Sundby Bk.

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
632480 11:00 Sundby Bk. Greve Fodbold 5 Kunst 5 mands 2A
11:00
Sundby Bk.
Greve Fodbold 5
632483 11:25 Sundby Bk. SBV 09 Kunst 5 mands 2B
11:25
Sundby Bk.
SBV 09
632484 11:50 Sundby Bk. Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kunst 5 mands 2A
11:50
Sundby Bk.
Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
637788 10:00 Sundby Bk. Hekla Tobis Café - Kunst 5A
10:00
Sundby Bk.
Hekla
638613 10:25 Sundby Bk. Ishøj IF (2) Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:25
Sundby Bk.
Ishøj IF (2)
638615 10:50 Sundby Bk. Kastrup Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:50
Sundby Bk.
Kastrup
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Røllikevej 5 2770 Kastrup
638889 10:30 Sundby Bk. SBV 09 Bane 1 Ny Kunst
10:30
Sundby Bk.
SBV 09
638892 10:55 Sundby Bk. Taastrup FC (4) Bane 1 Ny Kunst
10:55
Sundby Bk.
Taastrup FC (4)
638893 11:20 Sundby Bk. Kastrup Bane 1 Ny Kunst
11:20
Sundby Bk.
Kastrup
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Kløvermarksvej 50 2300 København S
641710 11:30 Sundby Bk. Greve Fodbold 4 Kunst 5 mands 2B
11:30
Sundby Bk.
Greve Fodbold 4
641755 11:55 Sundby Bk. B 1908 Kunst 5 mands 2A
11:55
Sundby Bk.
B 1908
641756 12:20 Sundby Bk. Dragør BK Kunst 5 mands 2B
12:20
Sundby Bk.
Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Kastrup IA ved Diget Bane 1 A - John Tranums Allé Ved Diget 21 2770 Kastrup
641764 12:00 Sundby Bk. Brøndbyernes IF 3 Bane 1 A - John Tranums Allé
12:00
Sundby Bk.
Brøndbyernes IF 3
641767 12:25 Sundby Bk. Greve Fodbold 4 Bane 1 John Tranums Allé
12:25
Sundby Bk.
Greve Fodbold 4
641768 12:50 Sundby Bk. Kastrup Bane 1 John Tranums Allé
12:50
Sundby Bk.
Kastrup
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
641812 10:00 Sundby Bk. Brøndbyernes IF 3
10:00
Sundby Bk.
Brøndbyernes IF 3
641815 10:25 Sundby Bk. B 1908
10:25
Sundby Bk.
B 1908
641816 10:50 Sundby Bk. Taastrup FC (4)
10:50
Sundby Bk.
Taastrup FC (4)
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
641818 10:00 Sundby Bk. Hekla
10:00
Sundby Bk.
Hekla
641821 10:25 Sundby Bk. B 1908
10:25
Sundby Bk.
B 1908
641822 10:50 Sundby Bk. Tårnby FF
10:50
Sundby Bk.
Tårnby FF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind