Jægersborg BK

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 6

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest K1 B1 – 5M Ved Stadion 10 2820 Gentofte
645298 10:30 Jægersborg BK (1) Skjold (4)
!
NB: Skjold (4) er taberdømt
K1 B1 – 5M
10:30
Jægersborg BK (1)
Skjold (4)
645351 10:55 Jægersborg BK (1) Skjold (5) K1 B2 – 5M
10:55
Jægersborg BK (1)
Skjold (5)
645352 11:20 Jægersborg BK (1) Oversidder K1 B1 – 5M
11:20
Jægersborg BK (1)
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
654417 09:00 Bagsværd BK Jægersborg BK (1)
!
NB: Jægersborg BK (1) er taberdømt
1
09:00
Bagsværd BK
Jægersborg BK (1)
658999 09:25 Jægersborg BK (1)
!
NB: Jægersborg BK (1) er taberdømt
B. 82, Virum 1
09:25
Jægersborg BK (1)
B. 82, Virum
659001 09:50 Jægersborg BK (1)
!
NB: Jægersborg BK (1) er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 1
09:50
Jægersborg BK (1)
Virum-Sorgenfri BK
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest K1 A2 – 5M Ved Stadion 10 2820 Gentofte
659023 10:30 Jægersborg BK (1) Oversidder K1 A2 – 5M
10:30
Jægersborg BK (1)
Oversidder
659025 10:55 Skovshoved IF Jægersborg BK (1) K1 A2 – 5M
10:55
Skovshoved IF
Jægersborg BK (1)
659027 11:20 FC Rudersdal Jægersborg BK (1) K1 A2 – 5M
11:20
FC Rudersdal
Jægersborg BK (1)
Arrangør:
lørdag den. 27-01 2024
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
659372 12:00 Jægersborg BK (1)
!
NB: Jægersborg BK (1) er taberdømt
Skjold (5) Kunst 2-4
12:00
Jægersborg BK (1)
Skjold (5)
659375 12:25 B.93 6 Jægersborg BK (1)
!
NB: Jægersborg BK (1) er taberdømt
Kunst 2-4
12:25
B.93 6
Jægersborg BK (1)
659377 12:50 FC Rudersdal Jægersborg BK (1)
!
NB: Jægersborg BK (1) er taberdømt
Kunst 2-4
12:50
FC Rudersdal
Jægersborg BK (1)
Arrangør:
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
659378 10:00 Skovshoved IF Jægersborg BK (1)
10:00
Skovshoved IF
Jægersborg BK (1)
659380 10:25 Jægersborg BK (1) Skjold (5)
10:25
Jægersborg BK (1)
Skjold (5)
659383 10:50 Jægersborg BK (1) FC Holte (1)
10:50
Jægersborg BK (1)
FC Holte (1)
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
668584 14:30 Jægersborg BK (1) FC Holte (1) Kunst 2-4
14:30
Jægersborg BK (1)
FC Holte (1)
668586 14:55 B.93 6 Jægersborg BK (1) Kunst 2-4
14:55
B.93 6
Jægersborg BK (1)
668588 15:20 Bagsværd BK Jægersborg BK (1) Kunst 2-4
15:20
Bagsværd BK
Jægersborg BK (1)
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
668590 10:30 Jægersborg BK (1) Oversidder
10:30
Jægersborg BK (1)
Oversidder
668592 10:55 B.93 6 Jægersborg BK (1) K1 A1 – 5M
10:55
B.93 6
Jægersborg BK (1)
668594 11:20 Skovshoved IF Jægersborg BK (1) K1 A1 – 5M
11:20
Skovshoved IF
Jægersborg BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind