Lynge-Uggeløse IF

VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5, Pulje 1

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Blovstrød idrætsanlæg Sortemosevej 20 3450 Allerød
711886 10:30 Lynge-Uggeløse IF Frederikssund FB (2)
10:30
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB (2)
711888 10:55 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
10:55
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711890 11:20 Farum BK (1) Lynge-Uggeløse IF
11:20
Farum BK (1)
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
711898 10:00 Lynge-Uggeløse IF Espergærde IF
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Espergærde IF
711900 10:25 Frederiksværk Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
10:25
Frederiksværk Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711901 10:50 Frederikssund FB (1) Lynge-Uggeløse IF
10:50
Frederikssund FB (1)
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
711916 10:00 Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF
10:00
Ølstykke FC
Lynge-Uggeløse IF
711917 10:25 Farum BK (1) Lynge-Uggeløse IF
10:25
Farum BK (1)
Lynge-Uggeløse IF
711919 10:50 Hørsholm-Usserød IK Lynge-Uggeløse IF
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Sportsvej 7 3300 Frederiksværk
711964 10:00 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711965 10:25 Frederiksværk Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
10:25
Frederiksværk Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711967 10:50 Hillerød Fodbold Lynge-Uggeløse IF
10:50
Hillerød Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Allerød Idrætspark Møllemosevej 5 3450 Allerød
711970 09:00 Frederikssund FB (1) Lynge-Uggeløse IF
09:00
Frederikssund FB (1)
Lynge-Uggeløse IF
711971 09:25 Allerød Fodbold Klub Lynge-Uggeløse IF
09:25
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711973 09:50 Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF
09:50
Fredensborg BI
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
711987 10:00 Ålholm IF Lynge-Uggeløse IF
10:00
Ålholm IF
Lynge-Uggeløse IF
711989 10:25 Lynge-Uggeløse IF Espergærde IF
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Espergærde IF
711992 10:50 Lynge-Uggeløse IF Frederikssund FB (2)
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB (2)
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Ølstykke Stadion Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
712014 10:00 Lynge-Uggeløse IF Frederikssund FB (2)
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB (2)
712016 10:25 Ølstykke FC Lynge-Uggeløse IF
10:25
Ølstykke FC
Lynge-Uggeløse IF
712018 10:50 Frederikssund FB (1) Lynge-Uggeløse IF
10:50
Frederikssund FB (1)
Lynge-Uggeløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind