U14 Piger Liga 1 (07) forår (2021)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
438756
11-04 2021
12:00 Herlufsholm GF Farum BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
4
11. apr 2021
12:00
Herlufsholm GF
1
Farum BK
4
438757
18-04 2021
10:00 Bk. Hekla/Sundby Greve Fodbold Hekla Park
1
-
2
18. apr 2021
10:00
Bk. Hekla/Sundby
1
Greve Fodbold
2
438759
18-04 2021
10:00 B93 Brøndbyernes IF Kunst, B93
0
-
5
18. apr 2021
10:00
B93
0
Brøndbyernes IF
5
438760
18-04 2021
10:30 Allerød Fodbold Klub FC Helsingør Allerød Idrætspark
5
-
1
18. apr 2021
10:30
Allerød Fodbold Klub
5
FC Helsingør
1
438762
18-04 2021
11:00 Farum BK HB Køge Pigetalent Farum Park
7
-
0
18. apr 2021
11:00
Farum BK
7
HB Køge Pigetalent
0
438758
18-04 2021
11:30 BSF/LSF FA 2000 Ballerup Idrætspark
0
-
2
18. apr 2021
11:30
BSF/LSF
0
FA 2000
2
438761
18-04 2021
12:00 HIK Herlufsholm GF HIK
4
-
2
18. apr 2021
12:00
HIK
4
Herlufsholm GF
2
438346
on21-04 2021
18:30 Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
1
-
1
21. apr 2021
18:30
Greve Fodbold
1
Allerød Fodbold Klub
1
438739
on21-04 2021
18:30 FC Helsingør HIK Helsingør Idrætspark
2
-
3
21. apr 2021
18:30
FC Helsingør
2
HIK
3
438736
on21-04 2021
19:00 HB Køge Pigetalent BSF/LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
21. apr 2021
19:00
HB Køge Pigetalent
2
BSF/LSF
2
438783
24-04 2021
13:00 FC Helsingør Bk. Hekla/Sundby Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
1
24. apr 2021
13:00
FC Helsingør
1
Bk. Hekla/Sundby
1
438763
24-04 2021
14:00 Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center
3
-
0
24. apr 2021
14:00
Greve Fodbold
3
B93
0
438782
25-04 2021
11:00 Farum BK BSF/LSF Farum Park
1
-
2
25. apr 2021
11:00
Farum BK
1
BSF/LSF
2
438784
25-04 2021
11:30 Herlufsholm GF Allerød Fodbold Klub SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
3
25. apr 2021
11:30
Herlufsholm GF
2
Allerød Fodbold Klub
3
438772
25-04 2021
12:00 Brøndbyernes IF FA 2000 Brøndby Stadion
1
-
0
25. apr 2021
12:00
Brøndbyernes IF
1
FA 2000
0
438788
01-05 2021
10:00 Allerød Fodbold Klub HB Køge Pigetalent Allerød Idrætspark
4
-
3
01. maj 2021
10:00
Allerød Fodbold Klub
4
HB Køge Pigetalent
3
438786
01-05 2021
12:00 BSF/LSF Brøndbyernes IF Smørum Idrætscenter
0
-
1
01. maj 2021
12:00
BSF/LSF
0
Brøndbyernes IF
1
438785
02-05 2021
10:00 Bk. Hekla/Sundby Herlufsholm GF Hekla Park
3
-
2
02. maj 2021
10:00
Bk. Hekla/Sundby
3
Herlufsholm GF
2
438787
02-05 2021
12:00 B93 FC Helsingør Kunst, B93
8
-
4
02. maj 2021
12:00
B93
8
FC Helsingør
4
438789
02-05 2021
12:00 FA 2000 Greve Fodbold Jens Jessens Vej
3
-
0
02. maj 2021
12:00
FA 2000
3
Greve Fodbold
0
438790
02-05 2021
12:00 HIK Farum BK HIK
0
-
8
02. maj 2021
12:00
HIK
0
Farum BK
8
438794
08-05 2021
10:30 Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
7
-
1
08. maj 2021
10:30
Farum BK
7
Allerød Fodbold Klub
1
438792
08-05 2021
11:00 HB Køge Pigetalent Bk. Hekla/Sundby Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
08. maj 2021
11:00
HB Køge Pigetalent
2
Bk. Hekla/Sundby
1
461666
09-05 2021
11:30 Herlufsholm GF B93 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
09. maj 2021
11:30
Herlufsholm GF
4
B93
1
438793
09-05 2021
12:00 HIK BSF/LSF HIK
1
-
0
09. maj 2021
12:00
HIK
1
BSF/LSF
0
461755
on12-05 2021
18:30 Allerød Fodbold Klub HIK Allerød Idrætspark
1
-
4
12. maj 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub
1
HIK
4
461753
15-05 2021
12:00 BSF/LSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
5
-
0
15. maj 2021
12:00
BSF/LSF
5
Greve Fodbold
0
438764
16-05 2021
11:00 HB Køge Pigetalent HIK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
6
16. maj 2021
11:00
HB Køge Pigetalent
1
HIK
6
461756
16-05 2021
12:00 FA 2000 Herlufsholm GF Jens Jessens Vej
1
-
2
16. maj 2021
12:00
FA 2000
1
Herlufsholm GF
2
461757
16-05 2021
12:00 Brøndbyernes IF FC Helsingør Brøndby Stadion
7
-
0
16. maj 2021
12:00
Brøndbyernes IF
7
FC Helsingør
0
461752
ma17-05 2021
18:45 Bk. Hekla/Sundby Farum BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
17. maj 2021
18:45
Bk. Hekla/Sundby
0
Farum BK
4
438329
22-05 2021
11:30 Herlufsholm GF BSF/LSF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
2
22. maj 2021
11:30
Herlufsholm GF
2
BSF/LSF
2
438272
22-05 2021
11:30 B93 Bk. Hekla/Sundby Kunst, B93
1
-
3
22. maj 2021
11:30
B93
1
Bk. Hekla/Sundby
3
438271
22-05 2021
11:45 Greve Fodbold Farum BK Greve Idræts Center
0
-
2
22. maj 2021
11:45
Greve Fodbold
0
Farum BK
2
438273
22-05 2021
12:00 FA 2000 Allerød Fodbold Klub Jens Jessens Vej
4
-
0
22. maj 2021
12:00
FA 2000
4
Allerød Fodbold Klub
0
438274
22-05 2021
12:00 Brøndbyernes IF HIK Brøndby Stadion
4
-
1
22. maj 2021
12:00
Brøndbyernes IF
4
HIK
1
438275
22-05 2021
12:00 FC Helsingør HB Køge Pigetalent Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
2
22. maj 2021
12:00
FC Helsingør
1
HB Køge Pigetalent
2
438795
ti25-05 2021
18:30 FC Helsingør FA 2000 Helsingør Idrætspark
0
-
4
25. maj 2021
18:30
FC Helsingør
0
FA 2000
4
438344
on26-05 2021
18:30 HIK Greve Fodbold Gentofte Sportspark Vest
2
-
4
26. maj 2021
18:30
HIK
2
Greve Fodbold
4
438738
on26-05 2021
18:30 Brøndbyernes IF Bk. Hekla/Sundby Brøndby Stadion
2
-
0
26. maj 2021
18:30
Brøndbyernes IF
2
Bk. Hekla/Sundby
0
461759
29-05 2021
11:00 HB Køge Pigetalent FA 2000 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
4
29. maj 2021
11:00
HB Køge Pigetalent
2
FA 2000
4
461760
30-05 2021
10:00 Allerød Fodbold Klub BSF/LSF Allerød Idrætspark
1
-
0
30. maj 2021
10:00
Allerød Fodbold Klub
1
BSF/LSF
0
461761
30-05 2021
10:00 HIK Bk. Hekla/Sundby HIK
7
-
2
30. maj 2021
10:00
HIK
7
Bk. Hekla/Sundby
2
461763
30-05 2021
10:00 FC Helsingør Greve Fodbold Helsingør Idrætspark Kunst
2
-
3
30. maj 2021
10:00
FC Helsingør
2
Greve Fodbold
3
461762
30-05 2021
11:00 Farum BK B93 Farum Park
7
-
0
30. maj 2021
11:00
Farum BK
7
B93
0
461764
30-05 2021
11:30 Herlufsholm GF Brøndbyernes IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
2
30. maj 2021
11:30
Herlufsholm GF
1
Brøndbyernes IF
2
438341
on02-06 2021
17:30 Bk. Hekla/Sundby FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
02. jun 2021
17:30
Bk. Hekla/Sundby
1
FA 2000
2
438345
on02-06 2021
17:30 Farum BK FC Helsingør Farum Park
6
-
2
02. jun 2021
17:30
Farum BK
6
FC Helsingør
2
438791
on02-06 2021
18:30 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
0
-
3
02. jun 2021
18:30
Greve Fodbold
0
Brøndbyernes IF
3
438340
to03-06 2021
18:30 HB Køge Pigetalent Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
03. jun 2021
18:30
HB Køge Pigetalent
2
Herlufsholm GF
2
438342
to03-06 2021
18:30 BSF/LSF B93 Smørum Idrætscenter
4
-
0
03. jun 2021
18:30
BSF/LSF
4
B93
0
438343
on09-06 2021
18:30 Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark
2
-
6
09. jun 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub
2
Brøndbyernes IF
6
438737
on09-06 2021
18:30 FA 2000 B93 Jens Jessens Vej
2
-
2
09. jun 2021
18:30
FA 2000
2
B93
2
461769
12-06 2021
10:00 FA 2000 Farum BK Jens Jessens Vej
0
-
3
12. jun 2021
10:00
FA 2000
0
Farum BK
3
461767
12-06 2021
12:00 FC Helsingør BSF/LSF Helsingør Idrætspark
1
-
2
12. jun 2021
12:00
FC Helsingør
1
BSF/LSF
2
461765
12-06 2021
13:00 Greve Fodbold Herlufsholm GF Greve Idræts Center
0
-
3
12. jun 2021
13:00
Greve Fodbold
0
Herlufsholm GF
3
461770
13-06 2021
12:00 Brøndbyernes IF HB Køge Pigetalent Brøndby Stadion
5
-
0
13. jun 2021
12:00
Brøndbyernes IF
5
HB Køge Pigetalent
0
461768
ma14-06 2021
19:00 B93 HIK Kunst, B93
0
-
2
14. jun 2021
19:00
B93
0
HIK
2
461766
on16-06 2021
18:45 Bk. Hekla/Sundby Allerød Fodbold Klub Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
16. jun 2021
18:45
Bk. Hekla/Sundby
0
Allerød Fodbold Klub
2
461754
on16-06 2021
19:00 B93 HB Køge Pigetalent Kunst, B93
2
-
3
16. jun 2021
19:00
B93
2
HB Køge Pigetalent
3
461774
to17-06 2021
16:30 FA 2000 HIK Jens Jessens Vej
4
-
2
17. jun 2021
16:30
FA 2000
4
HIK
2
461771
20-06 2021
10:00 HB Køge Pigetalent Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
20. jun 2021
10:00
HB Køge Pigetalent
1
Greve Fodbold
1
461775
20-06 2021
11:00 Farum BK Brøndbyernes IF Farum Park
2
-
1
20. jun 2021
11:00
Farum BK
2
Brøndbyernes IF
1
461776
20-06 2021
11:30 Herlufsholm GF FC Helsingør SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
2
20. jun 2021
11:30
Herlufsholm GF
4
FC Helsingør
2
461772
20-06 2021
12:00 BSF/LSF Bk. Hekla/Sundby Smørum Idrætscenter
6
-
0
20. jun 2021
12:00
BSF/LSF
6
Bk. Hekla/Sundby
0
461773
20-06 2021
12:00 Allerød Fodbold Klub B93 Allerød Idrætspark
4
-
2
20. jun 2021
12:00
Allerød Fodbold Klub
4
B93
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind