Lynge-Uggeløse IF

VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
693589 10:00 Lynge-Uggeløse IF IF Skjold Birkerød (1)
10:00
Lynge-Uggeløse IF
IF Skjold Birkerød (1)
693592 10:25 Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
693593 10:50 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Baunegårdsvej 80 4040 Jyllinge
694045 10:25 Lynge-Uggeløse IF Kr. Værløse IF
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Kr. Værløse IF
694047 10:50 Lynge-Uggeløse IF Farum BK (1)
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Skallerne 14 2620 Albertslund
694043 10:50 Herstedøster IC (2) Lynge-Uggeløse IF
10:50
Herstedøster IC (2)
Lynge-Uggeløse IF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
694073 10:00 Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
694076 10:25 Lynge-Uggeløse IF FC Holte
10:25
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
694077 10:50 Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC (1)
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (1)
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Stavnsholt Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
694085 13:00 Lynge-Uggeløse IF Farum BK (1)
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
694088 13:25 Lynge-Uggeløse IF Ølstykke FC
13:25
Lynge-Uggeløse IF
Ølstykke FC
694089 13:50 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
13:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs Baunegårdsvej 80 4040 Jyllinge
694117 13:30 Lynge-Uggeløse IF FC Holte
13:30
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
694120 13:55 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
13:55
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
694121 14:20 Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC (2)
14:20
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (2)
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
697977 10:00 Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Slangerup & Omegn IF
697980 10:25 Lynge-Uggeløse IF Farum BK (1)
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK (1)
697981 10:50 Lynge-Uggeløse IF Stenløse BK
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Stenløse BK
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg 1 Idrætsvej 14 3540 Lynge
698089 10:00 Herstedøster IC (2) Lynge-Uggeløse IF 1
10:00
Herstedøster IC (2)
Lynge-Uggeløse IF
698091 10:25 Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC (1)
10:25
Lynge-Uggeløse IF
Jyllinge FC (1)
698099 10:50 Lynge-Uggeløse IF FC Holte
10:50
Lynge-Uggeløse IF
FC Holte
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind