MENU

U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
300783 Kl. 12:15 B 1908 1 Tårnby FF 1
300784 Kl. 12:15 Kastrup BK 1 FA 2000 1
300785 Kl. 12:40 B 1908 1 Fremad Amager 1
300786 Kl. 12:40 FA 2000 1 Ørestad IF 1
300787 Kl. 13:05 Fremad Amager 1 Kastrup BK 1
300788 Kl. 13:05 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
303033 Kl. 13:30 Kastrup BK 1 B 1908 1
303034 Kl. 13:30 Tårnby FF 1 FA 2000 1
303035 Kl. 13:55 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
303036 Kl. 12:15 BK Hellas 1 BK Frem 1
303037 Kl. 12:15 KB 1 Oversidder
303038 Kl. 12:40 BK Hellas 1 AB Tårnby 1
303039 Kl. 12:40 Oversidder KB 2
303040 Kl. 13:05 AB Tårnby 1 KB 1
303049 Kl. 13:05 KB 2 BK Frem 1
303050 Kl. 13:30 KB 1 BK Hellas 1
303051 Kl. 13:30 BK Frem 1 Oversidder
303052 Kl. 13:55 AB Tårnby 1 KB 2
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
303053 Kl. 11:15 B 1908 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
303054 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 Oversidder 1
303055 Kl. 11:40 B 1908 1 Ørestad IF 1
303056 Kl. 11:40 Oversidder BK Hellas 1
303057 Kl. 12:05 Ørestad IF 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
303070 Kl. 12:05 BK Hellas 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
303071 Kl. 12:30 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
B 1908 1 1
303072 Kl. 12:30 FA 2000 1 Oversidder 1
303073 Kl. 12:55 Ørestad IF 1 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
303074 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 BK Frem 1 1
303075 Kl. 10:00 KB 2 KB 1 1
303076 Kl. 10:25 Fremad Amager 1 Tårnby FF 1 1
303077 Kl. 10:25 KB 1 Kastrup BK 1 1
303078 Kl. 10:50 Tårnby FF 1 KB 2 1
303079 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 BK Frem 1 1
303080 Kl. 11:15 KB 2 Fremad Amager 1 1
303081 Kl. 11:15 BK Frem 1 KB 1 1
303082 Kl. 11:40 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1 1
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
303083 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 AB Tårnby 1
303084 Kl. 10:00 KB 2 B 1908 1
303161 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 Ørestad IF 1
303162 Kl. 10:25 B 1908 1 BK Frem 1
303163 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 KB 2
303164 Kl. 10:50 BK Frem 1 AB Tårnby 1
303165 Kl. 11:15 KB 2 Kastrup BK 1
303166 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 B 1908 1
303167 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
303168 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 KB 1
303169 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Tårnby FF 1
303170 Kl. 10:25 Fremad Amager 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
303171 Kl. 10:25 Tårnby FF 1 Oversidder
303172 Kl. 10:50 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
BK Hellas 1 1
303173 Kl. 10:50 Oversidder KB 1
303174 Kl. 11:15 BK Hellas 1 Fremad Amager 1
303175 Kl. 11:15 KB 1 Tårnby FF 1
303176 Kl. 11:40 FA 2000 1 Oversidder
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
303186 Kl. 14:30 BK Frem 1 Tårnby FF 1
303187 Kl. 14:30 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1
303188 Kl. 14:55 BK Frem 1 FA 2000 1
303189 Kl. 14:55 Fremad Amager 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
1
303190 Kl. 15:20 FA 2000 1 AB Tårnby 1
303281 Kl. 15:20 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 1
303282 Kl. 15:45 AB Tårnby 1 BK Frem 1
303283 Kl. 15:45 Tårnby FF 1 Fremad Amager 1
303284 Kl. 16:10 FA 2000 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
303177 Kl. 10:00 B 1908 1 Oversidder
303178 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Kastrup BK 1
303179 Kl. 10:25 B 1908 1 KB 2
303180 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 Ørestad IF 1
303181 Kl. 10:50 KB 2 BK Hellas 1
303182 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 Oversidder
303183 Kl. 11:15 BK Hellas 1 B 1908 1
303184 Kl. 11:15 Oversidder Kastrup BK 1
303185 Kl. 11:40 KB 2 Ørestad IF 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
303285 Kl. 10:00 B 1908 1 Tårnby FF 1 Gemmas 5-mandsbane 2
303286 Kl. 10:00 KB 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
303287 Kl. 10:25 B 1908 1 Ørestad IF 1 Gemmas 5-mandsbane 2
303288 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 BK Hellas 1 Gemmas 5-mandsbane 3
303289 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 KB 1 Gemmas 5-mandsbane 2
303290 Kl. 10:50 BK Hellas 1 Tårnby FF 1 Gemmas 5-mandsbane 3
303291 Kl. 11:15 KB 1 B 1908 1 Gemmas 5-mandsbane 2
303292 Kl. 11:15 Tårnby FF 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
303293 Kl. 11:40 Ørestad IF 1 BK Hellas 1 Gemmas 5-mandsbane 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
303294 Kl. 12:15 Fremad Amager 1 Oversidder
303295 Kl. 12:15 FA 2000 1 KB 2
303296 Kl. 12:40 Fremad Amager 1 Kastrup BK 1
303297 Kl. 12:40 KB 2 BK Frem 1
303298 Kl. 13:05 Kastrup BK 1 FA 2000 1
303299 Kl. 13:05 BK Frem 1 Oversidder
303300 Kl. 13:30 FA 2000 1 Fremad Amager 1
303301 Kl. 13:30 Oversidder KB 2
303302 Kl. 13:55 Kastrup BK 1 BK Frem 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind