Fremad Amager

VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
710683 11:30 Hellas Fremad Amager
11:30
Hellas
Fremad Amager
710685 11:55 Fremad Amager Ørestad IF (2)
11:55
Fremad Amager
Ørestad IF (2)
710688 12:20 Fremad Amager Fremad Valby
12:20
Fremad Amager
Fremad Valby
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
710775 13:00 Fremad Amager Fremad Valby Kunstbane 6
13:00
Fremad Amager
Fremad Valby
710777 13:25 Albertslund IF Fremad Amager Kunstbane 6
13:25
Albertslund IF
Fremad Amager
710778 13:50 FB Fremad Amager Kunstbane 6
13:50
FB
Fremad Amager
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A Skallerne 14 2620 Albertslund
710793 10:00 Fremad Amager Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:00
Fremad Amager
Tårnby FF
710795 10:25 Albertslund IF Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:25
Albertslund IF
Fremad Amager
710797 10:50 CIK Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:50
CIK
Fremad Amager
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
710804 13:00 Albertslund IF Fremad Amager
13:00
Albertslund IF
Fremad Amager
710806 13:25 Fremad Amager Ørestad IF (2)
13:25
Fremad Amager
Ørestad IF (2)
710809 13:50 Fremad Amager Ørestad IF (1)
13:50
Fremad Amager
Ørestad IF (1)
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
710891 11:30 CIK Fremad Amager Kunstbane 6
11:30
CIK
Fremad Amager
710893 11:55 Fremad Amager Ørestad IF (2)
11:55
Fremad Amager
Ørestad IF (2)
710896 12:20 Fremad Amager Fremad Valby
12:20
Fremad Amager
Fremad Valby
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
710904 10:00 CIK Fremad Amager
10:00
CIK
Fremad Amager
710905 10:25 Rebæk IF
!
NB: Rebæk IF er taberdømt
Fremad Amager 1
10:25
Rebæk IF
Fremad Amager
710907 10:50 Frem Fremad Amager
10:50
Frem
Fremad Amager
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
711048 10:00 Fremad Amager Vestia
10:00
Fremad Amager
Vestia
711051 10:25 Fremad Amager Tårnby FF
10:25
Fremad Amager
Tårnby FF
711052 10:50 Fremad Amager Ørestad IF (1)
10:50
Fremad Amager
Ørestad IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind