MENU

U6 Drenge (15) 3v3 Forår, Pulje 5 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
245038 Kl. 11:30 B 93 1 KB 2
245069 Kl. 11:30 B 1903 2 FB 2
245070 Kl. 11:50 B 93 1 B 1903 2
245071 Kl. 11:50 KB 2 FB 2
245072 Kl. 12:10 B 93 1 FB 2
245073 Kl. 12:10 KB 2 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
245032 Kl. 09:00 HIK 2 BK Skjold 5 Bane 1
245033 Kl. 09:00 FA 2000 2 GVI 2 Bane 1
245034 Kl. 09:20 HIK 2 FA 2000 2 Bane 1
245035 Kl. 09:20 BK Skjold 5 GVI 2 Bane 1
245036 Kl. 09:40 HIK 2 GVI 2 Bane 1
245037 Kl. 09:40 BK Skjold 5 FA 2000 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
245074 Kl. 10:00 BK Skjold 5 HIK 2
245075 Kl. 10:00 KB 2 B 93 1
245076 Kl. 10:20 HIK 2 B 93 1
245077 Kl. 10:20 BK Skjold 5 KB 2
247587 Kl. 10:40 HIK 2 KB 2
247588 Kl. 10:40 BK Skjold 5 B 93 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
247589 Kl. 13:00 GVI 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
247590 Kl. 13:00 FB 2 B 1903 2
247591 Kl. 13:20 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
B 1903 2 Bane 1
247592 Kl. 13:20 GVI 2 FB 2
247593 Kl. 13:40 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
FB 2 Bane 1
247594 Kl. 13:40 GVI 2 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
247595 Kl. 13:00 FA 2000 2 HIK 2
247596 Kl. 13:00 B 1903 2 B 93 1
247597 Kl. 13:20 B 93 1 HIK 2
247598 Kl. 13:20 B 1903 2 FA 2000 2
247599 Kl. 13:40 HIK 2 B 1903 2
247600 Kl. 13:40 FA 2000 2 B 93 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
247601 Kl. 11:30 GVI 2 BK Skjold 5
247602 Kl. 11:30 FB 2 KB 2
247603 Kl. 11:50 KB 2 BK Skjold 5
247604 Kl. 11:50 FB 2 GVI 2
247605 Kl. 12:10 BK Skjold 5 FB 2
247606 Kl. 12:10 GVI 2 KB 2
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
247607 Kl. 11:30 GVI 2 HIK 2
247608 Kl. 11:30 FB 2 B 93 1
247609 Kl. 11:50 HIK 2 B 93 1
247610 Kl. 11:50 GVI 2 FB 2
247611 Kl. 12:10 HIK 2 FB 2
247612 Kl. 12:10 GVI 2 B 93 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
247821 Kl. 10:00 FA 2000 2 BK Skjold 5
247822 Kl. 10:00 B 1903 2 KB 2
247823 Kl. 10:20 BK Skjold 5 KB 2
247824 Kl. 10:20 FA 2000 2 B 1903 2
247825 Kl. 10:40 BK Skjold 5 B 1903 2
247826 Kl. 10:40 FA 2000 2 KB 2
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
247833 Kl. 11:30 FA 2000 2 GVI 2
247834 Kl. 11:30 B 93 1 KB 2
247835 Kl. 11:50 B 93 1 FA 2000 2
247836 Kl. 11:50 KB 2 GVI 2
247942 Kl. 12:10 KB 2 FA 2000 2
247946 Kl. 12:10 B 93 1 GVI 2
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
247827 Kl. 11:30 HIK 2 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
247828 Kl. 11:30 B 1903 2 FB 2
247829 Kl. 11:50 B 1903 2 HIK 2
247830 Kl. 11:50 FB 2 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
247831 Kl. 12:10 FB 2 HIK 2
247832 Kl. 12:10 B 1903 2 BK Skjold 5
!
NB: BK Skjold 5 er taberdømt
Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind