MENU

U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
264515 Kl. 10:00 KB 5 Skovshoved IF 3
264516 Kl. 10:00 Aakanden GF HIK 3 Bane 1
264517 Kl. 10:20 KB 5 Aakanden GF
264640 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3 HIK 3
264641 Kl. 10:40 KB 5 HIK 3
264642 Kl. 10:40 Skovshoved IF 3 Aakanden GF
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
264643 Kl. 10:00 BK Skjold 6 GVI 3
264644 Kl. 10:00 B 1903 3 KFUM 1
264645 Kl. 10:20 BK Skjold 6 B 1903 3
264649 Kl. 10:20 GVI 3 KFUM 1
264650 Kl. 10:40 BK Skjold 6 KFUM 1
264651 Kl. 10:40 GVI 3 B 1903 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
264658 Kl. 10:00 HIK 3 Aakanden GF
264659 Kl. 10:00 KFUM 1 B 1903 3
264660 Kl. 10:20 Aakanden GF B 1903 3 Bane 1
264661 Kl. 10:20 HIK 3 KFUM 1
264662 Kl. 10:40 Aakanden GF KFUM 1 Bane 1
264663 Kl. 10:40 HIK 3 B 1903 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
264652 Kl. 13:00 Skovshoved IF 3 KB 5
264653 Kl. 13:00 GVI 3 BK Skjold 6
264654 Kl. 13:20 KB 5 BK Skjold 6
264655 Kl. 13:20 Skovshoved IF 3 GVI 3
264656 Kl. 13:40 KB 5 GVI 3
264657 Kl. 13:40 Skovshoved IF 3 BK Skjold 6
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
264664 Kl. 12:00 Aakanden GF KB 5
264665 Kl. 12:00 B 1903 3 BK Skjold 6
264666 Kl. 12:20 BK Skjold 6 KB 5
264667 Kl. 12:20 B 1903 3 Aakanden GF
264668 Kl. 12:40 KB 5 B 1903 3
264669 Kl. 12:40 Aakanden GF BK Skjold 6
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
264670 Kl. 11:30 HIK 3 Skovshoved IF 3
264671 Kl. 11:30 KFUM 1 GVI 3
264672 Kl. 11:50 GVI 3 Skovshoved IF 3
264673 Kl. 11:50 KFUM 1 HIK 3
264674 Kl. 12:10 Skovshoved IF 3 KFUM 1
264675 Kl. 12:10 HIK 3 GVI 3
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
264676 Kl. 10:00 HIK 3 KB 5
264677 Kl. 10:00 KFUM 1 BK Skjold 6
264678 Kl. 10:20 KB 5 BK Skjold 6
264679 Kl. 10:20 HIK 3 KFUM 1
264680 Kl. 10:40 KB 5 KFUM 1
264681 Kl. 10:40 HIK 3 BK Skjold 6
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
264682 Kl. 13:00 Aakanden GF Skovshoved IF 3 Bane 1
264683 Kl. 13:00 B 1903 3 GVI 3
264684 Kl. 13:20 Skovshoved IF 3 GVI 3
264685 Kl. 13:20 Aakanden GF B 1903 3 Bane 1
264686 Kl. 13:40 Skovshoved IF 3 B 1903 3
264687 Kl. 13:40 Aakanden GF GVI 3 Bane 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
264694 Kl. 13:00 Aakanden GF HIK 3 Bane 1
264696 Kl. 13:00 BK Skjold 6 GVI 3
264697 Kl. 13:20 BK Skjold 6 Aakanden GF
264698 Kl. 13:20 GVI 3 HIK 3
264699 Kl. 13:40 GVI 3 Aakanden GF
264700 Kl. 13:40 BK Skjold 6 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
264688 Kl. 10:00 KB 5 Skovshoved IF 3
264689 Kl. 10:00 B 1903 3 KFUM 1
264690 Kl. 10:20 B 1903 3 KB 5
264691 Kl. 10:20 KFUM 1 Skovshoved IF 3
264692 Kl. 10:40 KFUM 1 KB 5
264693 Kl. 10:40 B 1903 3 Skovshoved IF 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind