Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. nov 2021
13:40
Brøndby Strand IK
Albertslund IF (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:50
Høje Tåstrup IF (2)
3
Holbæk B&I (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:00
Oversidder
Brøndby Strand IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:10
Albertslund IF (1)
Høje Tåstrup IF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:20
Holbæk B&I (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:30
Brøndby Strand IK
1
Høje Tåstrup IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:40
Oversidder
Albertslund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
14:50
Holbæk B&I (2)
4
Brøndby Strand IK
5
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:00
Høje Tåstrup IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:10
Albertslund IF (1)
Holbæk B&I (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:20
Albertslund IF (1)
6
Brøndby Strand IK
0
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:30
Holbæk B&I (2)
2
Høje Tåstrup IF (2)
7
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:40
Brøndby Strand IK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
12:50
Høje Tåstrup IF (2)
6
Albertslund IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:00
Oversidder
Holbæk B&I (2)
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:10
Høje Tåstrup IF (2)
5
Brøndby Strand IK
1
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:20
Albertslund IF (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:30
Brøndby Strand IK
0
Holbæk B&I (2)
3
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:40
Oversidder
Høje Tåstrup IF (2)
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2021
13:50
Holbæk B&I (2)
5
Albertslund IF (1)
3
|
Indledende: 30 hold.
B = 8 hold bliver i B rækken, 2 hold rykker til i C rækken til mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
C = 7 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 22 eller 23. januar 2022
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.