U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
289694 10:00 FA 2000 1 Sundby BK 1 Kunst 8
10:00
FA 2000 1
Sundby BK 1
289695 10:00 Dragør BK 1 Oversidder Kunst 8
10:00
Dragør BK 1
Oversidder
289696 10:25 FA 2000 1 BK Hekla 1 Kunst 8
10:25
FA 2000 1
BK Hekla 1
289707 10:25 Oversidder Ørestad IF 1 Kunst 8
10:25
Oversidder
Ørestad IF 1
289708 10:50 BK Hekla 1 Dragør BK 1 Kunst 8
10:50
BK Hekla 1
Dragør BK 1
289731 10:50 Ørestad IF 1 Sundby BK 1 Kunst 8
10:50
Ørestad IF 1
Sundby BK 1
289733 11:15 Dragør BK 1 FA 2000 1 Kunst 8
11:15
Dragør BK 1
FA 2000 1
289734 11:15 Sundby BK 1 Oversidder Kunst 8
11:15
Sundby BK 1
Oversidder
289735 11:40 BK Hekla 1 Ørestad IF 1 Kunst 8
11:40
BK Hekla 1
Ørestad IF 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Enghavevej 90 2450 København SV
289736 10:00 KB 2 BK Vestia 1 Bane 1A
10:00
KB 2
BK Vestia 1
289737 10:00 KB 1 Hvidovre IF 1 Bane 1A
10:00
KB 1
Hvidovre IF 1
289738 10:25 KB 2 Fremad Valby 1 Bane 1A
10:25
KB 2
Fremad Valby 1
289739 10:25 Hvidovre IF 1 AC Amager Academy Bane 1A
10:25
Hvidovre IF 1
AC Amager Academy
289740 10:50 Fremad Valby 1 KB 1 Bane 1A
10:50
Fremad Valby 1
KB 1
289741 10:50 AC Amager Academy BK Vestia 1 Bane 1A
10:50
AC Amager Academy
BK Vestia 1
289742 11:15 KB 1 KB 2 Bane 1A
11:15
KB 1
KB 2
289743 11:15 BK Vestia 1 Hvidovre IF 1 Bane 1A
11:15
BK Vestia 1
Hvidovre IF 1
289744 11:40 Fremad Valby 1 AC Amager Academy Bane 1A
11:40
Fremad Valby 1
AC Amager Academy
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
289745 10:00 FA 2000 1 Oversidder
10:00
FA 2000 1
Oversidder
289746 10:00 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 1
10:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
289755 10:00 BK Hekla 1 BK Vestia 1
10:00
BK Hekla 1
BK Vestia 1
289756 10:00 AC Amager Academy KB 1 Kunst 6
10:00
AC Amager Academy
KB 1
289757 10:25 BK Hekla 1 Sundby BK 1
10:25
BK Hekla 1
Sundby BK 1
289758 10:25 KB 1 Dragør BK 1
10:25
KB 1
Dragør BK 1
289747 10:25 FA 2000 1 Ørestad IF 1
10:25
FA 2000 1
Ørestad IF 1
289748 10:25 Hvidovre IF 1 KB 2
10:25
Hvidovre IF 1
KB 2
289749 10:50 Ørestad IF 1 Fremad Valby 1
10:50
Ørestad IF 1
Fremad Valby 1
289750 10:50 KB 2 Oversidder
10:50
KB 2
Oversidder
289759 10:50 Sundby BK 1 AC Amager Academy
10:50
Sundby BK 1
AC Amager Academy
289760 10:50 Dragør BK 1 BK Vestia 1
10:50
Dragør BK 1
BK Vestia 1
289761 11:15 AC Amager Academy BK Hekla 1
11:15
AC Amager Academy
BK Hekla 1
289762 11:15 BK Vestia 1 KB 1
11:15
BK Vestia 1
KB 1
289751 11:15 Fremad Valby 1 FA 2000 1
11:15
Fremad Valby 1
FA 2000 1
289752 11:15 Oversidder Hvidovre IF 1
11:15
Oversidder
Hvidovre IF 1
289754 11:40 Ørestad IF 1 KB 2
11:40
Ørestad IF 1
KB 2
289763 11:40 Sundby BK 1 Dragør BK 1
11:40
Sundby BK 1
Dragør BK 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
289764 12:15 Dragør BK 1 Fremad Valby 1
12:15
Dragør BK 1
Fremad Valby 1
289765 12:15 AC Amager Academy FA 2000 1
12:15
AC Amager Academy
FA 2000 1
289766 12:40 Dragør BK 1 Ørestad IF 1
12:40
Dragør BK 1
Ørestad IF 1
289767 12:40 FA 2000 1 BK Vestia 1
12:40
FA 2000 1
BK Vestia 1
289771 13:00 Fremad Valby 1 FA 2000 1
13:00
Fremad Valby 1
FA 2000 1
289768 13:05 Ørestad IF 1 AC Amager Academy
13:05
Ørestad IF 1
AC Amager Academy
289769 13:05 BK Vestia 1 Fremad Valby 1
13:05
BK Vestia 1
Fremad Valby 1
289770 13:30 AC Amager Academy Dragør BK 1
13:30
AC Amager Academy
Dragør BK 1
289772 13:55 Ørestad IF 1 BK Vestia 1
13:55
Ørestad IF 1
BK Vestia 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
289773 12:15 BK Hekla 1 KB 1 Kunst 5 mands 2A
12:15
BK Hekla 1
KB 1
289774 12:15 KB 2 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
12:15
KB 2
Sundby BK 1
289775 12:40 BK Hekla 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
12:40
BK Hekla 1
Oversidder
289776 12:40 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1 Kunst 5 mands 2B
12:40
Sundby BK 1
Hvidovre IF 1
289777 13:05 Oversidder KB 2 Kunst 5 mands 2A
13:05
Oversidder
KB 2
289778 13:05 Hvidovre IF 1 KB 1 Kunst 5 mands 2B
13:05
Hvidovre IF 1
KB 1
289779 13:30 KB 2 BK Hekla 1 Kunst 5 mands 2A
13:30
KB 2
BK Hekla 1
289780 13:30 KB 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
13:30
KB 1
Sundby BK 1
289781 13:55 Oversidder Hvidovre IF 1 Kunst 5 mands 2A
13:55
Oversidder
Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 8 Artillerivej 190 2300 København S
289791 10:00 BK Vestia 1 Sundby BK 1 Bane 8
10:00
BK Vestia 1
Sundby BK 1
289792 10:00 Fremad Valby 1 BK Hekla 1 Bane 7
10:00
Fremad Valby 1
BK Hekla 1
289793 10:25 BK Vestia 1 Oversidder Bane 8
10:25
BK Vestia 1
Oversidder
289794 10:25 BK Hekla 1 KB 1 Bane 7
10:25
BK Hekla 1
KB 1
289795 10:50 Oversidder Fremad Valby 1 Bane 8
10:50
Oversidder
Fremad Valby 1
289796 10:50 KB 1 Sundby BK 1 Bane 7
10:50
KB 1
Sundby BK 1
289797 11:15 Fremad Valby 1 BK Vestia 1 Bane 7
11:15
Fremad Valby 1
BK Vestia 1
289798 11:15 Sundby BK 1 BK Hekla 1 Bane 8
11:15
Sundby BK 1
BK Hekla 1
289799 11:40 Oversidder KB 1 Bane 5
11:40
Oversidder
KB 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
289782 10:00 FA 2000 1 Hvidovre IF 1 Bane 3
10:00
FA 2000 1
Hvidovre IF 1
289783 10:00 KB 2 Dragør BK 1 Bane 3
10:00
KB 2
Dragør BK 1
289784 10:25 FA 2000 1 AC Amager Academy Bane 3
10:25
FA 2000 1
AC Amager Academy
289785 10:25 Dragør BK 1 Ørestad IF 1 Bane 3
10:25
Dragør BK 1
Ørestad IF 1
289786 10:50 AC Amager Academy KB 2 Bane 3
10:50
AC Amager Academy
KB 2
289787 10:50 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 1 Bane 3
10:50
Ørestad IF 1
Hvidovre IF 1
289788 11:15 KB 2 FA 2000 1 Bane 3
11:15
KB 2
FA 2000 1
289789 11:15 Hvidovre IF 1 Dragør BK 1 Bane 3
11:15
Hvidovre IF 1
Dragør BK 1
289790 11:40 AC Amager Academy Ørestad IF 1 Bane 3
11:40
AC Amager Academy
Ørestad IF 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
289809 14:30 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
14:30
BK Hekla 1
Hvidovre IF 1
289810 14:30 Oversidder AC Amager Academy
14:30
Oversidder
AC Amager Academy
289811 14:55 BK Hekla 1 Dragør BK 1
14:55
BK Hekla 1
Dragør BK 1
289812 14:55 AC Amager Academy BK Vestia 1
14:55
AC Amager Academy
BK Vestia 1
289813 15:20 Dragør BK 1 Oversidder
15:20
Dragør BK 1
Oversidder
289814 15:20 BK Vestia 1 Hvidovre IF 1
15:20
BK Vestia 1
Hvidovre IF 1
289815 15:45 Oversidder BK Hekla 1
15:45
Oversidder
BK Hekla 1
289816 15:45 Hvidovre IF 1 AC Amager Academy
15:45
Hvidovre IF 1
AC Amager Academy
289817 16:10 Dragør BK 1 BK Vestia 1
16:10
Dragør BK 1
BK Vestia 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
289800 12:30 FA 2000 1 Sundby BK 1 Kalvebod Fælled Skole
12:30
FA 2000 1
Sundby BK 1
289801 12:30 KB 1 Fremad Valby 1 Kalvebod Fælled Skole
12:30
KB 1
Fremad Valby 1
289802 12:55 FA 2000 1 Ørestad IF 1 Kalvebod Fælled Skole
12:55
FA 2000 1
Ørestad IF 1
289803 12:55 Fremad Valby 1 KB 2 Kalvebod Fælled Skole
12:55
Fremad Valby 1
KB 2
289804 13:20 Ørestad IF 1 KB 1 Kalvebod Fælled Skole
13:20
Ørestad IF 1
KB 1
289805 13:20 KB 2 Sundby BK 1 Kalvebod Fælled Skole
13:20
KB 2
Sundby BK 1
289806 13:45 KB 1 FA 2000 1 Kalvebod Fælled Skole
13:45
KB 1
FA 2000 1
289807 13:45 Sundby BK 1 Fremad Valby 1 Kalvebod Fælled Skole
13:45
Sundby BK 1
Fremad Valby 1
289808 14:10 Ørestad IF 1 KB 2 Kalvebod Fælled Skole
14:10
Ørestad IF 1
KB 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind