MENU

U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
292064 Kl. 10:00 BK.Skjold 4 BK Hellas 1
292065 Kl. 10:00 BK Frem 1 Vanløse IF 3
292066 Kl. 10:25 BK.Skjold 4 Fremad Valby 2
292067 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Valby BK 1
292068 Kl. 10:50 Fremad Valby 2 BK Frem 1
292069 Kl. 10:50 Valby BK 1 BK Hellas 1
292070 Kl. 11:15 BK Frem 1 BK.Skjold 4
292071 Kl. 11:15 BK Hellas 1 Vanløse IF 3
292072 Kl. 11:40 Fremad Valby 2 Valby BK 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Enghavevej 90 2450 København SV
292073 Kl. 12:15 KB 7 BK Vestia 2 Bane 1A
292074 Kl. 12:15 KB 8 Hvidovre IF 3 Bane 1A
292075 Kl. 12:40 KB 7 Vanløse IF 4 Bane 1A
292076 Kl. 12:40 Hvidovre IF 3 B 1908 2 Bane 1A
292077 Kl. 13:05 Vanløse IF 4 KB 8 Bane 1A
292078 Kl. 13:05 B 1908 2 BK Vestia 2 Bane 1A
292079 Kl. 13:30 KB 8 KB 7 Bane 1A
292080 Kl. 13:30 BK Vestia 2 Hvidovre IF 3 Bane 1A
292081 Kl. 13:55 Vanløse IF 4 B 1908 2 Bane 2A
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Kunst 6 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
292082 Kl. 12:15 BK.Skjold 4 Vanløse IF 3 Kunst 6
292083 Kl. 12:15 Vanløse IF 4 Hvidovre IF 3
292091 Kl. 12:15 Fremad Valby 2 BK Vestia 2
292113 Kl. 12:15 B 1908 2 KB 8 1
292114 Kl. 12:40 Fremad Valby 2 BK Hellas 1
292115 Kl. 12:40 KB 8 BK Frem 1
292084 Kl. 12:40 BK.Skjold 4 Valby BK 1
292085 Kl. 12:40 Hvidovre IF 3 KB 7
292086 Kl. 13:05 Valby BK 1 Vanløse IF 4
292087 Kl. 13:05 KB 7 Vanløse IF 3
292116 Kl. 13:05 BK Hellas 1 B 1908 2
292117 Kl. 13:05 BK Frem 1 BK Vestia 2
292118 Kl. 13:30 B 1908 2 Fremad Valby 2 1
292119 Kl. 13:30 BK Vestia 2 KB 8
292088 Kl. 13:30 Vanløse IF 4 BK.Skjold 4
292089 Kl. 13:30 Vanløse IF 3 Hvidovre IF 3
292090 Kl. 13:55 Valby BK 1 KB 7
292120 Kl. 13:55 BK Hellas 1 BK Frem 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
292121 Kl. 14:30 BK Frem 1 Vanløse IF 4 1
292122 Kl. 14:30 B 1908 2 BK.Skjold 4 1
292123 Kl. 14:55 BK Frem 1 Valby BK 1 1
292124 Kl. 14:55 BK.Skjold 4 BK Vestia 2 1
292125 Kl. 15:20 Valby BK 1 B 1908 2 1
292126 Kl. 15:20 BK Vestia 2 Vanløse IF 4 1
292127 Kl. 15:45 B 1908 2 BK Frem 1 1
292128 Kl. 15:45 Vanløse IF 4 BK.Skjold 4 1
292129 Kl. 16:10 Valby BK 1 BK Vestia 2 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
292130 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 KB 8
292131 Kl. 10:00 KB 7 BK Hellas 1 1
292132 Kl. 10:25 Fremad Valby 2 Vanløse IF 3
292133 Kl. 10:25 BK Hellas 1 Hvidovre IF 3 1
292134 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 KB 7 1
292135 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 KB 8 1
292136 Kl. 11:15 KB 7 Fremad Valby 2 1
292137 Kl. 11:15 KB 8 BK Hellas 1 1
292138 Kl. 11:40 Vanløse IF 3 Hvidovre IF 3 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
292154 Kl. 12:15 BK Vestia 2 BK Hellas 1
292155 Kl. 12:15 Vanløse IF 4 Fremad Valby 2
292156 Kl. 12:40 BK Vestia 2 Vanløse IF 3
292157 Kl. 12:40 Fremad Valby 2 KB 8
292158 Kl. 13:05 Vanløse IF 3 Vanløse IF 4
292159 Kl. 13:05 KB 8 BK Hellas 1
292160 Kl. 13:30 Vanløse IF 4 BK Vestia 2
292195 Kl. 13:30 BK Hellas 1 Fremad Valby 2
292196 Kl. 13:55 Vanløse IF 3 KB 8
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
292139 Kl. 12:15 BK.Skjold 4 Hvidovre IF 3 Bane 4
292140 Kl. 12:15 KB 7 BK Frem 1 Bane 4
292141 Kl. 12:40 BK.Skjold 4 B 1908 2 Bane 4
292142 Kl. 12:40 BK Frem 1 Valby BK 1 Bane 4
292143 Kl. 13:05 B 1908 2 KB 7 Bane 4
292150 Kl. 13:05 Valby BK 1 Hvidovre IF 3 Bane 4
292151 Kl. 13:30 KB 7 BK.Skjold 4 Bane 4
292152 Kl. 13:30 Hvidovre IF 3 BK Frem 1 Bane 4
292153 Kl. 13:55 B 1908 2 Valby BK 1 Bane 4
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
292197 Kl. 12:15 BK.Skjold 4 BK Hellas 1
292198 Kl. 12:15 KB 8 Vanløse IF 4
292199 Kl. 12:40 BK.Skjold 4 Valby BK 1
292200 Kl. 12:40 Vanløse IF 4 KB 7
292233 Kl. 13:05 Valby BK 1 KB 8
292234 Kl. 13:05 KB 7 BK Hellas 1
292235 Kl. 13:30 KB 8 BK.Skjold 4
292236 Kl. 13:30 BK Hellas 1 Vanløse IF 4
292238 Kl. 13:55 Valby BK 1 KB 7
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
292239 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 Hvidovre IF 3
292240 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 B 1908 2
292241 Kl. 10:25 Fremad Valby 2 BK Frem 1
292242 Kl. 10:25 B 1908 2 BK Vestia 2 1
292243 Kl. 10:50 BK Frem 1 Vanløse IF 3
292244 Kl. 10:50 BK Vestia 2 Hvidovre IF 3
292245 Kl. 11:15 Vanløse IF 3 Fremad Valby 2
292246 Kl. 11:15 Hvidovre IF 3 B 1908 2
292247 Kl. 11:40 BK Frem 1 BK Vestia 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind