Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2020
17:15
Herrested-Ørbæk BK
5
Nyborg G & IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2020
17:30
Kværndrup/Gislev
3
Dalum IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:30
Dalum IF (1)
7
Kerteminde/Dalby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
BBB/SB
4
Årslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
18:30
SUB Ullerslev
4
Kværndrup/Gislev
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
17:30
Munkebo BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
17:30
Årslev BK
5
Herrested-Ørbæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:00
Oversidder
BBB/SB
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:30
Kerteminde/Dalby
4
Munkebo BK
5
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Nyborg G & IF
1
SUB Ullerslev
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
17:15
Herrested-Ørbæk BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:00
SUB Ullerslev
7
Dalum IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
Nyborg G & IF
1
Årslev BK
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
17:45
Kerteminde/Dalby
1
Herrested-Ørbæk BK
8
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
10:00
Dalum IF (1)
8
Munkebo BK
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Oversidder
Nyborg G & IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
17:30
Årslev BK
1
SUB Ullerslev
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
10:30
Årslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
SUB Ullerslev
11
Munkebo BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:30
BBB/SB
4
Dalum IF (1)
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
BBB/SB
7
Herrested-Ørbæk BK
8
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
17:45
Nyborg G & IF
5
Kerteminde/Dalby
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:15
Dalum IF (1)
1
Herrested-Ørbæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:30
Kerteminde/Dalby
1
Årslev BK
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
Oversidder
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
13:00
Munkebo BK
3
BBB/SB
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
17:15
Kværndrup/Gislev
6
Nyborg G & IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
09:50
BBB/SB
6
Kerteminde/Dalby
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:30
Oversidder
Kerteminde/Dalby
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Nyborg G & IF
1
Dalum IF (1)
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
13:00
Årslev BK
Kværndrup/Gislev
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
17:15
Herrested-Ørbæk BK
3
Kværndrup/Gislev
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
18:30
SUB Ullerslev
4
BBB/SB
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:30
Kværndrup/Gislev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
10:00
Dalum IF (1)
8
Årslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:00
Munkebo BK
1
Nyborg G & IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Munkebo BK
2
Kværndrup/Gislev
4
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
17:15
Herrested-Ørbæk BK
2
SUB Ullerslev
9
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:00
Årslev BK
4
Munkebo BK
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:30
Kerteminde/Dalby
2
Kværndrup/Gislev
6
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:30
Oversidder
Dalum IF (1)
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
13:00
Nyborg G & IF
5
BBB/SB
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2020
17:15
Herrested-Ørbæk BK
1
Munkebo BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2020
18:15
SUB Ullerslev
Kerteminde/Dalby
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2020
12:00
Kværndrup/Gislev
1
BBB/SB
1
|
29072020: Tårup udtrådt.
07082020: BBB/SB indtrådt.
17082020: Stenstrup udtrådt.
Ombrydning til foråret 2021:
Nr. 1 til A rækken.
Nr. 2 til 8 til B rækken.
Nr. 9 til C rækken.
Læs mere om ombrydning her.