MENU

KS Herre 19/20 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
233125
to
15-08 2019
Kl. 20:00
FC Græsrødderne FB Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
235068
fr
16-08 2019
Kl. 19:00
FC Udfordringen Hvidovre IF 2 Valby IP, Opvisningsbanen
2 - 2
233126
17-08 2019
Kl. 13:00
Fremad Amager 2 Kastrup Bk Sundby Idrætspark
1 - 1
233129
17-08 2019
Kl. 15:00
Bk. Skjold Husum Bk. Kunst, Fælledparken
0 - 1
233127
17-08 2019
Kl. 15:30
KB 2 NB Bornholm Frederiksberg IP, kunst
2 - 2
233128
17-08 2019
Kl. 15:30
B 1903 2 RIK B1903
4 - 2
235529
ti
20-08 2019
Kl. 18:45
Hvidovre IF 2 HB Hvidovre IF's baner
2 - 3
235530
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Husum Bk. FC Udfordringen Kunst, Husumparken
3 - 1
235532
on
21-08 2019
Kl. 18:30
NB Bornholm RIK Nexø Stadion
1 - 3
235533 on
21-08 2019
Kl. 18:45
Kastrup Bk KB 2 Røllikevej
2 - 0
235531
on
21-08 2019
Kl. 18:45
B 1903 2 Bk. Skjold B1903
3 - 4
235070
on
21-08 2019
Kl. 19:30
FB Fremad Amager 2 Frederiksberg IP, kunst
0 - 2
235534
to
22-08 2019
Kl. 18:45
PI Fodbold FC Græsrødderne Valby IP, Opvisningsbanen
0 - 2
235547
fr
23-08 2019
Kl. 18:15
HB Husum Bk. Kunst, Fælledparken
0 - 2
235535
24-08 2019
Kl. 13:00
Fremad Amager 2 FC Græsrødderne Sundby Idrætspark
1 - 3
235537
24-08 2019
Kl. 15:30
RIK Kastrup Bk Rønne stadion nord, opvisningsbanen
5 - 1
235545
24-08 2019
Kl. 15:30
Bk. Skjold NB Bornholm Kunst, Fælledparken
0 - 0
235536
24-08 2019
Kl. 16:15
KB 2 FB Frederiksberg IP, kunst
1 - 7
235548
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
Hvidovre IF 2 PI Fodbold Hvidovre IF's baner
2 - 2
235546
ti
27-08 2019
Kl. 19:00
FC Udfordringen B 1903 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 1
235550
to
29-08 2019
Kl. 20:00
FC Græsrødderne KB 2 Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 5
235551
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
Husum Bk. Hvidovre IF 2 Kunst, Husumparken
6 - 2
235557
fr
30-08 2019
Kl. 18:30
PI Fodbold Fremad Amager 2 Valby IP, Opvisningsbanen
2 - 3
235556
31-08 2019
Kl. 13:00
Kastrup Bk Bk. Skjold Røllikevej
3 - 5
235555
31-08 2019
Kl. 14:00
NB Bornholm FC Udfordringen Nexø Stadion
2 - 1
235554
31-08 2019
Kl. 15:00
B 1903 2 HB B1903
2 - 2
235549
31-08 2019
Kl. 15:30
FB RIK Frederiksberg IP, kunst
1 - 2
235564
on
04-09 2019
Kl. 18:30
Husum Bk. PI Fodbold Kunst, Husumparken
1 - 1
235560
fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Bk. Skjold FB Kunst, Fælledparken
2 - 1
235561
07-09 2019
Kl. 13:00
FC Udfordringen Kastrup Bk Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
235562
07-09 2019
Kl. 15:30
HB NB Bornholm Kunst, Fælledparken
2 - 0
235559
07-09 2019
Kl. 15:30
RIK FC Græsrødderne Rønne stadion nord, opvisningsbanen
2 - 1
235558
07-09 2019
Kl. 16:15
KB 2 Fremad Amager 2 Frederiksberg IP, kunst
2 - 2
235069
ti
10-09 2019
Kl. 18:00
PI Fodbold HB Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 1
235563
ti
10-09 2019
Kl. 20:00
Hvidovre IF 2 B 1903 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 6
235566
to
12-09 2019
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Bk. Skjold Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 3
235777
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
PI Fodbold KB 2 Valby IP, Opvisningsbanen
4 - 0
235776
14-09 2019
Kl. 13:00
Kastrup Bk HB Røllikevej
1 - 3
235775
14-09 2019
Kl. 14:00
NB Bornholm Hvidovre IF 2 Nexø Stadion
1 - 1
235774
14-09 2019
Kl. 15:00
B 1903 2 Husum Bk. B1903
3 - 4
235773
14-09 2019
Kl. 15:30
Fremad Amager 2 RIK Sundby Idrætspark
3 - 2
235565
14-09 2019
Kl. 16:15
FB FC Udfordringen Frederiksberg IP, kunst
1 - 1
235943
fr
20-09 2019
Kl. 18:15
HB FB Kunst, Fælledparken
0 - 3
235942
21-09 2019
Kl. 13:00
FC Udfordringen FC Græsrødderne Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 0
235941
21-09 2019
Kl. 15:00
Bk. Skjold Fremad Amager 2 Kunst, Fælledparken
2 - 2
235946
21-09 2019
Kl. 15:00
B 1903 2 PI Fodbold B1903
2 - 2
235778
21-09 2019
Kl. 15:30
RIK KB 2 Rønne stadion nord, opvisningsbanen
2 - 0
235945
21-09 2019
Kl. 15:30
Husum Bk. NB Bornholm Kunst, Husumparken
7 - 0
235944
ti
24-09 2019
Kl. 20:00
Hvidovre IF 2 Kastrup Bk PRO VENTILATION ARENA
1 - 1
235948
to
26-09 2019
Kl. 20:00
FC Græsrødderne HB Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 2
235949
28-09 2019
Kl. 13:00
Fremad Amager 2 FC Udfordringen Sundby Idrætspark
2 - 1
235952
28-09 2019
Kl. 13:00
Kastrup Bk Husum Bk. Røllikevej
1 - 0
235947
28-09 2019
Kl. 13:45
FB Hvidovre IF 2 Frederiksberg IP, kunst
2 - 1
235951
28-09 2019
Kl. 14:00
NB Bornholm B 1903 2 Nexø Stadion
2 - 1
235987
28-09 2019
Kl. 15:30
PI Fodbold RIK Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
235950
28-09 2019
Kl. 16:15
KB 2 Bk. Skjold Frederiksberg IP, kunst
1 - 4
235991 ti
01-10 2019
Kl. 20:00
Hvidovre IF 2 FC Græsrødderne PRO VENTILATION ARENA
5 - 0
235990
fr
04-10 2019
Kl. 18:15
HB Fremad Amager 2 Kunst, Fælledparken
2 - 0
235989
05-10 2019
Kl. 13:00
FC Udfordringen KB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 2
235992
05-10 2019
Kl. 13:00
Husum Bk. FB Kunst, Husumparken
1 - 0
235994
05-10 2019
Kl. 14:00
NB Bornholm PI Fodbold Nexø Stadion
0 - 1
235993
05-10 2019
Kl. 15:00
B 1903 2 Kastrup Bk B1903
8 - 1
235988
05-10 2019
Kl. 15:30
Bk. Skjold RIK Kunst, Fælledparken
3 - 0
235996
to
10-10 2019
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Husum Bk. Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 1
240858 fr
11-10 2019
Kl. 18:00
PI Fodbold Bk. Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
235997
12-10 2019
Kl. 13:00
Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2 Sundby Idrætspark
2 - 1
235998
12-10 2019
Kl. 13:45
KB 2 HB Frederiksberg IP, kunst
1 - 4
235999
12-10 2019
Kl. 15:30
RIK FC Udfordringen Rønne stadion nord, opvisningsbanen
4 - 3
236000
12-10 2019
Kl. 15:30
Kastrup Bk NB Bornholm Røllikevej
0 - 5
235995
12-10 2019
Kl. 16:15
FB B 1903 2 Frederiksberg IP, kunst
1 - 3
240868
26-10 2019
Kl. 11:15
Fremad Amager 2 B 1903 2 Sundby I P. Opvisn.
5 - 2
240872
26-10 2019
Kl. 13:00
FC Udfordringen PI Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 0
240866
26-10 2019
Kl. 13:45
FB Kastrup Bk Frederiksberg IP, kunst
3 - 1
240871
26-10 2019
Kl. 15:00
Bk. Skjold HB Kunst, Fælledparken
1 - 0
240867
26-10 2019
Kl. 15:30
FC Græsrødderne NB Bornholm Gentofte Sportspark Opv. kunst
0 - 3
240870
26-10 2019
Kl. 15:30
RIK Hvidovre IF 2 Rønne stadion nord, opvisningsbanen
6 - 4
240869
26-10 2019
Kl. 16:15
KB 2 Husum Bk. Frederiksberg IP, kunst
0 - 3
240949
fr
01-11 2019
Kl. 18:00
PI Fodbold FB Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 4
240873
fr
01-11 2019
Kl. 18:15
HB FC Udfordringen Kunst, Fælledparken
2 - 2
240948
02-11 2019
Kl. 13:00
Kastrup Bk FC Græsrødderne Kunst, John Tranums Alle
2 - 3
240947
02-11 2019
Kl. 14:00
NB Bornholm Fremad Amager 2 Nexø Stadion
5 - 0
240946
02-11 2019
Kl. 15:00
B 1903 2 KB 2 Kunst, B1903
5 - 1
240945
02-11 2019
Kl. 15:30
Husum Bk. RIK Kunst, Husumparken
4 - 2
240944
ti
05-11 2019
Kl. 20:00
Hvidovre IF 2 Bk. Skjold PRO VENTILATION ARENA
4 - 0
240862
fr
08-11 2019
Kl. 18:30
Husum Bk. Fremad Amager 2 Kunst, Husumparken
5 - 1
240859
09-11 2019
Kl. 13:00
FC Udfordringen Bk. Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
240865
09-11 2019
Kl. 13:00
Kastrup Bk PI Fodbold Kunst, John Tranums Alle
6 - 3
240864
09-11 2019
Kl. 14:00
NB Bornholm FB Nexø Stadion
3 - 1
240863
09-11 2019
Kl. 15:00
B 1903 2 FC Græsrødderne Kunst, B1903
3 - 3
240860
09-11 2019
Kl. 15:30
HB RIK Kunst, Fælledparken
4 - 1
240861
ti
12-11 2019
Kl. 20:00
Hvidovre IF 2 KB 2 PRO VENTILATION ARENA
3 - 1
241277 ti
14-04 2020
Kl. 18:30
Kastrup Bk FC Udfordringen Røllikevej
ANN
241227 fr
17-04 2020
Kl. 18:30
Husum Bk. Bk. Skjold Kunst, Husumparken
ANN
241231 fr
17-04 2020
Kl. 18:30
HB PI Fodbold Kunst, Fælledparken
ANN
240951
18-04 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 FC Udfordringen Hvidovre IF's baner
ANN
241230
18-04 2020
Kl. 14:00
Kastrup Bk Fremad Amager 2 Røllikevej
ANN
240950
18-04 2020
Kl. 16:15
FB FC Græsrødderne Frederiksberg IP, kunst
ANN
241861 ti
21-04 2020
Kl. 19:00
Husum Bk. B 1903 2 Kunst, Husumparken
ANN
241859 ti
21-04 2020
Kl. 19:30
HB Kastrup Bk Kunst, Fælledparken
ANN
241858 ti
21-04 2020
Kl. 20:30
FC Udfordringen FB Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
241855 on
22-04 2020
Kl. 19:30
KB 2 PI Fodbold Frederiksberg IP, kunst
ANN
241857 to
23-04 2020
Kl. 20:00
Bk. Skjold FC Græsrødderne Kunst, Fælledparken
ANN
241856
25-04 2020
Kl. 15:30
RIK Fremad Amager 2 Rønne stadion nord, opvisningsbanen
ANN
241860
25-04 2020
Kl. 16:00
Hvidovre IF 2 NB Bornholm Hvidovre IF's baner
ANN
241269 ma
27-04 2020
Kl. 16:00
FC Udfordringen NB Bornholm Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
241242 on
29-04 2020
Kl. 19:30
FB KB 2 Frederiksberg IP, kunst
ANN
241865 to
30-04 2020
Kl. 20:00
FC Græsrødderne FC Udfordringen Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
241996 fr
01-05 2020
Kl. 18:00
PI Fodbold B 1903 2 Valby IP, Opvisningsbanen
ANN
241866
02-05 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Bk. Skjold Sundby Idrætspark
ANN
241995
02-05 2020
Kl. 12:00
Kastrup Bk Hvidovre IF 2 Røllikevej
ANN
241864
02-05 2020
Kl. 13:45
FB HB Frederiksberg IP, kunst
ANN
241994
02-05 2020
Kl. 14:00
NB Bornholm Husum Bk. Nexø Stadion
ANN
241993
02-05 2020
Kl. 16:00
KB 2 RIK Frederiksberg IP, kunst
ANN
242005 ti
05-05 2020
Kl. 19:00
Hvidovre IF 2 FB Hvidovre IF's baner
ANN
242006 fr
08-05 2020
Kl. 18:30
Husum Bk. Kastrup Bk Kunst, Husumparken
ANN
242003 fr
08-05 2020
Kl. 20:00
HB FC Græsrødderne Kunst, Fælledparken
ANN
242002
09-05 2020
Kl. 14:00
FC Udfordringen Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
241997
09-05 2020
Kl. 15:30
RIK PI Fodbold Rønne stadion nord, opvisningsbanen
ANN
241998
09-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Skjold KB 2 Kunst, Fælledparken
ANN
242007
09-05 2020
Kl. 16:00
B 1903 2 NB Bornholm Gentofte Sportspark - kunst 1
ANN
242009 to
14-05 2020
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Hvidovre IF 2 Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
242010
16-05 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 HB Sundby Idrætspark
ANN
242013
16-05 2020
Kl. 12:00
Kastrup Bk B 1903 2 Røllikevej
ANN
242008
16-05 2020
Kl. 13:45
FB Husum Bk. Frederiksberg IP, kunst
ANN
242012
16-05 2020
Kl. 15:30
RIK Bk. Skjold Rønne stadion nord, opvisningsbanen
ANN
242014
16-05 2020
Kl. 16:00
PI Fodbold NB Bornholm Valby IP, Opvisningsbanen
ANN
242011
16-05 2020
Kl. 16:15
KB 2 FC Udfordringen Frederiksberg IP, kunst
ANN
243448 ti
19-05 2020
Kl. 19:00
Hvidovre IF 2 Fremad Amager 2 Hvidovre IF's baner
ANN
243449 fr
22-05 2020
Kl. 18:30
Husum Bk. FC Græsrødderne Kunst, Husumparken
ANN
243447 fr
22-05 2020
Kl. 20:00
HB KB 2 Kunst, Fælledparken
ANN
243450
23-05 2020
Kl. 14:00
B 1903 2 FB B1903
ANN
243451
23-05 2020
Kl. 14:00
NB Bornholm Kastrup Bk Nexø Stadion
ANN
243445
23-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Skjold PI Fodbold Kunst, Fælledparken
ANN
243446
23-05 2020
Kl. 16:00
FC Udfordringen RIK Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
243453 to
28-05 2020
Kl. 20:00
FC Græsrødderne B 1903 2 Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
243844 fr
29-05 2020
Kl. 18:00
PI Fodbold Kastrup Bk Valby IP, Opvisningsbanen
ANN
243454
30-05 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Husum Bk. Sundby Idrætspark
ANN
243841
30-05 2020
Kl. 14:00
KB 2 Hvidovre IF 2 Frederiksberg IP, kunst
ANN
243842
30-05 2020
Kl. 15:30
RIK HB Rønne stadion nord, opvisningsbanen
ANN
243843
30-05 2020
Kl. 16:00
Bk. Skjold FC Udfordringen Kunst, Fælledparken
ANN
243452
30-05 2020
Kl. 16:00
FB NB Bornholm Frederiksberg IP, kunst
ANN
244435 fr
05-06 2020
Kl. 18:00
PI Fodbold FC Udfordringen Valby IP, Opvisningsbanen
ANN
243845 fr
05-06 2020
Kl. 18:15
HB Bk. Skjold Kunst, Fælledparken
ANN
243847 fr
05-06 2020
Kl. 18:30
Husum Bk. KB 2 Kunst, Husumparken
ANN
243850
06-06 2020
Kl. 12:00
Kastrup Bk FB Røllikevej
ANN
243848
06-06 2020
Kl. 14:00
B 1903 2 Fremad Amager 2 B1903
ANN
243849
06-06 2020
Kl. 14:00
NB Bornholm FC Græsrødderne Nexø Stadion
ANN
243846
06-06 2020
Kl. 16:00
Hvidovre IF 2 RIK Hvidovre IF's baner
ANN
241236 ti
09-06 2020
Kl. 19:30
Bk. Skjold B 1903 2 Kunst, Fælledparken
ANN
241235 on
10-06 2020
Kl. 18:30
RIK NB Bornholm Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
ANN
241234 on
10-06 2020
Kl. 19:30
KB 2 Kastrup Bk Frederiksberg IP, kunst
ANN
244442 to
11-06 2020
Kl. 18:00
FC Udfordringen HB Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
241232 to
11-06 2020
Kl. 20:00
FC Græsrødderne PI Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
241241 fr
12-06 2020
Kl. 20:00
HB Hvidovre IF 2 Kunst, Fælledparken
ANN
241229
13-06 2020
Kl. 14:00
NB Bornholm KB 2 Nexø Stadion
ANN
241228
13-06 2020
Kl. 15:30
RIK B 1903 2 Rønne stadion nord, opvisningsbanen
ANN
241233
14-06 2020
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 FB Sundby Idrætspark
ANN
241237
14-06 2020
Kl. 16:00
FC Udfordringen Husum Bk. Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
241243 on
17-06 2020
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Fremad Amager 2 Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
241262 fr
19-06 2020
Kl. 18:00
PI Fodbold Hvidovre IF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
241244 fr
19-06 2020
Kl. 18:30
Husum Bk. HB Kunst, Husumparken
ANN
241245
20-06 2020
Kl. 14:00
B 1903 2 FC Udfordringen B1903
ANN
241246
20-06 2020
Kl. 14:00
NB Bornholm Bk. Skjold Nexø Stadion
ANN
241247
20-06 2020
Kl. 16:00
Kastrup Bk RIK Røllikevej
ANN
241270 fr
26-06 2020
Kl. 18:15
HB B 1903 2 Kunst, Fælledparken
ANN
241263
27-06 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 PI Fodbold Sundby Idrætspark
ANN
241266
27-06 2020
Kl. 13:45
KB 2 FC Græsrødderne Frederiksberg IP, kunst
ANN
241267
27-06 2020
Kl. 15:30
RIK FB Rønne stadion nord, opvisningsbanen
ANN
241268
27-06 2020
Kl. 16:00
Bk. Skjold Kastrup Bk Kunst, Fælledparken
ANN
241278
04-07 2020
Kl. 12:00
PI Fodbold Husum Bk. Valby IP, Opvisningsbanen
ANN
241274
04-07 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 KB 2 Sundby Idrætspark
ANN
241272
04-07 2020
Kl. 12:15
FB Bk. Skjold Frederiksberg IP, kunst
ANN
241276
04-07 2020
Kl. 13:15
NB Bornholm HB Nexø Stadion
ANN
241275
04-07 2020
Kl. 14:00
B 1903 2 Hvidovre IF 2 B1903
ANN
241273
04-07 2020
Kl. 16:00
FC Græsrødderne RIK Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
244437 on
08-07 2020
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Kastrup Bk Gentofte Sportspark Opv. kunst
ANN
244438
11-07 2020
Kl. 16:00
Fremad Amager 2 NB Bornholm Sundby Idrætspark
ANN
244439
11-07 2020
Kl. 16:00
KB 2 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
ANN
244440
11-07 2020
Kl. 16:00
RIK Husum Bk. Rønne stadion nord, opvisningsbanen
ANN
244441
11-07 2020
Kl. 16:00
Bk. Skjold Hvidovre IF 2 Kunst, Fælledparken
ANN
244436
11-07 2020
Kl. 16:00
FB PI Fodbold Frederiksberg IP, kunst
ANN
241271 ma
27-07 2020
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Husum Bk. Hvidovre IF's baner
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind