VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
632480
11-11 2023
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
11. nov 2023
11:00
Sundby Bk.
Greve Fodbold 5
632481
11-11 2023
11:00
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B
Sundby Boldklub
11. nov 2023
11:00
SBV 09
Tårnby FF
632482
11-11 2023
11:25
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A
Sundby Boldklub
11. nov 2023
11:25
Greve Fodbold 5
Tårnby FF
632483
11-11 2023
11:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
11. nov 2023
11:25
Sundby Bk.
SBV 09
632484
11-11 2023
11:50
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A
Sundby Boldklub
11. nov 2023
11:50
Sundby Bk.
Tårnby FF
632485
11-11 2023
11:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
11. nov 2023
11:50
Greve Fodbold 5
SBV 09
637781
11-11 2023
12:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
11. nov 2023
12:00
B 1908
Ishøj IF (2)
637782
11-11 2023
12:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
11. nov 2023
12:00
Dragør BK
Kastrup
637783
11-11 2023
12:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
11. nov 2023
12:25
Ishøj IF (2)
Kastrup
637784
11-11 2023
12:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
11. nov 2023
12:25
B 1908
Dragør BK
637785
11-11 2023
12:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
11. nov 2023
12:50
B 1908
Kastrup
637787
11-11 2023
12:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
11. nov 2023
12:50
Ishøj IF (2)
Dragør BK
632486
12-11 2023
10:00 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
12. nov 2023
10:00
Hekla
Brøndbyernes IF 3
632487
12-11 2023
10:00 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
12. nov 2023
10:00
Greve Fodbold 4
Taastrup FC (4)
632488
12-11 2023
10:25 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
12. nov 2023
10:25
Brøndbyernes IF 3
Taastrup FC (4)
632489
12-11 2023
10:25 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
12. nov 2023
10:25
Hekla
Greve Fodbold 4
632490
12-11 2023
10:50 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
12. nov 2023
10:50
Hekla
Taastrup FC (4)
637780
12-11 2023
10:50 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
12. nov 2023
10:50
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 4
638883
25-11 2023
09:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
25. nov 2023
09:00
Brøndbyernes IF 3
B 1908
638884
25-11 2023
09:00
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben 1908
25. nov 2023
09:00
Greve Fodbold 5
SBV 09
638885
25-11 2023
09:25
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben 1908
25. nov 2023
09:25
B 1908
SBV 09
638886
25-11 2023
09:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
25. nov 2023
09:25
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 5
638887
25-11 2023
09:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
25. nov 2023
09:50
B 1908
Greve Fodbold 5
638888
25-11 2023
09:50
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Sundby Idrætspark 1
Boldklubben 1908
25. nov 2023
09:50
Brøndbyernes IF 3
SBV 09
637788
26-11 2023
10:00 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
26. nov 2023
10:00
Sundby Bk.
Hekla
637789
26-11 2023
10:00 Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Boldklubben Hekla
26. nov 2023
10:00
Ishøj IF (2)
Kastrup
638616
26-11 2023
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. nov 2023
10:00
Greve Fodbold 4
Taastrup FC (4)
638617
26-11 2023
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. nov 2023
10:00
Dragør BK
Tårnby FF
638618
26-11 2023
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. nov 2023
10:25
Taastrup FC (4)
Tårnby FF
638865
26-11 2023
10:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. nov 2023
10:25
Greve Fodbold 4
Dragør BK
638612
26-11 2023
10:25 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
26. nov 2023
10:25
Hekla
Kastrup
638613
26-11 2023
10:25 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
26. nov 2023
10:25
Sundby Bk.
Ishøj IF (2)
638614
26-11 2023
10:50 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
26. nov 2023
10:50
Hekla
Ishøj IF (2)
638615
26-11 2023
10:50 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
26. nov 2023
10:50
Sundby Bk.
Kastrup
638866
26-11 2023
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. nov 2023
10:50
Taastrup FC (4)
Dragør BK
638882
26-11 2023
10:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
26. nov 2023
10:50
Greve Fodbold 4
Tårnby FF
639159
10-12 2023
10:00 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
10. dec 2023
10:00
Hekla
Greve Fodbold 4
639160
10-12 2023
10:00 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
10. dec 2023
10:00
B 1908
Tårnby FF
639161
10-12 2023
10:25 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
10. dec 2023
10:25
Greve Fodbold 4
Tårnby FF
639162
10-12 2023
10:25 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
10. dec 2023
10:25
Hekla
B 1908
638889
10-12 2023
10:30 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
10. dec 2023
10:30
Sundby Bk.
SBV 09
638890
10-12 2023
10:30 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
10. dec 2023
10:30
Taastrup FC (4)
Kastrup
639163
10-12 2023
10:50 Hekla Park Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C Boldklubben Hekla
10. dec 2023
10:50
Hekla
Tårnby FF
639164
10-12 2023
10:50 Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Boldklubben Hekla
10. dec 2023
10:50
Greve Fodbold 4
B 1908
638891
10-12 2023
10:55 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
10. dec 2023
10:55
SBV 09
Kastrup
638892
10-12 2023
10:55 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
10. dec 2023
10:55
Sundby Bk.
Taastrup FC (4)
638893
10-12 2023
11:20 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
10. dec 2023
11:20
Sundby Bk.
Kastrup
638894
10-12 2023
11:20 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
10. dec 2023
11:20
SBV 09
Taastrup FC (4)
639153
10-12 2023
13:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
10. dec 2023
13:00
Brøndbyernes IF 3
Ishøj IF (2)
639154
10-12 2023
13:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
10. dec 2023
13:00
Greve Fodbold 5
Dragør BK
639155
10-12 2023
13:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
10. dec 2023
13:25
Ishøj IF (2)
Dragør BK
639156
10-12 2023
13:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
10. dec 2023
13:25
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 5
639157
10-12 2023
13:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
10. dec 2023
13:50
Brøndbyernes IF 3
Dragør BK
639158
10-12 2023
13:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
10. dec 2023
13:50
Ishøj IF (2)
Greve Fodbold 5
641703
28-01 2024
10:00 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
28. jan
10:00
Hekla
Ishøj IF (2)
641704
28-01 2024
10:00
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B
Boldklubben Hekla
28. jan
10:00
SBV 09
Taastrup FC (4)
641706
28-01 2024
10:25 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
28. jan
10:25
Ishøj IF (2)
Taastrup FC (4)
641707
28-01 2024
10:25
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B
Boldklubben Hekla
28. jan
10:25
Hekla
SBV 09
641708
28-01 2024
10:50 Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Boldklubben Hekla
28. jan
10:50
Hekla
Taastrup FC (4)
641709
28-01 2024
10:50
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B
Boldklubben Hekla
28. jan
10:50
Ishøj IF (2)
SBV 09
641710
28-01 2024
11:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
28. jan
11:30
Sundby Bk.
Greve Fodbold 4
641711
28-01 2024
11:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
28. jan
11:30
B 1908
Dragør BK
641712
28-01 2024
11:55 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
28. jan
11:55
Greve Fodbold 4
Dragør BK
641755
28-01 2024
11:55 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
28. jan
11:55
Sundby Bk.
B 1908
641756
28-01 2024
12:20 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
28. jan
12:20
Sundby Bk.
Dragør BK
641757
28-01 2024
12:20 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
28. jan
12:20
Greve Fodbold 4
B 1908
639165
28-01 2024
13:30
Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Kastrup IA ved Diget 1
Kastrup Boldklub
28. jan
13:30
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 5
639166
28-01 2024
13:30 Kastrup IA ved Diget Kastrup Boldklub
28. jan
13:30
Kastrup
Tårnby FF
639167
28-01 2024
13:55 Kastrup IA ved Diget Kastrup Boldklub
28. jan
13:55
Greve Fodbold 5
Tårnby FF
639168
28-01 2024
13:55
Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Kastrup IA ved Diget 1
Kastrup Boldklub
28. jan
13:55
Brøndbyernes IF 3
Kastrup
641701
28-01 2024
14:20
Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Kastrup IA ved Diget 1
Kastrup Boldklub
28. jan
14:20
Brøndbyernes IF 3
Tårnby FF
641702
28-01 2024
14:20 Kastrup IA ved Diget Kastrup Boldklub
28. jan
14:20
Greve Fodbold 5
Kastrup
641758
04-02 2024
09:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
09:00
Hekla
B 1908
641759
04-02 2024
09:00 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
09:00
Taastrup FC (4)
Dragør BK
641760
04-02 2024
09:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
09:25
B 1908
Dragør BK
641761
04-02 2024
09:25 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
09:25
Hekla
Taastrup FC (4)
641762
04-02 2024
09:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
09:50
Hekla
Dragør BK
641763
04-02 2024
09:50 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
04. feb
09:50
B 1908
Taastrup FC (4)
641764
04-02 2024
12:00 Kastrup IA ved Diget Bane 1 A - John Tranums Allé Kastrup Boldklub
04. feb
12:00
Sundby Bk.
Brøndbyernes IF 3
641765
04-02 2024
12:00 Kastrup IA ved Diget Bane 1 John Tranums Allé Kastrup Boldklub
04. feb
12:00
Greve Fodbold 4
Kastrup
641770
04-02 2024
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1 Ishøj IF
04. feb
12:00
Ishøj IF (2)
Greve Fodbold 5
641771
04-02 2024
12:00
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1
Ishøj IF
04. feb
12:00
SBV 09
Tårnby FF
641772
04-02 2024
12:25 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
04. feb
12:25
Greve Fodbold 5
Tårnby FF
641773
04-02 2024
12:25
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1
Ishøj IF
04. feb
12:25
Ishøj IF (2)
SBV 09
641766
04-02 2024
12:25 Kastrup IA ved Diget Bane 1 John Tranums Allé Kastrup Boldklub
04. feb
12:25
Brøndbyernes IF 3
Kastrup
641767
04-02 2024
12:25 Kastrup IA ved Diget Bane 1 John Tranums Allé Kastrup Boldklub
04. feb
12:25
Sundby Bk.
Greve Fodbold 4
641768
04-02 2024
12:50 Kastrup IA ved Diget Bane 1 John Tranums Allé Kastrup Boldklub
04. feb
12:50
Sundby Bk.
Kastrup
641769
04-02 2024
12:50 Kastrup IA ved Diget Bane 1 John Tranums Allé Kastrup Boldklub
04. feb
12:50
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 4
641774
04-02 2024
12:50 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
04. feb
12:50
Ishøj IF (2)
Tårnby FF
641799
04-02 2024
12:50
SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1
Ishøj IF
04. feb
12:50
Greve Fodbold 5
SBV 09
641812
03-03 2024
10:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B Sundby Boldklub
03. mar
10:00
Sundby Bk.
Brøndbyernes IF 3
641813
03-03 2024
10:00
Taastrup FC (4)
!
NB: Taastrup FC (4) er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart Bane 19B
Sundby Boldklub
03. mar
10:00
B 1908
Taastrup FC (4)
641814
03-03 2024
10:25
Taastrup FC (4)
!
NB: Taastrup FC (4) er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2B
Sundby Boldklub
03. mar
10:25
Brøndbyernes IF 3
Taastrup FC (4)
641815
03-03 2024
10:25 Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Sundby Boldklub
03. mar
10:25
Sundby Bk.
B 1908
641816
03-03 2024
10:50
Taastrup FC (4)
!
NB: Taastrup FC (4) er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A
Sundby Boldklub
03. mar
10:50
Sundby Bk.
Taastrup FC (4)
641817
03-03 2024
10:50 Kløvermarkens Idrætsanlæg Sundby Boldklub
03. mar
10:50
Brøndbyernes IF 3
B 1908
641806
03-03 2024
11:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
03. mar
11:30
Hekla
Greve Fodbold 4
641807
03-03 2024
11:30 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
03. mar
11:30
Ishøj IF (2)
Greve Fodbold 5
641808
03-03 2024
11:55 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
03. mar
11:55
Greve Fodbold 4
Greve Fodbold 5
641809
03-03 2024
11:55 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
03. mar
11:55
Hekla
Ishøj IF (2)
641810
03-03 2024
12:20 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
03. mar
12:20
Hekla
Greve Fodbold 5
641811
03-03 2024
12:20 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
03. mar
12:20
Greve Fodbold 4
Ishøj IF (2)
641800
03-03 2024
13:30 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
03. mar
13:30
SBV 09
Dragør BK
641801
03-03 2024
13:30 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
03. mar
13:30
Kastrup
Tårnby FF
641802
03-03 2024
13:55 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
03. mar
13:55
Dragør BK
Tårnby FF
641803
03-03 2024
13:55 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
03. mar
13:55
SBV 09
Kastrup
641804
03-03 2024
14:20 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
03. mar
14:20
SBV 09
Tårnby FF
641805
03-03 2024
14:20 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
03. mar
14:20
Dragør BK
Kastrup
641818
23-03 2024
13:30 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
23. mar
13:30
Sundby Bk.
Hekla
641819
23-03 2024
13:30 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
23. mar
13:30
B 1908
Tårnby FF
641820
23-03 2024
13:55 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
23. mar
13:55
Hekla
Tårnby FF
641821
23-03 2024
13:55 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
23. mar
13:55
Sundby Bk.
B 1908
641822
23-03 2024
14:20 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
23. mar
14:20
Sundby Bk.
Tårnby FF
641823
23-03 2024
14:20 Sundby Idrætspark Boldklubben 1908
23. mar
14:20
Hekla
B 1908
641830
24-03 2024
09:00
Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Ishøj IF
24. mar
09:00
Brøndbyernes IF 3
Greve Fodbold 4
641831
24-03 2024
09:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
24. mar
09:00
Ishøj IF (2)
SBV 09
641832
24-03 2024
09:25 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
24. mar
09:25
Greve Fodbold 4
SBV 09
641833
24-03 2024
09:25
Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Ishøj IF
24. mar
09:25
Brøndbyernes IF 3
Ishøj IF (2)
641834
24-03 2024
09:50
Brøndbyernes IF 3
!
NB: Brøndbyernes IF 3 er taberdømt
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
Ishøj IF
24. mar
09:50
Brøndbyernes IF 3
SBV 09
641836
24-03 2024
09:50 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
24. mar
09:50
Greve Fodbold 4
Ishøj IF (2)
641824
24-03 2024
13:00
Taastrup FC (4)
!
NB: Taastrup FC (4) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
24. mar
13:00
Greve Fodbold 5
Taastrup FC (4)
641825
24-03 2024
13:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
24. mar
13:00
Dragør BK
Kastrup
641826
24-03 2024
13:25
Taastrup FC (4)
!
NB: Taastrup FC (4) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
24. mar
13:25
Taastrup FC (4)
Kastrup
641827
24-03 2024
13:25 Dragør Bk Dragør Boldklub
24. mar
13:25
Greve Fodbold 5
Dragør BK
641828
24-03 2024
13:50 Dragør Bk Dragør Boldklub
24. mar
13:50
Greve Fodbold 5
Kastrup
641829
24-03 2024
13:50
Taastrup FC (4)
!
NB: Taastrup FC (4) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
24. mar
13:50
Taastrup FC (4)
Dragør BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind