MENU

U9 Drenge (13) 5v5 4 Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
490854 Kl. 10:00 GVI 6 B 1903 4
490855 Kl. 10:00 B 93 4 FA 2000 5
490856 Kl. 10:00 GVI 7 FA 2000 6
490858 Kl. 10:00 BK Hellas 2 Husum BK 2
490859 Kl. 10:20 B 93 4 GVI 6
490860 Kl. 10:20 B 1903 4 FA 2000 5
490861 Kl. 10:20 BK Hellas 2 GVI 7
490862 Kl. 10:20 FA 2000 6 Husum BK 2
490863 Kl. 10:40 GVI 6 FA 2000 5
632832 Kl. 10:40 B 1903 4 B 93 4
632833 Kl. 10:40 GVI 7 Husum BK 2
632834 Kl. 10:40 FA 2000 6 BK Hellas 2
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Bane 1 Ved Stadion 16 F 2820 Gentofte
632835 Kl. 10:00 BK Vestia 4 Jægersborg BK 2 Bane 1
632836 Kl. 10:00 BK Skjold 7 Skovshoved IF 3 Bane 1
632837 Kl. 10:00 Oversidder Østerbro IF 3 Bane 1
632838 Kl. 10:00 Oversidder BK Skjold 6 Bane 1
632839 Kl. 10:20 BK Skjold 7 BK Vestia 4 Bane 1
632840 Kl. 10:20 Jægersborg BK 2 Skovshoved IF 3 Bane 1
632841 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder Bane 1
901884 Kl. 10:20 Østerbro IF 3 BK Skjold 6 Bane 1
901885 Kl. 10:40 BK Vestia 4 Skovshoved IF 3 Bane 1
901886 Kl. 10:40 Jægersborg BK 2 BK Skjold 7 Bane 1
901887 Kl. 10:40 Oversidder BK Skjold 6 Bane 1
901888 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 Oversidder Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 04-09 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
901889 Kl. 10:00 GVI 6 GVI 7
901890 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3 Oversidder
901891 Kl. 10:00 B 1903 4 BK Hellas 2
901892 Kl. 10:00 BK Skjold 7 BK Skjold 6
951382 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3 GVI 6
951383 Kl. 10:20 GVI 7 Oversidder
951384 Kl. 10:20 BK Skjold 7 B 1903 4
951385 Kl. 10:20 BK Hellas 2 BK Skjold 6
951386 Kl. 10:40 GVI 6 Oversidder
951387 Kl. 10:40 GVI 7 Skovshoved IF 3
951776 Kl. 10:40 B 1903 4 BK Skjold 6
951777 Kl. 10:40 BK Hellas 2 BK Skjold 7
Arrangør:
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
951778 Kl. 12:30 B 93 4 Husum BK 2
951779 Kl. 12:30 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
951780 Kl. 12:30 FA 2000 5 FA 2000 6
951781 Kl. 12:30 BK Vestia 4 Oversidder
952286 Kl. 12:50 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
B 93 4 Bane 1
997311 Kl. 12:50 Husum BK 2 Østerbro IF 3
997316 Kl. 12:50 BK Vestia 4 FA 2000 5
997482 Kl. 12:50 FA 2000 6 Oversidder
997485 Kl. 13:10 B 93 4 Østerbro IF 3
997487 Kl. 13:10 Husum BK 2 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
997491 Kl. 13:10 FA 2000 5 Oversidder
997492 Kl. 13:10 FA 2000 6 BK Vestia 4
Arrangør:
lørdag den. 18-09 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
398956 Kl. 13:45 GVI 6
!
NB: GVI 6 er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
398957 Kl. 13:45 BK Skjold 7 Oversidder
398958 Kl. 13:45 B 93 4 GVI 7
398959 Kl. 13:45 BK Vestia 4 BK Skjold 6
401879 Kl. 14:05 BK Skjold 7 GVI 6
!
NB: GVI 6 er taberdømt
Bane 1
401880 Kl. 14:05 Husum BK 2 Oversidder
401881 Kl. 14:05 BK Vestia 4 B 93 4
401882 Kl. 14:05 GVI 7 BK Skjold 6
401883 Kl. 14:25 GVI 6 Oversidder
401884 Kl. 14:25 Husum BK 2 BK Skjold 7
401885 Kl. 14:25 B 93 4 BK Skjold 6
401886 Kl. 14:25 GVI 7 BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
997494 Kl. 10:00 B 1903 4 FA 2000 6
997497 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3 Østerbro IF 3
997498 Kl. 10:00 FA 2000 5 BK Hellas 2
997500 Kl. 10:00 Jægersborg BK 2 Oversidder
997550 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3 B 1903 4
398411 Kl. 10:20 FA 2000 6 Østerbro IF 3
398412 Kl. 10:20 Jægersborg BK 2 FA 2000 5
398413 Kl. 10:20 BK Hellas 2 Oversidder
398414 Kl. 10:40 B 1903 4 Østerbro IF 3
398415 Kl. 10:40 FA 2000 6 Skovshoved IF 3
398954 Kl. 10:40 FA 2000 5 Oversidder
398955 Kl. 10:40 BK Hellas 2 Jægersborg BK 2
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
401887 Kl. 11:15 B 93 4 BK Hellas 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

401888 Kl. 11:15 Skovshoved IF 3 Oversidder Bane 1
401889 Kl. 11:15 B 1903 4 Husum BK 2 Bane 1
ANN

Kampen annulleret

401890 Kl. 11:15 BK Vestia 4 Oversidder Bane 1
401891 Kl. 11:35 Skovshoved IF 3
!
NB: Skovshoved IF 3 er taberdømt
B 93 4 Bane 1
401892 Kl. 11:35 BK Hellas 2 Oversidder Bane 1
401893 Kl. 11:35 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
B 1903 4 Bane 1
401895 Kl. 11:35 Husum BK 2 Oversidder Bane 1
401896 Kl. 11:55 B 93 4 Oversidder Bane 1
401966 Kl. 11:55 BK Hellas 2 Skovshoved IF 3
!
NB: Skovshoved IF 3 er taberdømt
Bane 1
401967 Kl. 11:55 B 1903 4 Oversidder Bane 1
401968 Kl. 11:55 Husum BK 2 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Bane 1 Ved Stadion 16 F 2820 Gentofte
401969 Kl. 10:00 GVI 6 FA 2000 6 Bane 1
401970 Kl. 10:00 Jægersborg BK 2 BK Skjold 6 Bane 1
401971 Kl. 10:00 FA 2000 5 GVI 7
!
NB: GVI 7 er taberdømt
Bane 1
401972 Kl. 10:00 BK Skjold 7 Østerbro IF 3 Bane 1
401973 Kl. 10:20 Jægersborg BK 2 GVI 6 Bane 1
401974 Kl. 10:20 FA 2000 6 BK Skjold 6 Bane 1
401975 Kl. 10:20 BK Skjold 7 FA 2000 5 Bane 1
401976 Kl. 10:20 GVI 7
!
NB: GVI 7 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
401977 Kl. 10:40 GVI 6 BK Skjold 6 Bane 1
401978 Kl. 10:40 FA 2000 6 Jægersborg BK 2 Bane 1
401979 Kl. 10:40 FA 2000 5 Østerbro IF 3 Bane 1
401980 Kl. 10:40 GVI 7 BK Skjold 7
!
NB: BK Skjold 7 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
401981 Kl. 10:00 FA 2000 5 Husum BK 2
401982 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3 BK Skjold 6
401983 Kl. 10:00 B 1903 4 GVI 7
401984 Kl. 10:00 Jægersborg BK 2 Oversidder
401985 Kl. 10:20 Skovshoved IF 3 FA 2000 5
402906 Kl. 10:20 Husum BK 2 BK Skjold 6
402916 Kl. 10:20 Jægersborg BK 2 B 1903 4
402917 Kl. 10:20 GVI 7 Oversidder
402918 Kl. 10:40 FA 2000 5 BK Skjold 6
402919 Kl. 10:40 Husum BK 2 Skovshoved IF 3
402920 Kl. 10:40 B 1903 4 Oversidder
402921 Kl. 10:40 GVI 7 Jægersborg BK 2
402922 Kl. 11:15 GVI 6 BK Hellas 2
402923 Kl. 11:15 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
402924 Kl. 11:15 B 93 4 FA 2000 6
402925 Kl. 11:15 BK Skjold 7 Oversidder
403050 Kl. 11:35 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
GVI 6 Bane 1
403051 Kl. 11:35 BK Hellas 2 Østerbro IF 3
403052 Kl. 11:35 BK Skjold 7 B 93 4
403053 Kl. 11:35 FA 2000 6 Oversidder
403054 Kl. 11:55 GVI 6 Østerbro IF 3
403055 Kl. 11:55 BK Hellas 2 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Bane 1
403056 Kl. 11:55 B 93 4 Oversidder
403057 Kl. 11:55 FA 2000 6 BK Skjold 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind