B 1908

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
637781 12:00 B 1908 Ishøj IF (2)
12:00
B 1908
Ishøj IF (2)
637784 12:25 B 1908 Dragør BK
12:25
B 1908
Dragør BK
637785 12:50 B 1908 Kastrup
12:50
B 1908
Kastrup
Arrangør:
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
638883 09:00 Brøndbyernes IF 3 B 1908
09:00
Brøndbyernes IF 3
B 1908
638885 09:25 B 1908 SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
1
09:25
B 1908
SBV 09
638887 09:50 B 1908 Greve Fodbold 5
09:50
B 1908
Greve Fodbold 5
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Hekla Park Smokestack BBQ - Kunst 5D Artillerivej 190 2300 København S
639160 10:00 B 1908 Tårnby FF Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:00
B 1908
Tårnby FF
639162 10:25 Hekla B 1908 Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:25
Hekla
B 1908
639164 10:50 Greve Fodbold 4 B 1908 Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:50
Greve Fodbold 4
B 1908
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
641711 11:30 B 1908 Dragør BK Kunst 5 mands 2A
11:30
B 1908
Dragør BK
641755 11:55 Sundby Bk. B 1908 Kunst 5 mands 2A
11:55
Sundby Bk.
B 1908
641757 12:20 Greve Fodbold 4 B 1908 Kunst 5 mands 2A
12:20
Greve Fodbold 4
B 1908
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
641758 09:00 Hekla B 1908
09:00
Hekla
B 1908
641760 09:25 B 1908 Dragør BK
09:25
B 1908
Dragør BK
641763 09:50 B 1908 Taastrup FC (4)
09:50
B 1908
Taastrup FC (4)
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst kvart Bane 19B Kløvermarksvej 50 2300 København S
641813 10:00 B 1908 Taastrup FC (4)
!
NB: Taastrup FC (4) er taberdømt
Kunst kvart Bane 19B
10:00
B 1908
Taastrup FC (4)
641815 10:25 Sundby Bk. B 1908 Kunst 5 mands 2A
10:25
Sundby Bk.
B 1908
641817 10:50 Brøndbyernes IF 3 B 1908
10:50
Brøndbyernes IF 3
B 1908
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
641819 10:00 B 1908 Tårnby FF
10:00
B 1908
Tårnby FF
641821 10:25 Sundby Bk. B 1908
10:25
Sundby Bk.
B 1908
641823 10:50 Hekla B 1908
10:50
Hekla
B 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind