|
233125
|
to15-08 2019
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
235068
|
fr16-08 2019
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
233126
|
lø17-08 2019
|
13:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
|
233129
|
lø17-08 2019
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
233127
|
lø17-08 2019
|
15:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
233128
|
lø17-08 2019
|
15:30
|
|
|
B1903
|
|
|
|
|
235529
|
ti20-08 2019
|
18:45
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
235530
|
ti20-08 2019
|
19:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
235532
|
on21-08 2019
|
18:30
|
|
|
Nexø Stadion
|
|
|
|
235533
|
on21-08 2019
|
18:45
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
|
235531
|
on21-08 2019
|
18:45
|
|
|
B1903
|
|
|
|
235070
|
on21-08 2019
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235534
|
to22-08 2019
|
18:45
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235547
|
fr23-08 2019
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235535
|
lø24-08 2019
|
13:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
235537
|
lø24-08 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
|
|
|
235545
|
lø24-08 2019
|
15:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235536
|
lø24-08 2019
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235548
|
ti27-08 2019
|
18:30
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
|
|
|
235546
|
ti27-08 2019
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235550
|
to29-08 2019
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
235551
|
fr30-08 2019
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
235557
|
fr30-08 2019
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235556
|
lø31-08 2019
|
13:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
235555
|
lø31-08 2019
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
|
|
|
235554
|
lø31-08 2019
|
15:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
235549
|
lø31-08 2019
|
15:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235564
|
on04-09 2019
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
235560
|
fr06-09 2019
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235561
|
lø07-09 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235562
|
lø07-09 2019
|
15:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235559
|
lø07-09 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
|
|
|
235558
|
lø07-09 2019
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235069
|
ti10-09 2019
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235563
|
ti10-09 2019
|
20:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
235566
|
to12-09 2019
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
235777
|
fr13-09 2019
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235776
|
lø14-09 2019
|
13:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
235775
|
lø14-09 2019
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
|
|
|
235774
|
lø14-09 2019
|
15:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
235773
|
lø14-09 2019
|
15:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
235565
|
lø14-09 2019
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235943
|
fr20-09 2019
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235942
|
lø21-09 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235941
|
lø21-09 2019
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235946
|
lø21-09 2019
|
15:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
235778
|
lø21-09 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
|
|
|
235945
|
lø21-09 2019
|
15:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
235944
|
ti24-09 2019
|
20:00
|
|
|
PRO VENTILATION ARENA
|
|
|
|
235948
|
to26-09 2019
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
235949
|
lø28-09 2019
|
13:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
235952
|
lø28-09 2019
|
13:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
235947
|
lø28-09 2019
|
13:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235951
|
lø28-09 2019
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
|
|
|
235987
|
lø28-09 2019
|
15:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235950
|
lø28-09 2019
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235991
|
ti01-10 2019
|
20:00
|
|
|
PRO VENTILATION ARENA
|
|
|
|
235990
|
fr04-10 2019
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235989
|
lø05-10 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235992
|
lø05-10 2019
|
13:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
235994
|
lø05-10 2019
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
|
|
|
235993
|
lø05-10 2019
|
15:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
235988
|
lø05-10 2019
|
15:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
235996
|
to10-10 2019
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
240858
|
fr11-10 2019
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
235997
|
lø12-10 2019
|
13:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
235998
|
lø12-10 2019
|
13:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
235999
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
|
|
|
236000
|
lø12-10 2019
|
15:30
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
|
|
|
235995
|
lø12-10 2019
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
240868
|
lø26-10 2019
|
11:15
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
|
|
240872
|
lø26-10 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
240866
|
lø26-10 2019
|
13:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
240871
|
lø26-10 2019
|
15:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
240867
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
240870
|
lø26-10 2019
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
|
|
|
240869
|
lø26-10 2019
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
240949
|
fr01-11 2019
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
240873
|
fr01-11 2019
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
240948
|
lø02-11 2019
|
13:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
240947
|
lø02-11 2019
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
|
|
|
240946
|
lø02-11 2019
|
15:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
240945
|
lø02-11 2019
|
15:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
240944
|
ti05-11 2019
|
20:00
|
|
|
PRO VENTILATION ARENA
|
|
|
|
240862
|
fr08-11 2019
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
240859
|
lø09-11 2019
|
13:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
240865
|
lø09-11 2019
|
13:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
240864
|
lø09-11 2019
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
|
|
|
240863
|
lø09-11 2019
|
15:00
|
|
|
B1903
|
|
|
|
240860
|
lø09-11 2019
|
15:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
240861
|
ti12-11 2019
|
20:00
|
|
|
PRO VENTILATION ARENA
|
|
|
|
241277
|
ti14-04 2020
|
18:30
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
ANN
|
|
|
241227
|
fr17-04 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
ANN
|
|
|
241231
|
fr17-04 2020
|
18:30
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
240951
|
lø18-04 2020
|
12:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
ANN
|
|
|
241230
|
lø18-04 2020
|
14:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
ANN
|
|
|
240950
|
lø18-04 2020
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
241861
|
ti21-04 2020
|
19:00
|
|
|
Husumparken
|
ANN
|
|
|
241859
|
ti21-04 2020
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
241858
|
ti21-04 2020
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241855
|
on22-04 2020
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
241857
|
to23-04 2020
|
20:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
241856
|
lø25-04 2020
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
ANN
|
|
|
241860
|
lø25-04 2020
|
16:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
ANN
|
|
|
241269
|
ma27-04 2020
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241242
|
on29-04 2020
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
241865
|
to30-04 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
241996
|
fr01-05 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241866
|
lø02-05 2020
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241995
|
lø02-05 2020
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
ANN
|
|
|
241864
|
lø02-05 2020
|
13:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
241994
|
lø02-05 2020
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
ANN
|
|
|
241993
|
lø02-05 2020
|
16:00
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
242005
|
ti05-05 2020
|
19:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
ANN
|
|
|
242006
|
fr08-05 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
ANN
|
|
|
242003
|
fr08-05 2020
|
20:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
242002
|
lø09-05 2020
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241997
|
lø09-05 2020
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
ANN
|
|
|
241998
|
lø09-05 2020
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
242007
|
lø09-05 2020
|
16:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
242009
|
to14-05 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
242010
|
lø16-05 2020
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
242013
|
lø16-05 2020
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
ANN
|
|
|
242008
|
lø16-05 2020
|
13:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
242012
|
lø16-05 2020
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
ANN
|
|
|
242014
|
lø16-05 2020
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
242011
|
lø16-05 2020
|
16:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
243448
|
ti19-05 2020
|
19:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
ANN
|
|
|
243449
|
fr22-05 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
ANN
|
|
|
243447
|
fr22-05 2020
|
20:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
243450
|
lø23-05 2020
|
14:00
|
|
|
B1903
|
ANN
|
|
|
243451
|
lø23-05 2020
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
ANN
|
|
|
243445
|
lø23-05 2020
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
243446
|
lø23-05 2020
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
243453
|
to28-05 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
243844
|
fr29-05 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
243454
|
lø30-05 2020
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
243841
|
lø30-05 2020
|
14:00
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
243842
|
lø30-05 2020
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
ANN
|
|
|
243843
|
lø30-05 2020
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
243452
|
lø30-05 2020
|
16:00
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
244435
|
fr05-06 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
243845
|
fr05-06 2020
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
243847
|
fr05-06 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
ANN
|
|
|
243850
|
lø06-06 2020
|
12:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
ANN
|
|
|
243848
|
lø06-06 2020
|
14:00
|
|
|
B1903
|
ANN
|
|
|
243849
|
lø06-06 2020
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
ANN
|
|
|
243846
|
lø06-06 2020
|
16:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
ANN
|
|
|
241236
|
ti09-06 2020
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
241235
|
on10-06 2020
|
18:30
|
|
|
Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
|
ANN
|
|
|
241234
|
on10-06 2020
|
19:30
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
244442
|
to11-06 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241232
|
to11-06 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
241241
|
fr12-06 2020
|
20:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
241229
|
lø13-06 2020
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
ANN
|
|
|
241228
|
lø13-06 2020
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
ANN
|
|
|
241233
|
sø14-06 2020
|
10:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241237
|
sø14-06 2020
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241243
|
on17-06 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
241262
|
fr19-06 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241244
|
fr19-06 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
ANN
|
|
|
241245
|
lø20-06 2020
|
14:00
|
|
|
B1903
|
ANN
|
|
|
241246
|
lø20-06 2020
|
14:00
|
|
|
Nexø Stadion
|
ANN
|
|
|
241247
|
lø20-06 2020
|
16:00
|
|
|
Kastrup IA ved Røllikevej
|
ANN
|
|
|
241270
|
fr26-06 2020
|
18:15
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
241263
|
lø27-06 2020
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241266
|
lø27-06 2020
|
13:45
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
241267
|
lø27-06 2020
|
15:30
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
ANN
|
|
|
241268
|
lø27-06 2020
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
241278
|
lø04-07 2020
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241274
|
lø04-07 2020
|
12:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
241272
|
lø04-07 2020
|
12:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
241276
|
lø04-07 2020
|
13:15
|
|
|
Nexø Stadion
|
ANN
|
|
|
241275
|
lø04-07 2020
|
14:00
|
|
|
B1903
|
ANN
|
|
|
241273
|
lø04-07 2020
|
16:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
244437
|
on08-07 2020
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
244436
|
lø11-07 2020
|
16:00
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
ANN
|
|
|
244438
|
lø11-07 2020
|
16:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
ANN
|
|
|
244439
|
lø11-07 2020
|
16:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
ANN
|
|
|
244440
|
lø11-07 2020
|
16:00
|
|
|
Rønne stadion nord, opvisningsbanen
|
ANN
|
|
|
244441
|
lø11-07 2020
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
ANN
|
|
|
241271
|
ma27-07 2020
|
12:00
|
|
|
Hvidovre IF's baner
|
ANN
|
|