Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. okt 2021
12:00
Dragør Boldklub
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:00
Boldklubben Frem
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
10:00
Boldklubben 1908
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
11:30
BK Union
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
21. nov 2021
15:30
HIK
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
10:00
Boldklubben 1908
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
10:00
Dragør BK (1)
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
10:00
Nørrebro United
Boldklubben Union
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:00
Boldklubben Frem
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2021
10:30
HIK
Brønshøj BK (1)
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
10:00
HIK (1)
Herfølge BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2021
14:00
B93
LSF
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
12:00
B 1908
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
08. jan 2022
10:00
B 1908
Ishøj IF
|
|||||||||||||||||||
09. jan 2022
11:30
B93
Herlufsholm GF
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2022
10:00
HIK
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
13:15
Bk. Hekla
GVI
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:00
HIK
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2022
14:00
Dragør BK
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
12:00
Fix
KB (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
11:30
B93
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
30. jan 2022
14:00
FA 2000
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
11:30
Nørrebro United
Stenlille IF
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2022
15:00
B93
B 1908
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
11:30
Boldklubben 1908
Brønshøj Boldklub
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
12:00
FA 2000
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
13:30
Boldklubben Hekla
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2022
17:30
Hellerup Idræts Klub
Frederiksberg Boldklub
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2022
19:00
Boldklubben 1908
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
13. feb 2022
12:00
FA 2000
Roskilde Boldklub
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
Nørrebro United
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
12:00
FA 2000
HIK
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
12:00
FA 2000 (1)
GVI
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
13:30
HIK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
11:30
B93
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
10:00
FA 2000
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
16:30
BK Frem
BK Avarta (1)
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
11:30
B93
Køge BK (1)
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
11:00
BK Union
BK Union
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
Dragør BK
Kastrup
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
GVI
HIK
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
14:00
B 1908
Valby
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
BK Union
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
B 1908
FB
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
10:00
BK Frem
Kastrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:00
B93
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
10:00
BK Union
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
10:00
FA 2000
B93
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
13:00
B93
B 1903 (1)
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:00
AB Tårnby (1)
BK Olympic
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:45
AB Tårnby
HIK
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:00
Hvidovre IF (1)
KB
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
17:00
Dragør BK
Albertslund BS 72 (1)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2022
12:00
AB Tårnby
Hekla (1)
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2022
14:45
B 1903
Vanløse (1)
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
15:30
HIK
B93
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
13:30
Jægersborg BK
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
16:00
B93
Roskilde Boldklub
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2022
14:00
FA 2000
GFA (1)
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2022
12:00
AB Tårnby
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2022
10:00
BK Frem
Virum-Sorgenfri BK (1)
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
10:00
HIK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
11:30
Hellas
Køge Nord FC
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:15
B 1903
HIK
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
Dragør BK
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2022
11:00
Skjold
AB
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2022
10:00
BK Frem
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
10:00
Hellas
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
07. jan 2023
13:00
B 1903
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
14. jan 2023
14:30
HIK
FC Holte (1)
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2023
10:00
HIK
Solrød FC
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
10:00
HIK
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
11:30
Hellas
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:30
AB Tårnby
Sundby Bk. (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
10:00
HIK
Fremad Amager (1)
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
10:00
Dragør BK
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
13:00
Hellas
Taastrup FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2023
11:30
HIK
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
14:00
HIK
Brøndbyernes IF (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
FA 2000
AB
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
16:00
B93
KFUM BK, Roskilde (1)
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
10:00
HIK
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
13:30
BK Frem
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2023
16:30
BK Frem
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
12:00
FA 2000
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
12:00
Hellas
BK Frem
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
BK Frem
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
14:00
Fremad Amager
Valby
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
12:00
AB Tårnby (2)
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
12:00
FA 2000 (2)
Nykøbing FC
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2023
10:00
Brønshøj BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:45
B 1903 (2)
HIK (2)
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2023
12:00
Fremad Amager (2)
Ringsted IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
17:30
HIK (3)
Brøndbyernes IF (2)
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:45
B 1903 (3)
FC Holte (2)
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:30
Fremad Amager (3)
Fremad Amager (4)
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2023
18:00
Dragør BK (3)
B 1903 (4)
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
17:00
B 1903 (5)
AFA Copenhagen
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
12:00
FA 2000 (3)
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
12:30
Brønshøj BK (3)
Østerbro IF (1)
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
B.93 (6)
B 1903 (6)
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:45
Østerbro IF (2)
Brøndbyernes IF (3)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
11:00
Fremad Amager 1 (3)
FA 2000 (9)
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2023
15:00
B 1903 (7)
Herfølge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
16:00
B 1903 (9)
FA 2000 (10)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:00
HIK (4)
FC Holte (4)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
B.93 (1)
GFA (2)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
FA 2000 (5)
Roskilde Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
10:00
FA 2000 (12)
Hareskov IF
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
10:00
FA 2000 (7)
FA 2000 (8)
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2023
12:00
Østerbro IF (5)
Brønshøj BK (5)
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
15:30
Hekla (2)
Sundby Bk. (2)
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
B.93 (2)
Dragør BK (4)
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
12:00
FA 2000 (6)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
10:00
B 1903 (8)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
12:00
Fremad Amager 1 (1)
Brønshøj/Fix (1)
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:00
FA 2000
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
B.93 (3)
FC Rudersdal (1)
|
|||||||||||||||||||
06. jan
11:30
HIK (6)
Lundtofte Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
07. jan
12:00
FA 2000 (13)
Hillerød Fodbold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. jan
14:00
Fremad Amager 1 (4)
FC Holte (3)
|
|||||||||||||||||||
07. jan
15:00
B 1903 (12)
Husum Bk (2)
|
|||||||||||||||||||
13. jan
09:30
Vanløse (2)
Stenløse BK
UHHT
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:00
Skovshoved IF (2)
HIK (9)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
B.93 (4)
FA 2000 (4)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
16:00
HIK (7)
Hillerød Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
Sundby Bk.
KB
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
Fremad Amager 1 (2)
Glostrup FK
|
|||||||||||||||||||
21. jan
15:00
B 1903 (13)
Husum Bk (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jan
15:00
B 1903 (14)
Farum BK (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:30
Vanløse (3)
BK Avarta (2)
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
B.93 (5)
KFUM BK, Roskilde (2)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
12:00
FA 2000 (14)
Farum BK (1)
|
|||||||||||||||||||
04. feb
13:00
B.93 (7)
FC Rudersdal (2)
|
|||||||||||||||||||
11. feb
12:30
Brønshøj/Fix (2)
KB (3)
|
|||||||||||||||||||
18. feb
12:00
FA 2000
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
24. feb
11:30
Østerbro IF (6)
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
14:00
FA 2000 (15)
Lundtofte Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
16:30
B 1903 (10)
HIK (5)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:00
HIK (8)
Hvidovre IF (5)
|
|||||||||||||||||||
25. feb
12:30
Skovshoved IF (1)
FC Rudersdal (3)
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:00
B 1903 (11)
FC Holte (5)
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
B.93 (8)
KB (4)
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
FA 2000 (17)
Bara GIF, sverige
|
|||||||||||||||||||
24. mar
13:59
B.93 (9)
Hillerød Fodbold (3)
|
|||||||||||||||||||
01. apr
10:00
B 1903
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
06. apr
10:00
FA 2000 (19)
Ølstykke FC (4)
|
|||||||||||||||||||
06. apr
16:30
Hvidovre IF (3)
Hvidovre IF (4)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. apr
12:00
B.93
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Fremad Amager (5)
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FA 2000 (20)
Hvidovre IF (6)
|
|||||||||||||||||||
22. jun
11:00
Husum Bk (4)
Ølstykke FC (5)
|
|||||||||||||||||||
23. jun
11:00
HIK (10)
Virum-Sorgenfri BK (3)
|
|||||||||||||||||||
25. jun
16:30
Hvidovre IF (7)
Hvidovre IF (8)
|