MENU

U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
371077 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Nørrebro United 4
371078 Kl. 10:00 BK Fix 3 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
371235 Kl. 10:00 BK Stefan 1 KB 9
371236 Kl. 10:00 BK Vestia 3 Skovshoved IF 3
371237 Kl. 10:20 BK Fix 3 Fremad Amager 2
371238 Kl. 10:20 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
371239 Kl. 10:20 BK Vestia 3 BK Stefan 1
371240 Kl. 10:20 KB 9 Skovshoved IF 3
371242 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
371243 Kl. 10:40 Nørrebro United 4 BK Fix 3
373208 Kl. 10:40 BK Stefan 1 Skovshoved IF 3
373209 Kl. 10:40 KB 9 BK Vestia 3
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
373210 Kl. 11:15 Jægersborg BK 2 GVI 3
373211 Kl. 11:15 JIF Hakoah 1 Oversidder
373212 Kl. 11:15 Oversidder BK Hekla 2
373213 Kl. 11:15 BK Hellas 3 Fremad Valby 4
376160 Kl. 11:35 JIF Hakoah 1 Jægersborg BK 2
376162 Kl. 11:35 GVI 3 Oversidder
376163 Kl. 11:35 BK Hellas 3 Oversidder
376164 Kl. 11:35 BK Hekla 2 Fremad Valby 4
464640 Kl. 11:55 Jægersborg BK 2 Oversidder
464641 Kl. 11:55 GVI 3 JIF Hakoah 1
464642 Kl. 11:55 Oversidder Fremad Valby 4
464643 Kl. 11:55 BK Hekla 2 BK Hellas 3
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
464644 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 BK Stefan 1
464645 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
464646 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 BK Vestia 3
464647 Kl. 10:00 JIF Hakoah 1 Fremad Valby 4
464648 Kl. 10:20 Oversidder Fremad Amager 2
464649 Kl. 10:20 BK Stefan 1 Oversidder
479813 Kl. 10:20 JIF Hakoah 1 Nørrebro United 4
479814 Kl. 10:20 BK Vestia 3 Fremad Valby 4
479815 Kl. 10:40 Fremad Amager 2 Oversidder
680001 Kl. 10:40 BK Stefan 1 Oversidder
680002 Kl. 10:40 Nørrebro United 4 Fremad Valby 4
680003 Kl. 10:40 BK Vestia 3 JIF Hakoah 1
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
680006 Kl. 11:15 BK Fix 3 Skovshoved IF 3
680007 Kl. 11:15 GVI 3 BK Hekla 2
680011 Kl. 11:15 Østerbro IF 3 KB 9
680012 Kl. 11:15 Jægersborg BK 2 BK Hellas 3
680013 Kl. 11:35 GVI 3 BK Fix 3
680014 Kl. 11:35 Skovshoved IF 3 BK Hekla 2
680015 Kl. 11:35 Jægersborg BK 2 Østerbro IF 3
680016 Kl. 11:35 KB 9 BK Hellas 3
680021 Kl. 11:55 BK Fix 3 BK Hekla 2
680022 Kl. 11:55 Skovshoved IF 3 GVI 3
680023 Kl. 11:55 Østerbro IF 3 BK Hellas 3
680024 Kl. 11:55 KB 9 Jægersborg BK 2
Arrangør:
lørdag den. 18-09 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
685013 Kl. 12:30 Fremad Amager 2 Skovshoved IF 3
685014 Kl. 12:30 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Hellas 3 Bane 1
685015 Kl. 12:30 BK Fix 3 BK Stefan 1
685016 Kl. 12:30 Jægersborg BK 2 Fremad Valby 4
!
NB: Fremad Valby 4 er taberdømt
Bane 1
685017 Kl. 12:50 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
685018 Kl. 12:50 Skovshoved IF 3 BK Hellas 3
685019 Kl. 12:50 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
685020 Kl. 12:50 BK Stefan 1 Fremad Valby 4
!
NB: Fremad Valby 4 er taberdømt
Bane 1
685021 Kl. 13:10 Fremad Amager 2 BK Hellas 3
685022 Kl. 13:10 Skovshoved IF 3 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
685023 Kl. 13:10 BK Fix 3 Fremad Valby 4
!
NB: Fremad Valby 4 er taberdømt
Bane 1
685024 Kl. 13:10 BK Stefan 1 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
680028 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 KB 9
680029 Kl. 10:00 Oversidder BK Hekla 2
684962 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 BK Vestia 3
684963 Kl. 10:00 GVI 3 Oversidder
684964 Kl. 10:20 Oversidder Nørrebro United 4
684965 Kl. 10:20 KB 9 BK Hekla 2
684966 Kl. 10:20 GVI 3 Østerbro IF 3
684967 Kl. 10:20 BK Vestia 3 Oversidder
684968 Kl. 10:40 Nørrebro United 4 BK Hekla 2
685010 Kl. 10:40 KB 9 Oversidder
685011 Kl. 10:40 Østerbro IF 3 Oversidder
685012 Kl. 10:40 BK Vestia 3 GVI 3
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
685049 Kl. 15:00 Fremad Amager 2 KB 9
685052 Kl. 15:00 GVI 3 Fremad Valby 4
!
NB: Fremad Valby 4 er taberdømt
Bane 1
685053 Kl. 15:00 Østerbro IF 3 BK Stefan 1
685054 Kl. 15:00 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
685055 Kl. 15:20 GVI 3 Fremad Amager 2
685056 Kl. 15:20 KB 9 Fremad Valby 4
!
NB: Fremad Valby 4 er taberdømt
Bane 1
685057 Kl. 15:20 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
685058 Kl. 15:20 BK Stefan 1 BK Hekla 2
685059 Kl. 15:40 Fremad Amager 2 Fremad Valby 4
!
NB: Fremad Valby 4 er taberdømt
Bane 1
685060 Kl. 15:40 KB 9 GVI 3
685061 Kl. 15:40 Østerbro IF 3 BK Hekla 2
685220 Kl. 15:40 BK Stefan 1 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
685025 Kl. 11:15 BK Fix 3 BK Vestia 3
685026 Kl. 11:15 Oversidder BK Hellas 3
685027 Kl. 11:15 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 3
685028 Kl. 11:15 Jægersborg BK 2 Oversidder
685029 Kl. 11:35 Oversidder BK Fix 3
685040 Kl. 11:35 BK Vestia 3 BK Hellas 3
685043 Kl. 11:35 Jægersborg BK 2 Nørrebro United 4
685044 Kl. 11:35 Skovshoved IF 3 Oversidder
685045 Kl. 11:55 BK Fix 3 BK Hellas 3
685046 Kl. 11:55 BK Vestia 3 Oversidder
685047 Kl. 11:55 Nørrebro United 4 Oversidder
685048 Kl. 11:55 Skovshoved IF 3 Jægersborg BK 2
Arrangør:
lørdag den. 09-10 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
688893 Kl. 13:45 Fremad Amager 2 BK Vestia 3
688894 Kl. 13:45 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
688895 Kl. 13:45 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
KB 9 Bane 1
688896 Kl. 13:45 JIF Hakoah 1 Oversidder
688897 Kl. 14:05 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Fremad Amager 2 Bane 1
688898 Kl. 14:05 BK Vestia 3 BK Hekla 2
688899 Kl. 14:05 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
700675 Kl. 14:05 KB 9 Oversidder
700677 Kl. 14:25 Fremad Amager 2 BK Hekla 2
700775 Kl. 14:25 BK Vestia 3 Jægersborg BK 2
!
NB: Jægersborg BK 2 er taberdømt
Bane 1
700777 Kl. 14:25 BK Fix 3 Oversidder
701181 Kl. 14:25 KB 9 JIF Hakoah 1
!
NB: JIF Hakoah 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
685221 Kl. 13:45 Østerbro IF 3 Skovshoved IF 3
685227 Kl. 13:45 Oversidder Fremad Valby 4
685228 Kl. 13:45 Nørrebro United 4 BK Stefan 1
685229 Kl. 13:45 GVI 3 BK Hellas 3
685230 Kl. 14:05 Oversidder Østerbro IF 3
685236 Kl. 14:05 Skovshoved IF 3 Fremad Valby 4
685237 Kl. 14:05 GVI 3 Nørrebro United 4
685238 Kl. 14:05 BK Stefan 1 BK Hellas 3
685239 Kl. 14:25 Østerbro IF 3 Fremad Valby 4
685270 Kl. 14:25 Skovshoved IF 3 Oversidder
688891 Kl. 14:25 Nørrebro United 4 BK Hellas 3
688892 Kl. 14:25 BK Stefan 1 GVI 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind