MENU

U6 Drenge (15) 3v3 Forår, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
219302 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 KB 1 Bane 1
HUMH
219303 Kl. 10:00 B 1903 1 FB 1
219304 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 B 1903 1
219305 Kl. 10:20 KB 1 FB 1
219306 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 FB 1
219307 Kl. 10:40 KB 1 B 1903 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
219296 Kl. 10:00 HIK 1 Skovshoved IF 1
219297 Kl. 10:00 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
219298 Kl. 10:20 HIK 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Bane 1
219299 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 GVI 1
219300 Kl. 10:40 HIK 1 GVI 1
219301 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
219308 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
219309 Kl. 10:00 KB 1 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
219310 Kl. 10:20 HIK 1 Jægersborg BK 1 Bane 1
219311 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
KB 1 Bane 1
219312 Kl. 10:40 HIK 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 1
219313 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
Jægersborg BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
219314 Kl. 11:30 GVI 1 FA 2000 1
219315 Kl. 11:30 FB 1 B 1903 1
219316 Kl. 11:50 FA 2000 1 B 1903 1
219317 Kl. 11:50 GVI 1 FB 1
219569 Kl. 12:10 FA 2000 1 FB 1
219570 Kl. 12:10 GVI 1 B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
219571 Kl. 11:30 FA 2000 1 HIK 1
219572 Kl. 11:30 B 1903 1 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
219573 Kl. 11:50 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
219574 Kl. 11:50 B 1903 1 FA 2000 1
219575 Kl. 12:10 HIK 1 B 1903 1
219576 Kl. 12:10 FA 2000 1 Jægersborg BK 1
!
NB: Jægersborg BK 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
219577 Kl. 10:00 GVI 1 Skovshoved IF 1
219578 Kl. 10:00 FB 1 KB 1
219579 Kl. 10:20 KB 1 Skovshoved IF 1
219685 Kl. 10:20 FB 1 GVI 1
219686 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 FB 1
219687 Kl. 10:40 GVI 1 KB 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
219688 Kl. 10:00 GVI 1 HIK 1
219689 Kl. 10:00 FB 1 Jægersborg BK 1
219690 Kl. 10:20 HIK 1 Jægersborg BK 1
219691 Kl. 10:20 GVI 1 FB 1
219692 Kl. 10:40 HIK 1 FB 1
219693 Kl. 10:40 GVI 1 Jægersborg BK 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
219694 Kl. 10:00 FA 2000 1 Skovshoved IF 1
219695 Kl. 10:00 B 1903 1 KB 1
219696 Kl. 10:20 Skovshoved IF 1 KB 1
220176 Kl. 10:20 FA 2000 1 B 1903 1
220177 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 B 1903 1
220178 Kl. 10:40 FA 2000 1 KB 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
220235 Kl. 10:00 FA 2000 1 GVI 1
220236 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 KB 1
220237 Kl. 10:20 Jægersborg BK 1 FA 2000 1
220238 Kl. 10:20 KB 1 GVI 1
220239 Kl. 10:40 KB 1 FA 2000 1
220240 Kl. 10:40 Jægersborg BK 1 GVI 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
220229 Kl. 10:00 HIK 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
220230 Kl. 10:00 B 1903 1 FB 1 Bane 1
220231 Kl. 10:20 B 1903 1 HIK 1 Bane 1
220232 Kl. 10:20 FB 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
220233 Kl. 10:40 FB 1 HIK 1 Bane 1
220234 Kl. 10:40 B 1903 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind