Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2021
18:30
Søften/Korsholm
3
Hadsund/Terndrup/Bælum
2
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:00
Hammel GF
3
Aars IK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:15
Hornbæk SF
9
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:30
Aars IK
1
Søften/Korsholm
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
11:15
Hammel GF
1
Hornbæk SF
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
13:30
Søften/Korsholm
3
Hadsten SK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:15
Søften/Korsholm
Hornbæk SF
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
11:00
Aars IK
2
Hornbæk SF
5
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
18:00
Søften/Korsholm
0
Hammel GF
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:00
Aars IK
1
Hammel GF
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
19:00
Hadsund/Terndrup/Bælum
2
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
19:00
Hadsten SK
1
Hornbæk SF
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
15:00
Hadsund/Terndrup/Bælum
5
Søften/Korsholm
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:15
Hadsten SK
5
Aars IK
3
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
17:45
Aars IK
2
Hadsund/Terndrup/Bælum
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Hammel GF
6
Hadsten SK
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:30
Søften/Korsholm
5
Aars IK
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
11:10
Hornbæk SF
Hadsund/Terndrup/Bælum
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:15
Hadsten SK
2
Hammel GF
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
10:00
Hornbæk SF
2
Hammel GF
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
13:15
Hadsten SK
1
Søften/Korsholm
7
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
Hadsund/Terndrup/Bælum
7
Aars IK
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:00
Hadsund/Terndrup/Bælum
2
Hornbæk SF
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:30
Aars IK
Hadsten SK
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
Hadsund/Terndrup/Bælum
2
Hammel GF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
18:00
Hornbæk SF
8
Søften/Korsholm
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
19:00
Hadsten SK
3
Hadsund/Terndrup/Bælum
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:30
Hammel GF
1
Søften/Korsholm
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
11:15
Hornbæk SF
4
Aars IK
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
19:15
Hammel GF
1
Hadsund/Terndrup/Bælum
1
|
Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2021 til foråret 2022 her.
Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.