VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
711885
11-11 2023
10:30 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
10:30
Allerød Fodbold Klub
Farum BK (1)
711886
11-11 2023
10:30 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
10:30
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB (2)
711887
11-11 2023
10:55 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
10:55
Farum BK (1)
Frederikssund FB (2)
711888
11-11 2023
10:55 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
10:55
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711889
11-11 2023
11:20 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
11:20
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund FB (2)
711890
11-11 2023
11:20 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
11. nov 2023
11:20
Farum BK (1)
Lynge-Uggeløse IF
711823
12-11 2023
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs 1 Ålholm IF
12. nov 2023
10:00
Hillerød Fodbold
Ølstykke FC
711824
12-11 2023
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
12. nov 2023
10:00
Ålholm IF
Espergærde IF
711829
12-11 2023
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
12. nov 2023
10:00
Fredensborg BI
Hørsholm-Usserød IK
711830
12-11 2023
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
12. nov 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederikssund FB (1)
711831
12-11 2023
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
12. nov 2023
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB (1)
711832
12-11 2023
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
12. nov 2023
10:25
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
711825
12-11 2023
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
12. nov 2023
10:25
Ølstykke FC
Espergærde IF
711826
12-11 2023
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs 1 Ålholm IF
12. nov 2023
10:25
Hillerød Fodbold
Ålholm IF
711827
12-11 2023
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs 1 Ålholm IF
12. nov 2023
10:50
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
711828
12-11 2023
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
12. nov 2023
10:50
Ølstykke FC
Ålholm IF
711833
12-11 2023
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
12. nov 2023
10:50
Fredensborg BI
Frederikssund FB (1)
711884
12-11 2023
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
12. nov 2023
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
711903
25-11 2023
10:00 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
25. nov 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
711904
25-11 2023
10:00 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
25. nov 2023
10:00
Ølstykke FC
Ålholm IF
711905
25-11 2023
10:25 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
25. nov 2023
10:25
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
711906
25-11 2023
10:25 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
25. nov 2023
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
711907
25-11 2023
10:50 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
25. nov 2023
10:50
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
711908
25-11 2023
10:50 Hørsholm Idrætspark Kunstbane 2 Hørsholm-Usserød IK
25. nov 2023
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF
711891
26-11 2023
10:00 Frederikssund Stadion Kunstgræs 1 Frederikssund IK
26. nov 2023
10:00
Hillerød Fodbold
Fredensborg BI
711892
26-11 2023
10:00 Frederikssund Stadion Kunstgræs Frederikssund IK
26. nov 2023
10:00
Farum BK (1)
Frederikssund FB (2)
711897
26-11 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
26. nov 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederikssund FB (1)
711898
26-11 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
26. nov 2023
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Espergærde IF
711899
26-11 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
26. nov 2023
10:25
Frederikssund FB (1)
Espergærde IF
711900
26-11 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
26. nov 2023
10:25
Frederiksværk Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711893
26-11 2023
10:25 Frederikssund Stadion Kunstgræs Frederikssund IK
26. nov 2023
10:25
Fredensborg BI
Frederikssund FB (2)
711894
26-11 2023
10:25 Frederikssund Stadion Kunstgræs Frederikssund IK
26. nov 2023
10:25
Hillerød Fodbold
Farum BK (1)
711895
26-11 2023
10:50 Frederikssund Stadion Kunstgræs Frederikssund IK
26. nov 2023
10:50
Fredensborg BI
Farum BK (1)
711896
26-11 2023
10:50 Frederikssund Stadion Kunstgræs Frederikssund IK
26. nov 2023
10:50
Hillerød Fodbold
Frederikssund FB (2)
711901
26-11 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
26. nov 2023
10:50
Frederikssund FB (1)
Lynge-Uggeløse IF
711902
26-11 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
26. nov 2023
10:50
Frederiksværk Fodbold Klub
Espergærde IF
711909
09-12 2023
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
09. dec 2023
10:00
Hillerød Fodbold
Ålholm IF
711910
09-12 2023
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
09. dec 2023
10:00
Frederikssund FB (1)
Frederikssund FB (2)
711911
09-12 2023
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
09. dec 2023
10:25
Ålholm IF
Frederikssund FB (2)
711912
09-12 2023
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
09. dec 2023
10:25
Hillerød Fodbold
Frederikssund FB (1)
711913
09-12 2023
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
09. dec 2023
10:50
Hillerød Fodbold
Frederikssund FB (2)
711914
09-12 2023
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
09. dec 2023
10:50
Ålholm IF
Frederikssund FB (1)
711915
10-12 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK (1)
711916
10-12 2023
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:00
Ølstykke FC
Lynge-Uggeløse IF
711921
10-12 2023
10:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
10. dec 2023
10:00
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
711922
10-12 2023
10:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
10. dec 2023
10:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
711923
10-12 2023
10:25 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
10. dec 2023
10:25
Frederiksværk Fodbold Klub
Espergærde IF
711924
10-12 2023
10:25 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
10. dec 2023
10:25
Fredensborg BI
Allerød Fodbold Klub
711917
10-12 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:25
Farum BK (1)
Lynge-Uggeløse IF
711918
10-12 2023
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
711919
10-12 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
711920
10-12 2023
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
10. dec 2023
10:50
Farum BK (1)
Ølstykke FC
711925
10-12 2023
10:50 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
10. dec 2023
10:50
Fredensborg BI
Espergærde IF
711926
10-12 2023
10:50 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
10. dec 2023
10:50
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
711933
27-01 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:00
Fredensborg BI
Farum BK (1)
711958
27-01 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:00
Ålholm IF
Frederikssund FB (1)
711959
27-01 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:25
Farum BK (1)
Frederikssund FB (1)
711960
27-01 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:25
Fredensborg BI
Ålholm IF
711961
27-01 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:50
Fredensborg BI
Frederikssund FB (1)
711962
27-01 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
27. jan
10:50
Farum BK (1)
Ålholm IF
711927
28-01 2024
09:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:00
Hørsholm-Usserød IK
Ølstykke FC
711928
28-01 2024
09:00 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:00
Frederikssund FB (2)
Espergærde IF
711929
28-01 2024
09:25 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:25
Ølstykke FC
Espergærde IF
711930
28-01 2024
09:25 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:25
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB (2)
711931
28-01 2024
09:50 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:50
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
711932
28-01 2024
09:50 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
28. jan
09:50
Ølstykke FC
Frederikssund FB (2)
711963
28-01 2024
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
28. jan
10:00
Hillerød Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
711964
28-01 2024
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
28. jan
10:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711965
28-01 2024
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
28. jan
10:25
Frederiksværk Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711966
28-01 2024
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
28. jan
10:25
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
711967
28-01 2024
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
28. jan
10:50
Hillerød Fodbold
Lynge-Uggeløse IF
711968
28-01 2024
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
28. jan
10:50
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
711981
03-02 2024
10:00
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
03. feb
10:00
Farum BK (1)
Ølstykke FC
711982
03-02 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:00
Ålholm IF
Espergærde IF
711983
03-02 2024
10:25
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
03. feb
10:25
Ølstykke FC
Espergærde IF
711984
03-02 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:25
Farum BK (1)
Ålholm IF
711985
03-02 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Ålholm IF
03. feb
10:50
Farum BK (1)
Espergærde IF
711986
03-02 2024
10:50
Ølstykke FC
!
NB: Ølstykke FC er taberdømt
Hillerød Stadion Kunstgræs 1
Ålholm IF
03. feb
10:50
Ølstykke FC
Ålholm IF
711969
04-02 2024
09:00 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
04. feb
09:00
Fredensborg BI
Allerød Fodbold Klub
711970
04-02 2024
09:00 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
04. feb
09:00
Frederikssund FB (1)
Lynge-Uggeløse IF
711971
04-02 2024
09:25 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
04. feb
09:25
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
711972
04-02 2024
09:25 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
04. feb
09:25
Fredensborg BI
Frederikssund FB (1)
711973
04-02 2024
09:50 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
04. feb
09:50
Fredensborg BI
Lynge-Uggeløse IF
711974
04-02 2024
09:50 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
04. feb
09:50
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund FB (1)
711975
04-02 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
04. feb
10:00
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
711976
04-02 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
04. feb
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederikssund FB (2)
711977
04-02 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
04. feb
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB (2)
711978
04-02 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
04. feb
10:25
Hillerød Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
711979
04-02 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
04. feb
10:50
Hillerød Fodbold
Frederikssund FB (2)
711980
04-02 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
04. feb
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
711987
03-03 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
03. mar
10:00
Ålholm IF
Lynge-Uggeløse IF
711988
03-03 2024
10:00 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
03. mar
10:00
Frederikssund FB (2)
Espergærde IF
711993
03-03 2024
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
03. mar
10:00
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
711994
03-03 2024
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
03. mar
10:00
Farum BK (1)
Ølstykke FC
711999
03-03 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:00
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
712002
03-03 2024
10:00 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:00
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund FB (1)
712003
03-03 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Frederikssund FB (1)
712004
03-03 2024
10:25 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:25
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
711995
03-03 2024
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Bane 22 - Kunstbane Frederiksværk Fodbold Klub
03. mar
10:25
Frederiksværk Fodbold Klub
Ølstykke FC
711996
03-03 2024
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
03. mar
10:25
Fredensborg BI
Farum BK (1)
711989
03-03 2024
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
03. mar
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Espergærde IF
711990
03-03 2024
10:25 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
03. mar
10:25
Ålholm IF
Frederikssund FB (2)
711991
03-03 2024
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
03. mar
10:50
Ålholm IF
Espergærde IF
711992
03-03 2024
10:50 Lynge Idrætsanlæg Lynge-Uggeløse IF
03. mar
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB (2)
711997
03-03 2024
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
03. mar
10:50
Fredensborg BI
Ølstykke FC
711998
03-03 2024
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Bane 22 - Kunstbane Frederiksværk Fodbold Klub
03. mar
10:50
Frederiksværk Fodbold Klub
Farum BK (1)
712005
03-03 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:50
Hillerød Fodbold
Frederikssund FB (1)
712006
03-03 2024
10:50 Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
03. mar
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
712007
23-03 2024
09:00 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:00
Hillerød Fodbold
Fredensborg BI
712008
23-03 2024
09:00 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
712009
23-03 2024
09:25 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:25
Fredensborg BI
Espergærde IF
712010
23-03 2024
09:25 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:25
Hillerød Fodbold
Allerød Fodbold Klub
712011
23-03 2024
09:50 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:50
Hillerød Fodbold
Espergærde IF
712012
23-03 2024
09:50 Blovstrød idrætsanlæg Allerød Fodbold Klub
23. mar
09:50
Fredensborg BI
Allerød Fodbold Klub
712013
24-03 2024
10:00 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
24. mar
10:00
Ølstykke FC
Frederikssund FB (1)
712014
24-03 2024
10:00 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
24. mar
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund FB (2)
712019
24-03 2024
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
24. mar
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
712020
24-03 2024
10:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
24. mar
10:00
Farum BK (1)
Ålholm IF
712021
24-03 2024
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Bane 22 - Kunstbane Frederiksværk Fodbold Klub
24. mar
10:25
Frederiksværk Fodbold Klub
Ålholm IF
712022
24-03 2024
10:25 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
24. mar
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK (1)
712015
24-03 2024
10:25 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
24. mar
10:25
Frederikssund FB (1)
Frederikssund FB (2)
712016
24-03 2024
10:25 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
24. mar
10:25
Ølstykke FC
Lynge-Uggeløse IF
712017
24-03 2024
10:50 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
24. mar
10:50
Ølstykke FC
Frederikssund FB (2)
712018
24-03 2024
10:50 Ølstykke Stadion Ølstykke FC
24. mar
10:50
Frederikssund FB (1)
Lynge-Uggeløse IF
712023
24-03 2024
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
24. mar
10:50
Hørsholm-Usserød IK
Ålholm IF
712024
24-03 2024
10:50 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Bane 22 - Kunstbane Frederiksværk Fodbold Klub
24. mar
10:50
Frederiksværk Fodbold Klub
Farum BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind