|
382411
|
sø28-03 2021
|
13:00
|
|
|
Dronningborg Stadion
|
|
|
|
382407
|
to01-04 2021
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
|
|
|
382415
|
lø03-04 2021
|
16:00
|
|
|
Røddinghus
|
|
|
|
|
382413
|
ma05-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
382414
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
|
|
382412
|
ma05-04 2021
|
13:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
|
382417
|
lø10-04 2021
|
14:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
|
|
382416
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
382418
|
lø10-04 2021
|
16:00
|
|
|
Kunstgræs Liseborg
|
|
|
|
382419
|
sø11-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
383401
|
fr16-04 2021
|
18:30
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
|
|
383399
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
383402
|
lø17-04 2021
|
16:00
|
|
|
Røddinghus
|
|
|
|
383400
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
419262
|
to22-04 2021
|
18:30
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
|
|
419261
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
419889
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Dronningborg Stadion
|
|
|
|
419890
|
sø25-04 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
419892
|
to29-04 2021
|
19:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
419891
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
419893
|
lø01-05 2021
|
16:00
|
|
|
Løvel Stadion
|
|
|
|
419894
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
419897
|
fr07-05 2021
|
19:00
|
|
|
Dronningborg Stadion
|
|
|
|
419898
|
fr07-05 2021
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
|
|
419896
|
lø08-05 2021
|
16:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
419895
|
sø09-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
419961
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
Løvel Stadion
|
|
|
|
419900
|
on12-05 2021
|
18:30
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
419899
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
|
|
419962
|
to13-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
527641
|
lø15-05 2021
|
11:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
419963
|
lø15-05 2021
|
14:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
527630
|
lø15-05 2021
|
14:00
|
|
|
Dronningborg Stadion
|
|
|
|
419964
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
382410
|
to20-05 2021
|
19:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
527644
|
ma24-05 2021
|
11:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
527645
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
|
|
527642
|
ma24-05 2021
|
19:00
|
|
|
Løvel Stadion
|
|
|
|
145814
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
145815
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Dronningborg Kunstgræsbane
|
|
|
|
527661
|
sø30-05 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
145817
|
fr04-06 2021
|
19:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
145818
|
lø05-06 2021
|
11:45
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
145819
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Løvel Stadion
|
|
|
|
145816
|
sø06-06 2021
|
16:00
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
|
527643
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
145821
|
fr11-06 2021
|
18:30
|
|
|
Rørbæk Stadion
|
|
|
|
145822
|
fr11-06 2021
|
19:00
|
|
|
Højslev Stadion
|
|
|
|
145820
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Dronningborg Stadion
|
|
|
|
145823
|
sø13-06 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
382408
|
ma14-06 2021
|
19:00
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
527660
|
on16-06 2021
|
19:00
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
574384
|
lø19-06 2021
|
11:30
|
|
|
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
|
|
|
|
145824
|
sø20-06 2021
|
13:30
|
|
|
Hvam Stadion
|
|
|
|
145825
|
sø20-06 2021
|
13:30
|
|
|
Løvel Stadion
|
|
|
|
574383
|
sø20-06 2021
|
13:30
|
|
|
Liseborgcentret
|
|
|
Nr. 1 rykker op i JS2, nr. 2-3 og de 2 bedste nr. 4 bliver i S1, de 5 dårligste nr. 4 og de 2 bedste nr. 5 spiller play-off, de 5 dårligste nr. 5, samt nr. 6-8 rykker ned i S2. Dette under forudsætning af at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 5 hold fra 4. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold bliver i rækken.
Kvik/Aalestrup – Grindsted GIF – Silkeborg KFUM – Stavtrup IF – Ribe BK
Følgende 2 hold fra 5. pladsen skal lørdag den 26/6 spille play-off om at undgå nedrykning. Ikke nævnte hold rykker ned.
Viborg Sdrm. IK – Seest B