Lynge-Uggeløse IF

VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5, Pulje 1

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Blovstrød idrætsanlæg Sortemosevej 20 3450 Allerød
709933 09:00 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
09:00
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
709935 09:25 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
09:25
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
709937 09:50 Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF
09:50
Slangerup & Omegn IF
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
710055 10:00 Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF
10:00
Slangerup & Omegn IF
Lynge-Uggeløse IF
710058 10:25 Vejby IF Lynge-Uggeløse IF
10:25
Vejby IF
Lynge-Uggeløse IF
710061 10:50 Frederikssund FB Lynge-Uggeløse IF
10:50
Frederikssund FB
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Brødeskov Stadion Kunst Kollerødvej 1 3400 Hillerød
710062 10:00 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
710086 10:25 Lynge-Uggeløse IF Brødeskov IF (1)
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Brødeskov IF (1)
710089 10:50 Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal FK
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Nivå-Kokkedal FK
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Karsemosegård Kunstgræs Møllevej 4 2990 Nivå
710109 10:00 Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal FK
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Nivå-Kokkedal FK
710111 10:25 Hørsholm-Usserød IK Lynge-Uggeløse IF
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
710113 10:50 Brødeskov IF (2) Lynge-Uggeløse IF
10:50
Brødeskov IF (2)
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Idrætsvej 21 3200 Helsinge
710205 10:00 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
710207 10:25 Brødeskov IF (2) Lynge-Uggeløse IF
10:25
Brødeskov IF (2)
Lynge-Uggeløse IF
710209 10:50 Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF
10:50
Slangerup & Omegn IF
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
710210 10:00 Lynge-Uggeløse IF FC Holte
10:00
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
710213 10:25 Lynge-Uggeløse IF Brødeskov IF (1)
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Brødeskov IF (1)
710214 10:50 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
710268 10:00 Brødeskov IF (2) Lynge-Uggeløse IF
10:00
Brødeskov IF (2)
Lynge-Uggeløse IF
710269 10:25 IF Skjold Birkerød Lynge-Uggeløse IF
10:25
IF Skjold Birkerød
Lynge-Uggeløse IF
710271 10:50 Frederikssund FB Lynge-Uggeløse IF
10:50
Frederikssund FB
Lynge-Uggeløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind