Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
18:30
Solrød FC
2
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
18:30
Holbæk United
3
Herfølge BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Vallensbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2019
19:00
Suså IF
3
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:00
Fårevejle BK
4
Næstved I.F.
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:30
Raklev GI
10
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2019
18:45
Herfølge BK
3
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
12:00
Greve Fodbold
0
Suså IF
5
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
12:15
Vallensbæk IF
2
Solrød FC
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
Fårevejle BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:30
Næstved I.F.
3
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
18:30
Holbæk B&I
4
Holbæk United
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:45
Herfølge BK
2
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
18:15
Holbæk United
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
18:15
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Solrød FC
6
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
19:00
Suså IF
6
Næstved I.F.
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2019
19:00
Raklev GI
2
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:00
Fårevejle BK
0
Vallensbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2019
18:30
IF Frem Bjæverskov
2
Suså IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2019
18:10
Solrød FC
3
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:00
Greve Fodbold
2
Herfølge BK
8
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:15
Vallensbæk IF
2
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
18:30
Holbæk B&I
5
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2019
19:00
Næstved I.F.
5
Holbæk United
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
18:45
Herfølge BK
1
Næstved I.F.
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2019
18:30
Holbæk United
2
IF Frem Bjæverskov
3
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
13:45
Raklev GI
1
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
3
Fårevejle BK
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
18:30
Holbæk B&I
5
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2019
19:00
Suså IF
2
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
Greve Fodbold
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:15
Vallensbæk IF
5
Holbæk United
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
13:00
Fårevejle BK
3
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
14:00
Solrød FC
4
Suså IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Herfølge BK
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2019
19:00
Næstved I.F.
2
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
18:45
Herfølge BK
3
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2019
19:00
Suså IF
1
Fårevejle BK
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
12:00
Greve Fodbold
0
Næstved I.F.
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Solrød FC
3
Holbæk United
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
Raklev GI
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
18:30
Holbæk B&I
5
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2019
18:30
Vallensbæk IF
4
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Solrød FC
1
Herfølge BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Fårevejle BK
2
Holbæk United
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
IF Frem Bjæverskov
4
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:30
Raklev GI
4
Suså IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2019
19:00
Næstved I.F.
3
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
18:45
Herfølge BK
1
Fårevejle BK
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2019
18:30
Holbæk United
2
Raklev GI
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
12:00
Greve Fodbold
0
Vallensbæk IF
5
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
Suså IF
6
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2019
18:30
Holbæk B&I
1
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2019
19:00
Næstved I.F.
3
IF Frem Bjæverskov
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2019
19:00
Suså IF
4
Holbæk United
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
12:15
Vallensbæk IF
1
Næstved I.F.
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
13:30
Raklev GI
4
Herfølge BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
14:00
Solrød FC
15
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2019
15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
1
IF Frem Bjæverskov
4
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
13:00
Fårevejle BK
4
Holbæk B&I
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2019
18:45
Herfølge BK
0
Suså IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2019
18:30
Holbæk United
3
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
12:00
Greve Fodbold
0
Fårevejle BK
5
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
Vallensbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2019
18:30
Holbæk B&I
2
Raklev GI
3
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2019
19:00
Næstved I.F.
4
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2020
19:15
Herfølge BK
Holbæk United
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
12:15
Vallensbæk IF
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
13:00
IF Frem Bjæverskov
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2020
18:30
Holbæk B&I
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2020
18:30
Greve Fodbold
Raklev GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2020
19:00
Næstved I.F.
Fårevejle BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2020
13:00
Solrød FC
Vallensbæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2020
14:00
Holbæk United
Holbæk B&I
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2020
19:00
Suså IF
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:00
Fårevejle BK
IF Frem Bjæverskov
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:30
Raklev GI
Næstved I.F.
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:15
Vallensbæk IF
Fårevejle BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
13:00
IF Frem Bjæverskov
Raklev GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
14:00
Solrød FC
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2020
18:30
Holbæk B&I
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2020
18:30
Greve Fodbold
Holbæk United
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2020
19:00
Næstved I.F.
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2020
18:45
Herfølge BK
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2020
19:00
Suså IF
IF Frem Bjæverskov
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:00
Fårevejle BK
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
13:30
Raklev GI
Vallensbæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2020
15:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
Holbæk B&I
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
14:00
Holbæk United
Næstved I.F.
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
11:00
Vallensbæk IF
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Fårevejle BK
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
IF Frem Bjæverskov
Holbæk United
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
14:00
Solrød FC
Raklev GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2020
18:30
Greve Fodbold
Holbæk B&I
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2020
19:00
Næstved I.F.
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2020
18:20
Holbæk United
Vallensbæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:45
Herfølge BK
IF Frem Bjæverskov
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2020
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2020
19:00
Suså IF
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2020
13:30
Raklev GI
Fårevejle BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2020
18:30
Holbæk B&I
Næstved I.F.
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2020
18:30
Holbæk United
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
12:15
Vallensbæk IF
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
Fårevejle BK
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:00
IF Frem Bjæverskov
Holbæk B&I
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
13:30
Raklev GI
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2020
19:00
Næstved I.F.
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2020
18:45
Herfølge BK
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2020
18:30
Holbæk United
Fårevejle BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2020
18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
Næstved I.F.
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2020
19:00
Suså IF
Raklev GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
18:30
Holbæk B&I
Vallensbæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2020
18:30
Greve Fodbold
IF Frem Bjæverskov
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
19:00
Suså IF
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
19:00
Raklev GI
Holbæk United
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
12:15
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
13:00
Fårevejle BK
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
13:00
IF Frem Bjæverskov
Næstved I.F.
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
14:00
Solrød FC
Holbæk B&I
UDS
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2020
18:30
Holbæk United
Suså IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
Herfølge BK
Raklev GI
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
13:00
IF Frem Bjæverskov
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
18:30
Holbæk B&I
Fårevejle BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
18:30
Greve Fodbold
Solrød FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2020
19:00
Næstved I.F.
Vallensbæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Solrød FC
Næstved I.F.
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark
Holbæk United
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Suså IF
Herfølge BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Raklev GI
Holbæk B&I
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Fårevejle BK
Greve Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Vallensbæk IF
IF Frem Bjæverskov
UDS
|
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 20. juni 2020 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen