 12:40 Valby BK 2 FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
284110 Kl. 13:00 KB 13 KB 10 Nandrupsvej Bane 1-3
284111 Kl. 13:00 FA 2000 4 Nørrebro United 5 Nandrupsvej Bane 1-3
284112 Kl. 13:20 Nørrebro United 3 Valby BK 2 Nandrupsvej Bane 1-3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 3v3 Enghavevej 90 2450 København SV
284113 Kl. 14:00 BK Hellas 1 FB 3 Bane 3v3
284114 Kl. 14:00 Fremad Valby 1 Oversidder Bane 3v3
284115 Kl. 14:20 BK Hellas 1 Vanløse IF 3 Bane 3v3
284116 Kl. 14:20 Oversidder BK Vestia 3 Bane 3v3
284127 Kl. 14:40 Vanløse IF 3 Fremad Valby 1 Bane 3v3
284128 Kl. 14:40 BK Vestia 3 FB 3 Bane 3v3
284129 Kl. 15:00 Fremad Valby 1 BK Hellas 1 Bane 3v3
284140 Kl. 15:00 FB 3 Oversidder
284141 Kl. 15:20 Vanløse IF 3 BK Vestia 3 Bane 3v3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind