MENU

U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
274240 Kl. 10:00 BK Fix 1 KB 7
274241 Kl. 10:00 KB 5 GVI 1
274242 Kl. 10:20 BK Fix 1 B 1903 1
274243 Kl. 10:20 GVI 1 B 93 1
274244 Kl. 10:40 B 1903 1 KB 5
274245 Kl. 10:40 B 93 1 KB 7
274246 Kl. 11:00 KB 5 BK Fix 1
274247 Kl. 11:00 KB 7 GVI 1
274248 Kl. 11:20 B 1903 1 B 93 1
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
274249 Kl. 12:00 Aakanden GF 1 HIK 1
274250 Kl. 12:00 FB 2 FA 2000 1
274252 Kl. 12:20 Aakanden GF 1 KB 2
274253 Kl. 12:20 FA 2000 1 B 93 3
274254 Kl. 12:40 KB 2 FB 2
274255 Kl. 12:40 B 93 3 HIK 1
274256 Kl. 13:00 FB 2 Aakanden GF 1
274257 Kl. 13:00 HIK 1 FA 2000 1
274258 Kl. 13:20 KB 2 B 93 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 6A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
274269 Kl. 10:00 B 1903 1 HIK 1 Bane 6A
274270 Kl. 10:00 B 93 3 FB 2 Bane 6B
274271 Kl. 10:20 B 1903 1 KB 7 Bane 6A
274272 Kl. 10:20 FB 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
274273 Kl. 10:40 KB 7 B 93 3 Bane 6A
274274 Kl. 10:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
HIK 1 1
274275 Kl. 11:00 B 93 3 B 1903 1 Bane 6A
274276 Kl. 11:00 HIK 1 FB 2 Bane 6B
274277 Kl. 11:20 KB 7 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
274259 Kl. 10:00 BK Fix 1 GVI 1
274260 Kl. 10:00 KB 2 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
274261 Kl. 10:20 BK Fix 1 B 93 1
274262 Kl. 10:20 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Aakanden GF 1 1
274263 Kl. 10:40 B 93 1 KB 2
274265 Kl. 10:40 Aakanden GF 1 GVI 1
274266 Kl. 11:00 KB 2 BK Fix 1
274267 Kl. 11:00 GVI 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
274268 Kl. 11:40 B 93 1 Aakanden GF 1
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
274278 Kl. 10:00 KB 5 KB 2
274279 Kl. 10:00 B 93 3 BK Fix 1 1
274280 Kl. 10:20 KB 5 B 93 1
274281 Kl. 10:20 BK Fix 1 HIK 1 1
274282 Kl. 10:40 B 93 1 B 93 3
274283 Kl. 10:40 HIK 1 KB 2
274285 Kl. 11:00 B 93 3 KB 5
274286 Kl. 11:00 KB 2 BK Fix 1 1
274287 Kl. 11:20 B 93 1 HIK 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
274297 Kl. 10:00 B 1903 1 FB 2
274298 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
274299 Kl. 10:20 B 1903 1 GVI 1
274300 Kl. 10:20 KB 7 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
274301 Kl. 10:40 GVI 1 Aakanden GF 1
274302 Kl. 10:40 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
FB 2 1
274303 Kl. 11:00 Aakanden GF 1 B 1903 1
274305 Kl. 11:00 FB 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
274306 Kl. 11:20 GVI 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
274307 Kl. 10:00 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
FA 2000 1 1
274690 Kl. 10:00 Aakanden GF 1
!
NB: Aakanden GF 1 er taberdømt
KB 5 1
274918 Kl. 10:20 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
B 93 3 1
274919 Kl. 10:20 KB 5 B 93 1 1
274922 Kl. 10:40 B 93 3 Aakanden GF 1
!
NB: Aakanden GF 1 er taberdømt
1
274924 Kl. 10:40 B 93 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
274927 Kl. 11:00 Aakanden GF 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
1
274928 Kl. 11:00 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
KB 5 1
274929 Kl. 11:20 B 93 3 B 93 1 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
274930 Kl. 10:00 HIK 1 KB 7 HIK Græs
274931 Kl. 10:00 KB 2 B 1903 1 HIK Græs 3M
274932 Kl. 10:20 HIK 1 GVI 1 HIK Græs
274933 Kl. 10:20 B 1903 1 FB 2 HIK Græs 3M
274934 Kl. 10:40 GVI 1 KB 2 HIK Græs
274935 Kl. 10:40 FB 2 KB 7 HIK Græs 3M
274936 Kl. 11:00 KB 2 HIK 1 HIK Græs
274938 Kl. 11:00 KB 7 B 1903 1 HIK Græs 3M
274939 Kl. 11:20 GVI 1 FB 2 HIK Græs
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
274949 Kl. 14:00 B 1903 1 FA 2000 1
274950 Kl. 14:00 GVI 1 B 93 3
274951 Kl. 14:20 B 1903 1 KB 5
274952 Kl. 14:20 B 93 3 HIK 1
274983 Kl. 14:40 KB 5 GVI 1
274985 Kl. 14:40 HIK 1 FA 2000 1
274986 Kl. 15:00 GVI 1 B 1903 1
274987 Kl. 15:00 FA 2000 1 B 93 3
274988 Kl. 15:20 KB 5 HIK 1
274940 Kl. 16:00 BK Fix 1 KB 7 1
274941 Kl. 16:00 FB 2 KB 2 1
274942 Kl. 16:20 BK Fix 1 B 93 1 1
274943 Kl. 16:20 KB 2 Aakanden GF 1 1
274944 Kl. 16:40 B 93 1 FB 2 1
274945 Kl. 16:40 Aakanden GF 1 KB 7 1
274946 Kl. 17:00 FB 2 BK Fix 1 1
274947 Kl. 17:00 KB 7 KB 2 1
274948 Kl. 17:20 B 93 1 Aakanden GF 1 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind