U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
300783 12:15 B 1908 1 Tårnby FF 1
12:15
B 1908 1
Tårnby FF 1
300784 12:15 Kastrup BK 1 FA 2000 1
12:15
Kastrup BK 1
FA 2000 1
300785 12:40 B 1908 1 Fremad Amager 1
12:40
B 1908 1
Fremad Amager 1
300786 12:40 FA 2000 1 Ørestad IF 1
12:40
FA 2000 1
Ørestad IF 1
300787 13:05 Fremad Amager 1 Kastrup BK 1
13:05
Fremad Amager 1
Kastrup BK 1
300788 13:05 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
13:05
Ørestad IF 1
Tårnby FF 1
303033 13:30 Kastrup BK 1 B 1908 1
13:30
Kastrup BK 1
B 1908 1
303034 13:30 Tårnby FF 1 FA 2000 1
13:30
Tårnby FF 1
FA 2000 1
303035 13:55 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
13:55
Fremad Amager 1
Ørestad IF 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
303036 12:15 BK Hellas 1 BK Frem 1
12:15
BK Hellas 1
BK Frem 1
303037 12:15 KB 1 Oversidder
12:15
KB 1
Oversidder
303038 12:40 BK Hellas 1 AB Tårnby 1
12:40
BK Hellas 1
AB Tårnby 1
303039 12:40 Oversidder KB 2
12:40
Oversidder
KB 2
303040 13:05 AB Tårnby 1 KB 1
13:05
AB Tårnby 1
KB 1
303049 13:05 KB 2 BK Frem 1
13:05
KB 2
BK Frem 1
303050 13:30 KB 1 BK Hellas 1
13:30
KB 1
BK Hellas 1
303051 13:30 BK Frem 1 Oversidder
13:30
BK Frem 1
Oversidder
303052 13:55 AB Tårnby 1 KB 2
13:55
AB Tårnby 1
KB 2
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
303053 11:15 B 1908 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
11:15
B 1908 1
FA 2000 1
303054 11:15 AB Tårnby 1 Oversidder 1
11:15
AB Tårnby 1
Oversidder
303055 11:40 B 1908 1 Ørestad IF 1
11:40
B 1908 1
Ørestad IF 1
303056 11:40 Oversidder BK Hellas 1
11:40
Oversidder
BK Hellas 1
303057 12:05 Ørestad IF 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
1
12:05
Ørestad IF 1
AB Tårnby 1
303070 12:05 BK Hellas 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
12:05
BK Hellas 1
FA 2000 1
303071 12:30 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
B 1908 1 1
12:30
AB Tårnby 1
B 1908 1
303072 12:30 FA 2000 1 Oversidder 1
12:30
FA 2000 1
Oversidder
303073 12:55 Ørestad IF 1 BK Hellas 1
12:55
Ørestad IF 1
BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
303074 10:00 Fremad Amager 1 BK Frem 1 1
10:00
Fremad Amager 1
BK Frem 1
303075 10:00 KB 2 KB 1 1
10:00
KB 2
KB 1
303076 10:25 Fremad Amager 1 Tårnby FF 1 1
10:25
Fremad Amager 1
Tårnby FF 1
303077 10:25 KB 1 Kastrup BK 1 1
10:25
KB 1
Kastrup BK 1
303078 10:50 Tårnby FF 1 KB 2 1
10:50
Tårnby FF 1
KB 2
303079 10:50 Kastrup BK 1 BK Frem 1 1
10:50
Kastrup BK 1
BK Frem 1
303080 11:15 KB 2 Fremad Amager 1 1
11:15
KB 2
Fremad Amager 1
303081 11:15 BK Frem 1 KB 1 1
11:15
BK Frem 1
KB 1
303082 11:40 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1 1
11:40
Tårnby FF 1
Kastrup BK 1
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
303083 10:00 Kastrup BK 1 AB Tårnby 1
10:00
Kastrup BK 1
AB Tårnby 1
303084 10:00 KB 2 B 1908 1
10:00
KB 2
B 1908 1
303161 10:25 Kastrup BK 1 Ørestad IF 1
10:25
Kastrup BK 1
Ørestad IF 1
303162 10:25 B 1908 1 BK Frem 1
10:25
B 1908 1
BK Frem 1
303163 10:50 Ørestad IF 1 KB 2
10:50
Ørestad IF 1
KB 2
303164 10:50 BK Frem 1 AB Tårnby 1
10:50
BK Frem 1
AB Tårnby 1
303165 11:15 KB 2 Kastrup BK 1
11:15
KB 2
Kastrup BK 1
303166 11:15 AB Tårnby 1 B 1908 1
11:15
AB Tårnby 1
B 1908 1
303167 11:40 Ørestad IF 1 BK Frem 1
11:40
Ørestad IF 1
BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
303168 10:00 Fremad Amager 1 KB 1
10:00
Fremad Amager 1
KB 1
303169 10:00 BK Hellas 1 Tårnby FF 1
10:00
BK Hellas 1
Tårnby FF 1
303170 10:25 Fremad Amager 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
1
10:25
Fremad Amager 1
FA 2000 1
303171 10:25 Tårnby FF 1 Oversidder
10:25
Tårnby FF 1
Oversidder
303172 10:50 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
BK Hellas 1 1
10:50
FA 2000 1
BK Hellas 1
303173 10:50 Oversidder KB 1
10:50
Oversidder
KB 1
303174 11:15 BK Hellas 1 Fremad Amager 1
11:15
BK Hellas 1
Fremad Amager 1
303175 11:15 KB 1 Tårnby FF 1
11:15
KB 1
Tårnby FF 1
303176 11:40 FA 2000 1 Oversidder
11:40
FA 2000 1
Oversidder
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
303186 14:30 BK Frem 1 Tårnby FF 1
14:30
BK Frem 1
Tårnby FF 1
303187 14:30 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1
14:30
AB Tårnby 1
Fremad Amager 1
303188 14:55 BK Frem 1 FA 2000 1
14:55
BK Frem 1
FA 2000 1
303189 14:55 Fremad Amager 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
1
14:55
Fremad Amager 1
KB 1
303190 15:20 FA 2000 1 AB Tårnby 1
15:20
FA 2000 1
AB Tårnby 1
303281 15:20 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 1
15:20
KB 1
Tårnby FF 1
303282 15:45 AB Tårnby 1 BK Frem 1
15:45
AB Tårnby 1
BK Frem 1
303283 15:45 Tårnby FF 1 Fremad Amager 1
15:45
Tårnby FF 1
Fremad Amager 1
303284 16:10 FA 2000 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
1
16:10
FA 2000 1
KB 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
303177 10:00 B 1908 1 Oversidder
10:00
B 1908 1
Oversidder
303178 10:00 BK Hellas 1 Kastrup BK 1
10:00
BK Hellas 1
Kastrup BK 1
303179 10:25 B 1908 1 KB 2
10:25
B 1908 1
KB 2
303180 10:25 Kastrup BK 1 Ørestad IF 1
10:25
Kastrup BK 1
Ørestad IF 1
303181 10:50 KB 2 BK Hellas 1
10:50
KB 2
BK Hellas 1
303182 10:50 Ørestad IF 1 Oversidder
10:50
Ørestad IF 1
Oversidder
303183 11:15 BK Hellas 1 B 1908 1
11:15
BK Hellas 1
B 1908 1
303184 11:15 Oversidder Kastrup BK 1
11:15
Oversidder
Kastrup BK 1
303185 11:40 KB 2 Ørestad IF 1
11:40
KB 2
Ørestad IF 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
303285 10:00 B 1908 1 Tårnby FF 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:00
B 1908 1
Tårnby FF 1
303286 10:00 KB 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:00
KB 1
AB Tårnby 1
303287 10:25 B 1908 1 Ørestad IF 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:25
B 1908 1
Ørestad IF 1
303288 10:25 AB Tårnby 1 BK Hellas 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:25
AB Tårnby 1
BK Hellas 1
303289 10:50 Ørestad IF 1 KB 1 Gemmas 5-mandsbane 2
10:50
Ørestad IF 1
KB 1
303290 10:50 BK Hellas 1 Tårnby FF 1 Gemmas 5-mandsbane 3
10:50
BK Hellas 1
Tårnby FF 1
303291 11:15 KB 1 B 1908 1 Gemmas 5-mandsbane 2
11:15
KB 1
B 1908 1
303292 11:15 Tårnby FF 1 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 3
11:15
Tårnby FF 1
AB Tårnby 1
303293 11:40 Ørestad IF 1 BK Hellas 1 Gemmas 5-mandsbane 1
11:40
Ørestad IF 1
BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
303294 12:15 Fremad Amager 1 Oversidder 1
12:15
Fremad Amager 1
Oversidder
303295 12:15 FA 2000 1 KB 2 1
12:15
FA 2000 1
KB 2
303296 12:40 Fremad Amager 1 Kastrup BK 1 1
12:40
Fremad Amager 1
Kastrup BK 1
303297 12:40 KB 2 BK Frem 1 1
12:40
KB 2
BK Frem 1
303298 13:05 Kastrup BK 1 FA 2000 1 1
13:05
Kastrup BK 1
FA 2000 1
303299 13:05 BK Frem 1 Oversidder 1
13:05
BK Frem 1
Oversidder
303300 13:30 FA 2000 1 Fremad Amager 1 1
13:30
FA 2000 1
Fremad Amager 1
303301 13:30 Oversidder KB 2 1
13:30
Oversidder
KB 2
303302 13:55 Kastrup BK 1 BK Frem 1 1
13:55
Kastrup BK 1
BK Frem 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind