MENU

U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
295655 Kl. 10:00 BK Pioneren 1 Tårnby FF 1
295656 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 BK Hekla 2
295646 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Kastrup BK 1
295647 Kl. 10:00 Sundby BK 2 KB 5
295648 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Dragør BK 1
295649 Kl. 10:25 KB 5 B 1908 2
295657 Kl. 10:25 BK Pioneren 1 Hvidovre IF 2
295658 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Dragør BK 2
295659 Kl. 10:50 Hvidovre IF 2 BK Rødovre 1
295660 Kl. 10:50 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
295650 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Sundby BK 2
295651 Kl. 10:50 B 1908 2 Kastrup BK 1
295652 Kl. 11:15 Sundby BK 2 Kastrup BK 2
295653 Kl. 11:15 Kastrup BK 1 KB 5
295661 Kl. 11:15 BK Rødovre 1 BK Pioneren 1
295662 Kl. 11:15 Tårnby FF 1 BK Hekla 2
295663 Kl. 11:40 Hvidovre IF 2 Dragør BK 2
295654 Kl. 11:40 Dragør BK 1 B 1908 2
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
295664 Kl. 12:00 Kastrup BK 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
295665 Kl. 12:00 Hvidovre IF 2 BK Hekla 2
295666 Kl. 12:25 Kastrup BK 2 B 1908 2
295667 Kl. 12:25 BK Hekla 2 BK Pioneren 1
295668 Kl. 12:50 B 1908 2 Hvidovre IF 2
295669 Kl. 12:50 BK Pioneren 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
295670 Kl. 13:15 Hvidovre IF 2 Kastrup BK 2
295671 Kl. 13:15 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Hekla 2 1
295672 Kl. 13:40 B 1908 2 BK Pioneren 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
295673 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Tårnby FF 1 Kunst 5 mands 2A
295674 Kl. 10:00 Dragør BK 2 BK Rødovre 1 Kunst 5 mands 2B
295675 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Kastrup BK 1 Kunst 5 mands 2A
295676 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
295677 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2A
295678 Kl. 10:50 Sundby BK 2 Tårnby FF 1 Kunst 5 mands 2B
295679 Kl. 11:15 Dragør BK 2 Dragør BK 1 Kunst 5 mands 2A
295680 Kl. 11:15 Tårnby FF 1 BK Rødovre 1 Kunst 5 mands 2B
295681 Kl. 11:40 Kastrup BK 1 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2A
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
295682 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Hvidovre IF 2
295683 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
295695 Kl. 10:00 Dragør BK 1 BK Rødovre 1
295696 Kl. 10:00 BK Pioneren 1 Kastrup BK 1
295697 Kl. 10:25 Dragør BK 1 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
295698 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 BK Hekla 2
295684 Kl. 10:25 Sundby BK 2 B 1908 2
295685 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Tårnby FF 1
295690 Kl. 10:50 B 1908 2 Dragør BK 2
295691 Kl. 10:50 Tårnby FF 1 Hvidovre IF 2
295699 Kl. 10:50 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Pioneren 1 1
295710 Kl. 10:50 BK Hekla 2 BK Rødovre 1
295711 Kl. 11:15 BK Pioneren 1 Dragør BK 1
295712 Kl. 11:15 BK Rødovre 1 Kastrup BK 1
295692 Kl. 11:15 Dragør BK 2 Sundby BK 2
295693 Kl. 11:15 Hvidovre IF 2 Kastrup BK 2
295694 Kl. 11:40 B 1908 2 Tårnby FF 1
295713 Kl. 11:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
BK Hekla 2 1
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
295723 Kl. 14:30 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
295724 Kl. 14:30 Hvidovre IF 2 Dragør BK 1
295725 Kl. 14:55 Tårnby FF 1 KB 5
295726 Kl. 14:55 Dragør BK 1 BK Rødovre 1
295727 Kl. 15:20 KB 5 Hvidovre IF 2
295728 Kl. 15:20 BK Rødovre 1 Kastrup BK 1
295729 Kl. 15:45 Hvidovre IF 2 Tårnby FF 1
295738 Kl. 15:45 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
295739 Kl. 16:10 KB 5 BK Rødovre 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
295714 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 BK Hekla 2 Bane 5
295715 Kl. 10:00 BK Pioneren 1 Sundby BK 2 Bane 6
295716 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 Dragør BK 2 Bane 5
295717 Kl. 10:25 Sundby BK 2 B 1908 2 Bane 6
295718 Kl. 10:50 Dragør BK 2 BK Pioneren 1 Bane 5
295719 Kl. 10:50 B 1908 2 BK Hekla 2 Bane 6
295720 Kl. 11:15 BK Pioneren 1 Kastrup BK 2 Bane 6
295721 Kl. 11:15 BK Hekla 2 Sundby BK 2 Bane 5
295722 Kl. 11:40 Dragør BK 2 B 1908 2 Bane 6
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
295740 Kl. 12:15 Kastrup BK 2 Kastrup BK 1
295741 Kl. 12:15 BK Rødovre 1 Hvidovre IF 2
295742 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 B 1908 2
295743 Kl. 12:40 Hvidovre IF 2 BK Pioneren 1
295744 Kl. 13:05 B 1908 2 BK Rødovre 1
295745 Kl. 13:05 BK Pioneren 1 Kastrup BK 1
295746 Kl. 13:30 BK Rødovre 1 Kastrup BK 2
295747 Kl. 13:30 Kastrup BK 1 Hvidovre IF 2
295748 Kl. 13:55 B 1908 2 BK Pioneren 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
295749 Kl. 10:00 Dragør BK 1 BK Hekla 2
295750 Kl. 10:00 KB 5 Dragør BK 2
295751 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Sundby BK 2
295752 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
295753 Kl. 10:50 Sundby BK 2 KB 5
295754 Kl. 10:50 Tårnby FF 1 BK Hekla 2
295755 Kl. 11:15 KB 5 Dragør BK 1
295756 Kl. 11:15 BK Hekla 2 Dragør BK 2
295757 Kl. 11:40 Sundby BK 2 Tårnby FF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind